Türkspor.net Saat: 02.30 Tombalası... - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkspor.net Saat: 02.30 Tombalası...

Cevap: Türkspor.net Saat: 02.30 Tombalası...

Sahur kalkar gibi transfer haberi okumaya kalkacak millet sanki bunları ki de iş! Zaten yalan söyle de sende rahatla, millette rahatlasın...

.SARAY'DA TEK EKSİK TRANSFER.. ÖNCELİK HANGİ MEVKİDE.. RİJKAARD TRANSFER İÇİN NE SÖYLEDİ

Yeni sezon hazırlıklarına Hollanda'da devam eden G.Saray'da moraller yerinde.. Yöneticiler, Teknik Direktör Rijkaard ve futbolcular son derece keyifli.. Ancak tek eksik yeni transferler.. Transfer çalışmalarını devam ettiren G.Saray'da yeni gelişmeler neler? Rijkaard öncelikli olarak hangi mevkiye adam istedi..? Haldun Üstünel, medyada yer alan açıklamaları yaptı mı? Sarı kırmızılı takım bu hafta kaç transfer gerçekleştirebilir? İŞTE TURKSPOR.NET FARKI İLE SON GELİŞMELER..

Bu Haberi Paylaş

Spor medyası başta Owen olmak üzere yüzlerce isme G.Saray forması giydirirken, turkspor.net de yalanlamaktan MEDYA'NIN YALAN MAKİNASI na döndü.. Dün Eurosport başta olmak üzere A'dan Z'ye yerli yabancı tüm spor medyası OWEN GELİYOR diye yazdı.. Oysa gelişmeler hiç de öyle değildi..

AYrıca LİG TV kaynaklı bir haberde Haldun Üstünel'in "Bu hafta iki yabancı transferi yapacağız. İki aydır uğraştık. Sülalelerini ikna ettik" şeklindeki sözlerin gerçeği yansıtmadığı da ortaya çıktı..

Çünkü turkspor.net istihbarat ekipleri bugün yaptıkları çalışmalarda G.Saray'ın sadece bir mevki üzerinde çalışma yaptığı, bu hafta netleşirse tek mevkide bir transferin gerçekleşebileceği bilgisine ulaştılar..

RİJKAARD "BU KADRO BANA YETER.. SAĞ KANAT OYUNCUSU İSTİYORUM"

Galatasaray Teknik Direktörü Reijkaard'ın öncelikle ORTA SAHANIN SAĞINDA ETKİLİ HER İKİ AYAĞINI KULLANABİLEN ÇABUK bir futbolcu istediğini yapılan görüşmelerin bu hafta sonuçlanacağı gelen bilgiler arasında..

SAĞ KANAT İÇİN İKİ İSİM VAR.. BU HAFTA BELLİ OLACAK..

Galatasaray şu an sadece sağ kanat transferi için ugraşıyor.. Bu mevkide iki alternatif var.. İki isimle de görüşmeler devam ediyor.. Bu hafta içinde bu isimlerden birisi ile anlaşma sağlanması bekleniyor..

İSİMLER SIR GİBİ SAKLANIYOR..

Galatasaray'ın görüşme yaptığı iki sağ kanat oyuncusunun ismi sır gibi saklanıyor.. Ancak görüşmeler sonucu isim kesinleştiğinde yine ilk kez turkspor.net ya da resmi site duyuracak.. Zaten spor medyasında kesinleşen transferi duyuracak başka bir kaynak da yok..

HER GÜN YENİ BİR GELİŞME BEKLENİYOR..

Galatasaray takım olarak, son derece güzel bir ortamda, çalışmalarını devam ettirirken, futbolun patronları Teknik Direktör Rijkaard'ın ÖNCE SAĞ KANAT OYUNCUSU talebini bir an önce yerine getirmek için çalışıyorlar..

turkspor.net özel..

Neyse beyler ben TURKIYE ye geliyom, son mesagim simdilk ;

Bence bu hafta QUARESMA gelecek (insallah).

Bakicaz ama emini gorsuruz !

atmasyon haber için gece 2:30 beklemeye gerek yok

isterseniz ben bi kurgu yapayım :) eto,xavi,deco bunlar rijkaard dan dolatı şu ara çok populer :)

yalan medyasına neden kendilerini katmıyorlar acaba!kaç kere ters köşe olduklarını sayamadım bile.bkz:rijkaard transferi

2:30 da turkspor acıkayacak dıye bırsey yok yanı 2:30 kadar beklemek gerekmez varda benmı bılmıyorum

atmasyon haber için gece 2:30 beklemeye gerek yok

isterseniz ben bi kurgu yapayım :) eto,xavi,deco bunlar rijkaard dan dolatı şu ara çok populer :)

Mesala

ETO GALATASARAY'DA:barca da mutlu olmadıgını menajerleri aracılıgıyla haldün üstünel ileten etonun sabah saatlerinde istanbulda olması bekleniyor.:ka05:

Zidane: Futbola geri döndüm açıklamısı yapan zidane hayalim galatasarayın parçalı formasını giymek dedi .Zidanın Yarın ögleye dogru kamil koç la esenler otogara gelecek .:2aloh1::2aloh1::2aloh1:

Mesala

ETO GALATASARAY'DA:barca da mutlu olmadıgını menajerleri aracılıgıyla haldün üstünel ileten etonun sabah saatlerinde istanbulda olması bekleniyor.:ka05:

Zidane: Futbola geri döndüm açıklamısı yapan zidane hayalim galatasarayın parçalı formasını giymek dedi .Zidanın Yarın ögleye dogru kamil koç la esenler otogara gelecek .:2aloh1::2aloh1::2aloh1:

:D:D:Dgece gece gulmekten karnımı agrıttın renkdas:D:D:D

Üst Alt