Üç Büyüklerin 2016/17 Sezonu Kadroları İstişare Başlığı (Güncellenecektir) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üç Büyüklerin 2016/17 Sezonu Kadroları İstişare Başlığı (Güncellenecektir)

fener şampiyon olur gibi tamam takım olarak loser ama defansif anlamda çok kaliteli oldular, allahtan nani falan gitti. ulan forvetimiz hala umud bulut intihar sebebi. serdar hariç adam akıllı oyuncu transfer etmedik işin açıkçası gündemde de adam yok. delaney johansen gibi 2 adam döndürüyo 2 gazete muhabiri başka da bi halt olduğu yok. dursunun haberi var mı acaba oda muamma.

Volkan
VDW Kjaer Skrtel HAK
Souza Topal
Volkan Transfer Alper
RVP

Fabri
Gökhan Rhodolfo Omeruo Kolarov
Oğuzhan Atiba
Q7 Sosa Transfer
Gomez/Cenk

Muslera
Linnes Serdar Chedjou Carole
Selçuk Transfer
Bruma Sneijder Poldi
Transfer

Fener avantajlı görünüyor.

Savunma konusunda Fener, santrafor alırsak hücum konusunda biz öndeyiz bana göre.

Wiel-Şener-Skrtel-Neustadter-Kjaer-Hak-İsmail-Josef-Topal

Selçuk-Sneijder-Podolski-Bruma-Sinan-Bony(Adrinao) vb.

ligde kimin defansı iyiyse o takım 1 puanla maça başlar. iki arada bir derede 1 tane de gol sıkıştırdı mı tamamdır ...
diğer takım çıkarayım derken kontradan bir tane daha yiyebilir. böylece maç kopar gider.
şu anki kadro yapılanmalarına bakarsak fener en iyi durumda olanı ...
eğer orta saha bir forvet almazsak işimiz zor. sağ bek konusuna girmiyorum zira sabri maç başı rantını kimseye yedirmez.
beşiktaş'ın birkaç kritik bölgesi var.gomez giderse yerini onun kalitesinde dolduramazlarsa onlar da topu diker.

ligde kimin defansı iyiyse o takım 1 puanla maça başlar. iki arada bir derede 1 tane de gol sıkıştırdı mı tamamdır ...
diğer takım çıkarayım derken kontradan bir tane daha yiyebilir. böylece maç kopar gider.
şu anki kadro yapılanmalarına bakarsak fener en iyi durumda olanı ...
eğer orta saha bir forvet almazsak işimiz zor. sağ bek konusuna girmiyorum zira sabri maç başı rantını kimseye yedirmez.
beşiktaş'ın birkaç kritik bölgesi var.gomez giderse yerini onun kalitesinde dolduramazlarsa onlar da topu diker.

Daha oturmuş liglerde dediğin doğru ama bizim ligde bence atan kazanır. Terim takımları, Şenol Güneş takımları bunu gösterdi.

Bizim ligde santraforlar şampiyonu belirliyor.

Daha oturmuş liglerde dediğin doğru ama bizim ligde bence atan kazanır. Terim takımları, Şenol Güneş takımları bunu gösterdi.

Bizim ligde santraforlar şampiyonu belirliyor.

dediğinde haklılık payı var ama geçen sene bizim pek gol sorunumuz yoktu yeme sorunumuz vardı ..
fenerin 1 -0 aldıgı dünya kadar maç var ..biz atıp da üstüne yatamadık hiç. varsa da ben hatırlamıyorum

Son düzenleme:
Son yaşanan olaylar sonrası transferlerinin bazılarını önce yapmış olmanın verdiği avantaj ile Fenerbahçe bir adım önde gözüküyor. Bundan sonrası her takım için zor. Adam gibi transfer yapmak pek mümkün olmayacak gibi. Zaten yerlerde sürünen Türk futbolunun kalitesi iyice aşağılara, sürünme seviyesine düşecek gibi duruyor.

Jose Sosa -> kadro dışı

gideceği belli oldu.

Beşiktaş'ın elinde ofansif yetenekli oyuncu kalmadı. Gökhan Töre, Jose Sosa, Mario Gomez en değerli 4-5 oyuncusuydu bunların.

Beşiktaş'ta hedefte 2 yıldız varmış.

Bastian Schweinsteiger (M.United)
Wilfried Bony (M.City) / Loic Remy (Chelsea)

Bunları alırlarsa ki maliyetleri de çok abartı değil sanıldığı gibi Bony hariç tarihlerinin en iyi kadrosunu kurmuş olurlar.

Üst Alt