U21 ve Genç Takımlar Oyuncuları - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cok sevindim lan koray yerine seneye kulubede yerini alacaktir suphesiz. Allah utandirmasin vazgecilmezimiz olur insallah

Fizik olarak Serdar Aziz hariç bizim tüm yerli stoperleri cebinden çıkartır umarım yeni bir Bülent Korkmaz geliyordur bu takımın da yıllar boyunca kaptanlığını yapar

Arkadaşlar kesinlikle kadromuzda olması gereken 8 altyapı oyuncusundan biri olmalı ve 5 senelik kontrat yapılmalı...

Kağıt üstünde inanılmaz...2000 Doğumlu...Solak...Sol Stoper...Altyapımızdan Çıkma...

Mamafih boş...Hindistan 2017'de döküldü...Sıfır fundamental...Futbolu bilmiyor ama çok ahlaklı çocuk takımdaki 4. stoperimiz neden olmasın? Ahmet Çalık'a 900.000 Euro, Koray Günter'e 1.000.000 Euro vereceğimize bu çocuğa 5 seneliğine asgari ücret versek fena mı?

Ozan ve o yaş gurubu gençler için en ciddi donem şimdi başlıyor.. Ya o eşiği atlarsınız yada yok olur gidersiniz.. "A takım kadrosuna girdim, maça çıktım, profesyonel sözleşmeyi kaptım, bundan sonra meşhur oldum, gelsin para, şan, şöhret, karı, kız" derseniz yok olur gidersiniz.. Şımarmadan çok çalışırsanız siz kazanırsınız..

bizim o 2000li genclerin hepsi balon yani fazla hayal kurmayın derim cogunu izledim fizik olarak berbat durumdalar

ümitli oldugum celil dahil bu cocuklardan 1 kişi bile cıkacaksa yapılması gereken bunları 1.lige kiraya vermek oynasınlar,oynamadan oturarak gelişme olmaz

Üst Alt