Türkiye'nin Uçan Taksisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye'nin Uçan Taksisi

Neyin yokluğunu anlatmış anlayamadım.
Başarı öyküsü güzel ancak kopukluklar sezdim.
Amerikaya okumaya gidiyor elektrik elektronik okuyor ki mezun olduğu dönem dijitalin ayağa kalktığı dönemler çok başarılı öğrenci ancak türkiyeye sigara fabrikasına işe giriyor. Hadi buna da okey sonra ben master yapacağım diyip dijital defter kuruyor hop para kazanıyorlar ama sıfırdan yeni girişim kurup 3 bin liraya 3d printer alıyor. Paraları yok ama elerinde ürün satabildikleri bir şirket var.

Proje çok güzel seri üretime geçip hava trafiğini oluştursalar keşke ama dediğim gibi hikaye eksik geldi bana kusura bakması inandırıcılığı zayıf geldi.
Ayrıca Bigg projeleri olsun peşine teydeb olsun arada kosgeb arge inovasyon falan bir sürü teşvik alabilirdi. İtü bigbang gibi bir vitrinde 20 milyona yakın tohum yatırımı alabilirdi. Dolar 5 lirayken bu yatırımları alanlar var ki bahsettiği 3-4 milyon doları sadece ordan alırdı.

Tam bunu yazarken az araştırma yaptım softtech firması ile 2019 yılında yazılım ve ortaklık anlaşması yapmış keşke onları da söyleseymiş.

Üst Alt