Twitter'da Engellediğiniz Popüler İsimler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Twitter'da Engellediğiniz Popüler İsimler

Şu kapanma dönemi insana tuhaf şeyler yaptırıyor. Sıkıntıdan Twitter'da engellediğim isimlere baktım. Bir sürü popüler ismi engellediğimi gördüm.

Ayça Şen, Metin Cihan, Erol Bilecik, Lube Ayar, Nagehan Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar, Yıldız Tilbe.

Sizin var mı engellediğiniz popüler isimler ya da hesaplar?

Yok yav ünlülerden engellediğim kimse yok. Sadece bir ara Sneijder'in Hollanda milli maçı attığı gol sonrası ortalığı karıştıran Berna Laçin hanıma eleştiri de bulundum diye kendisi tarafından engellendim. İşin garibi kendisine küfür edenleri değil eleştirenleri engelliyordu.

O facia biri. 2018 yılında kendisiyle aynı ortamda maç izlemek zorunda kalmıştım. Arkamda oturuyordu; sesini duyuracak şekilde saçma sapan şekilde Galatasaray'ı artist artist eleştiriyordu, kahkaha atıyordu. Berabere bitmişti maç sonunda bir şey diyemedim diye kudurdum.

O facia biri. 2018 yılında kendisiyle aynı ortamda maç izlemek zorunda kalmıştım. Arkamda oturuyordu; sesini duyuracak şekilde saçma sapan şekilde Galatasaray'ı artist artist eleştiriyordu, kahkaha atıyordu. Berabere bitmişti maç sonunda bir şey diyemedim diye kudurdum.
Bende kendisini 1997 de Böylemi Olacaktı'nın çekiminde Kumburgaz'da uzaktan görmüştüm. Yanında Hande Ataizi'de vardı. Aman uzak olsun.

TMK kanka şu Avlu paylaşımın var çok güzel. İstersen onu sürekli en üstte görünecek şekilde ayarlayabilirsin.

.... olan yere tıklayınca profiline sabitle seçeneği var. Onu seçersen sürekli en üstte kalıyor aklında olsun.

TMK kanka şu Avlu paylaşımın var çok güzel. İstersen onu sürekli en üstte görünecek şekilde ayarlayabilirsin.

.... olan yere tıklayınca profiline sabitle seçeneği var. Onu seçersen sürekli en üstte kalıyor aklında olsun.

13 yıllık Twitter kullanıcısıyım. Paylaştığım tek alkol içerikli twiti mi sabitleyeyim Murat Abi; olur mu yahu öyle bir şey.

Üst Alt