tuttuğunuz takım yenilince psikolojik olarak ne kadar etkileniyorsunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tuttuğunuz takım yenilince psikolojik olarak ne kadar etkileniyorsunuz?

Tuttuğunuz Takım yenilince psikolojik olarak ne kadar etkileniyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    61
Bir de maç esnasında göz göre göre yapılması gereken takım halinde yapılmayınca eskiden acayip kızıyordum, şimdi gülme geliyor resmen

Yani mesela top kapmışsın, hızlı çıkabilecekken önündeki adama değil de dönüp stopere pas verildiği gibi durumlar

Son zamanlarda maçları artık alıcı gözüyle izleyemiyorum. Devamlı başka yan şeylerle uğraşıyorum. Açıkçası buraya gerçekten umrumda imiş gibi yorumlar yazıyorum ama, işin gerçeği çokta umrumda değil. Neyin ne olduğu gayet ortada. Biraz kopma emareleri de hissediyorum. Keşke gözümü ayırmadan maçları izleyip, kendi çapımızda teknik/taktik veya iyi/kötü genel takım hakkında konuşma fırsatımız olabilse. Arkadaş ortamında bile futbol konusu gelince hemen kapatıyorum. Bir noktadan sonra salıyorsun.

Prandelli zamanı Başakşehirden 4 yemiştik o maçtan sonra bayağı üzülmüştüm birkaç gün sürdü. Ondan beridir pek takmıyorum maç bittikten sonra sıfır

Maç günü tüm günü maç saatine endeksli geçiyor. Yenilince yenilgiden çok bu kadar kurulup bunun için mi bekledim diye yanıyorum.

Bir de yenilgiden sonra futbolcuların arabalarını, yatlarını ve katlarını düşünüyorum gram üzüntü kalmıyor.

Lisede üniversite öğrenciyken falan maç kaybedilince gerçekten çok üzülürdüm üzerine saatlerce düşünürdüm. Sonra hayata atılıp hayatın getirdiği daha büyük dertlerle uğraşmaya başlayınca bir iki saatten sonra unutur oldum desem yeri.

Cok sinirleniyorum, özellikle de kötü futbola.

Bu sezon böyle devam edersek bu gidisle mac falan izlemiyecegim, sinir stresten baska bir halta yaramiyor.

Üst Alt