tuttuğunuz takım yenilince psikolojik olarak ne kadar etkileniyorsunuz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tuttuğunuz takım yenilince psikolojik olarak ne kadar etkileniyorsunuz?

Tuttuğunuz Takım yenilince psikolojik olarak ne kadar etkileniyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    61
Maç akşamı rezalet oluyor. Gençken çok daha sinirli olup etrafımdakileri kırıyordum.

Şimdi kendi içimde 1-2 saat sinir yapıyorum sonra geçiyor :red:

Bugünkü maçı yensek bile maçtan sonra yaptığım planlardan pek keyif almazdım.

Sadece galip gelmek veya yenilmek ile alakalı bir durum değil.

Ben takımdan sadece şampiyonluk potasındaysak ligin son 6-7 haftası güzel oyun beklemem.

Orada artık skor önemlidir oyun beklentim olmaz ama diğer tüm maçlarda oynamak lazım...

takımın bulunduğu duruma bağlıyım genelde iddialıysak beklentim varsa kahroluyorum kötü gidişat varsa alışıyor bünye

Takım top oynamadığı veya oynayamadığı zaman veya aynı hatalarda ısrar gördüğüm zaman baya baya geriliyorum, sabaha kadar sinirli oluyorum, sonra 2-3 güne kadar da ara ara aklıma gelip sinirleniyorum

Gidişatta olumlu şeyler gördüğümde ise yenilsek bile umutlu oluyorum
Tabi bunu en son 4,5 sene önce yaşamıştım sanırım

Üzülüyorum. Hemen başka şeylere kanalize ediyorum duygularımı. Eskiden ilkokulda, lisede falan Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı arkadaşlar aşırı dalga geçtiği için daha çok üzülüyordum. Ama şimdi daha iyi durumlar. Ama yine de hayvan gibi üzülüyorum. Ama sizde de oluyor mu bilmiyorum bu ama kazandığımızda sevinmiyorum. Yani olması gereken buymuş gibi hissediyorum. "Galatasaray çıktığı her maçı kazanmalı" düşüncesi var ve bu yüzden kazandığımız derbilerden sonra bile 10 dakika aşırı seviniyorum ama kazanamadığımız maçlar 1-2 gün etki ediyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Artık FT olduğu sürece bi umudum yok futboldan.

Futboldan bi umudu olmayan insan, yenileceğini az çok tahmin edebiliyor.

Kazanınca 'hayret' diyorum pozitif bi şekilde daha çok seviniyorum ama yenilince 'ulan zaten 3.5 sezondur ne oynuyorsunda neyi yeneceksin' diyorum.

Hallediyorum bi şekilde. Moralim bozulsa bile max 1 saat

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

türk futbolunun ve kulübümüzün genel rezilliğinden dolayı eskisi kadar önemseyemiyorum ama hala kötü sonuçlar canımı sıkıyor, öyle olmasa maçları izlemem zaten umursamadığım maçı niye izleyeyim yani, süperlig'de sadece bizim maçları izliyorum artık zaten

Üst Alt