Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)

Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)

Yapman gereken tek şey unutmak ve başka birini bulmak.Evlenene kadarda kimseye bağlanmadan yaşamak,bırak başkaları sana bağlansın.

Geçmiş olsun kardeş.

Kızla kaç kez karşılıklı görüştün. ?

Bak şimdi hocu eğer pek kız arkadaşın olmamışsa bi kıza bağlanma isteğin çok artıyor. Yani bulduğun zaman direk bağlanıyosun. Yani kızma bana da sende öyle bişi görüyorum:eek: Güzel bi kız arkadaş edinmeye bak unutursun yani bişey değil.

35 yaşındayım. 33 ümde evlendim. O zamana kadar birsürü kız arkadaşım oldu, 21 yaşındayken kız arkadaşım var mıydı, varsa adı neydi, ayrılırken üzülmüş müydüm hatırlamıyorum bile. Direk yenisine bak, bir kaç ay sonra aklına bile gelmeyecek.

bunu defalarca oku, olmadı yüz kere deftere yaz

yunus birak bu ayaklari o kollar nasil o hale geldi biliyoruz ;);););)

Bak şimdi hocu eğer pek kız arkadaşın olmamışsa bi kıza bağlanma isteğin çok artıyor. Yani bulduğun zaman direk bağlanıyosun. Yani kızma bana da sende öyle bişi görüyorum:eek: Güzel bi kız arkadaş edinmeye bak unutursun yani bişey değil.

:) Çok fazla kız arkadaşım oldu renktaş.O benim için çok temizdi ve salak salak gelecek düşündüm.Bunun sayılarla tanıdıklarınla çokta fazla alakası olmuyor.

ayrica sanirim ilk sevgilisisin. yeni tecrübeler, yeni heyecanlar ariyordur...

sen ilk'i olmanin gururunu yasa ve salla gitsin ;)

:) Çok fazla kız arkadaşım oldu renktaş.O benim için çok temizdi ve salak salak gelecek düşündüm.Bunun sayılarla tanıdıklarınla çokta fazla alakası olmuyor.

Devamlı bir şeylere takıyorsun diyeceksin ama 3 yıl diyorsun 21-3= 18, daha önceden de arkadaştık diyorsun 3 yıl, 15 yaş eder. 15 yaşından öncekiler kız arkadaş kontenjanına girmeyeceği için kızla arkadaşken oldu bu çok fazla kız arkadaş, kız hepsini biliyorsa, duyduysa hoşlanmazlar böyle şeylerden, bir gün aklına gelir biter.

3 yılda bu kadar kız değiştiren bir gün beni de bırakır demez mi? Bence der.

Başarabilsem renktaş keşke.Farkettim ki özgüvenim yok artık.

Seni anlıyorum bende 2 senelik bir ilişkinin ardından çok kötü durumlara düştüm.

Dediğin gibi içtim,ağladım felan.Sonra mantıklı düşündüm lan bu hatun çekip gidebiliyorsa,bende gidebilirim.O takmıyosa beni ben niye takayım ki onu.

Sonra bi daha aşık olmamaya,bağlanmamaya yemin ediyorsun vee hayat güzelleşiyo renkdaş.

yunus birak bu ayaklari o kollar nasil o hale geldi biliyoruz ;);););)

Lan bugün öldürecen beni bu gidişle:D:D:D:D

Herkes aynı şeyi der hocu zaten. Sen kulak ver bağa güzel bi kız bulmaya bak geçer.

Devamlı bir şeylere takıyorsun diyeceksin ama 3 yıl diyorsun 21-3= 18, daha önceden de arkadaştık diyorsun 3 yıl, 15 yaş eder. 15 yaşından öncekiler kız arkadaş kontenjanına girmeyeceği için kızla arkadaşken oldu bu çok fazla kız arkadaş, kız hepsini biliyorsa, duyduysa hoşlanmazlar böyle şeylerden, bir gün aklına gelir biter.

3 yılda bu kadar kız değiştiren bir gün beni de bırakır demez mi? Bence der.

Bende seni bozmayı sevmiyorum ancak şöyle birşey var zaten farklı şehirlerdeysen ve o yaşta isen bişeyleri nekadar bileceği tartışılır.O beni en başından seviyormuş ama ben göremedim ve fazlada umrumda olmadı o dönem.Yaz'dan yaza görüşüyorduk.Biraz açıklarımı düşüneceğine yardım etmeyi denesen?Amacın ne senin arkadaşım?

Üst Alt