Türkspor.net Saat: 02.30 Tombalası... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkspor.net Saat: 02.30 Tombalası...

Cevap: Türkspor.net Saat: 02.30 Tombalası..

Türkspor'un amacı ney acaba bu camiada?

Merak etmemek elde değil...:rolleyes:

İnsanları aptal yerine koymaya çalışıyorlar ama sadece kendileri o duruma düşüyorlar...

(diğer tarafada yazmıştım ama asıl yeri burası sanırım bu mesajın)

Türkspor'un amacı ney acaba bu camiada?

Merak etmemek elde değil...:rolleyes:

İnsanları aptal yerine koymaya çalışıyorlar ama sadece kendileri o duruma düşüyorlar...

(diğer tarafada yazmıştım ama asıl yeri burası sanırım bu mesajın)

Bence Türkspor'da bu haberlerı yapan arkadaşların küçükken böyle ruhsal problemleri falan vardı ve site açıp bu sorunları o siteye yazı ve haber olarak yansıtmaya başladılar:).Eğer ki birisi bunlara dur demezse sonları çok kötüye gidecek belli ve net görünen eziklik onların ki :D:D:D:D.

Fantastik bir site gerçekten... Yayınladıkları haberler bilim-kurgu hikayeleri gibi. İçinde herşey var: Korku, gerilim, aşk, romantizm, fantezi...

Bence Türkspor'da bu haberlerı yapan arkadaşların küçükken böyle ruhsal problemleri falan vardı ve site açıp bu sorunları o siteye yazı ve haber olarak yansıtmaya başladılar:).Eğer ki birisi bunlara dur demezse sonları çok kötüye gidecek belli ve net görünen eziklik onların ki :D:D:D:D.

Ruhsal problemleri sadece küçükken degil hala var.

Milleti uykusuz bırakmaktan başka birşey değil bu kadar rezillik olamaz.Kendindem emin tavırları bıraksalar iyi ederler rezil duruma düşüyorlar.Başka basın kuruluşlarına laf atmayı biliyorlar kendi hallerine bakmıyorlar!!!

:005::asd:

Bir aralar Türkspor.net'e güveniyordum artık güvenim kalmadı... Fener haberini gece 12'de veriyorlar Cimbomu herzaman 2.30'da. Neden böyle yapıyorlar? Gazeteler açıklar diyorlarda Feneri adam yerine koymuyorlar mı bu gazeteler?

Anlamadım gitti bu Türkspor'u...

2.30'a kadar bile bile yalan haberi bekleyen'e enayi derim başka birşey demem...

2.30'a kadar bile bile yalan haberi bekleyen'e enayi derim başka birşey demem...

"Bekleyen adama ben bir hakaretimi edeyim de ne olursa olsun" mu diyorsun?

Niye kurarsınız bu cümleleri, ne katar size anlamam ki!

"Gece 2,5 'a kadar beklemek gereksizdir, boşunadır, Türkspor.net güvensizdir" demek ile "bekleyen enayidir" demek çok farklı şeyler...

Valla ben haberi beklemiyorum zaten sabahlara kadar netteyiz saat 3-4 gibi gayet insani bir duygu olan merakımdan ötürü gene ne saçmalamışlar diye bi girip bakıyorum..

"Bekleyen adama ben bir hakaretimi edeyim de ne olursa olsun" mu diyorsun?

Niye kurarsınız bu cümleleri, ne katar size anlamam ki!

"Gece 2,5 'a kadar beklemek gereksizdir, boşunadır, Türkspor.net güvensizdir" demek ile "bekleyen enayidir" demek çok farklı şeyler...

Aynı şeyleri anlatmaya çalıştım zaten bende... Cümlede anlatım bozukluğu olabilir... Yoksa herkes beklesin ben neden karışıyım..Sırf turkspor.net'in haberi için bekleyene dedim ben o sözümü..Anlayanda anladı zaten...

Aynı şeyleri anlatmaya çalıştım zaten bende... Cümlede anlatım bozukluğu olabilir... Yoksa herkes beklesin ben neden karışıyım..Sırf turkspor.net'in haberi için bekleyene dedim ben o sözümü..Anlayanda anladı zaten...

Adminlerimizin işine karışmak gibi olmasın ama kelimeleri seçerken hakaret içermeyen saygı çerçevesinde bulunanlardan seçersek herkez için iyi olur.

Böyle bir açıklamanın geleceği bile belli değil zaten.

O da bir duyumdan ortaya çıktı :D

Ya bir sey soylenecek te bence Senderos hakkinda olmadi diyecekler. Senderos ne oldu falan yaziyor neyse bekliyoruz.

Bir yorum yazayim su saim abiye diyorum, saygimdan kopuruyorum o siteye.

Üst Alt