Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)

Cevap: Üç senelik sevgili ile bir anda biten bir ilişki. (Yardım Lütfen)

Tek düşündüğüm bu zaten bu aralar..

Bir kız sevdiği birine bir anda kayıtsız kalıyorsa çok yüksek olasılıkla nedeni başka biridir.

Zorlanırsın fakat kendini yıpratmak yapacağın en büyük hata olur. Sözüm meclisten dışarı,bu tip davranışlarda bulunanlar için klasik tabiriyle değmez.Sen üzülürsün o ise keyfine bakar.Sonra paranoyak olur çıkarsın.

Şimdi sana zor gelir fakat zaman ve sinir kaybı yaşamadan kendinin farkına varman unutmanı kolaylaştırır. Ya da başka biri.

En azından ben bu yöntemleri denedim. 3 ay oldu,hayatımda bir eksiklik hissetmiyorum.

Hele sen yaş olarak daha da gençsin,unutursun merak etme...

Başarılar...

Lan bugün öldürecen beni bu gidişle:D:D:D:D

Herkes aynı şeyi der hocu zaten. Sen kulak ver bağa güzel bi kız bulmaya bak geçer.

Bu konuda yalan söylesem sana ne kazandırdığı olur veyahut bana? Allahaşkına renktaş bukadarda olmaz.Ben göreceğimi görmüşüm yardım istedim.Birazda yorum yapmadan konuşun.

Evvela oturup konuşacaksınız. Olayı açıklığa kavuşturacaksınız. Belirsizlik adamı çürütür. Ayrılmak isteyen tarafı anlayışla karşılarsın, ancak sebebini öğrenmek hakkındır. "Sıkıldım, yürümüyor" tarzı argümanlar ayrılmak için yeterli sebepler değildir. Elbette buzdağının görünmeyen kısmı vardır.

Eğer ayrılmak için gerçek bir nedeni yoksa ve sadece sıkıldığı için böyle bir karar verdiyse onu geri kazanmayı dene. Seni artık isteyip istemediğini bilemezsin. Belki sana dair beklentileri vardı ve bunları bir şekilde boşa çıkardın. Ya da farkında olmadan ilişkiye büyük zararların dokundu. Bunların farkına varmak bile önemlidir. Bir şekilde onunla konuşmak istediğinde gerçekler zaten bir bir ortaya dökülecektir.

Dediğim gibi, bu gibi olaylar konuşmadan aşılamaz. Yolun açık olsun. Üzülme, boşver diyenlerin kimseye faydası yok. Ateş düştüğü yeri yakar sonuçta :)

Bende seni bozmayı sevmiyorum ancak şöyle birşey var zaten farklı şehirlerdeysen ve o yaşta isen bişeyleri nekadar bileceği tartışılır.O beni en başından seviyormuş ama ben göremedim ve fazlada umrumda olmadı o dönem.Yaz'dan yaza görüşüyorduk.Biraz açıklarımı düşüneceğine yardım etmeyi denesen?Amacın ne senin arkadaşım?

Olay ilginç geldi merak ettim, bozulduğunu fark etmedim, kusura bakma.

Bir ilişkiye güven problemi girdi mi o ilişki bir daha eskisi gibi olmaz.Siz şimdi tekrar çıkmaya başlasanız, sen zannediyor musun ki "O zaman niye öyle davrandı?Hayatında başka biri mi vardı?" sorusu aklından çıkacak.Boşver, birkaç ayda unutuyorsun, sonra yeni birine tutulup gidiyorsun.:)

Bu konuda yalan söylesem sana ne kazandırdığı olur veyahut bana? Allahaşkına renktaş bukadarda olmaz.Ben göreceğimi görmüşüm yardım istedim.Birazda yorum yapmadan konuşun.

İyi söyliyim geçmiyo aga bizlik bi durum yok, kafanın bi kenarında kalacak hep, ok?

Seni anlıyorum bende 2 senelik bir ilişkinin ardından çok kötü durumlara düştüm.

Dediğin gibi içtim,ağladım felan.Sonra mantıklı düşündüm lan bu hatun çekip gidebiliyorsa,bende gidebilirim.O takmıyosa beni ben niye takayım ki onu.

Sonra bi daha aşık olmamaya,bağlanmamaya yemin ediyorsun vee hayat güzelleşiyo renkdaş.

bu yüzden asla terk edilen olmayacaksin, herzaman terk eden olacaksin arkadasim ;)

zamanlamayi iyi yapacaksin ve bye bye diyeceksin ;)

Sayısız diyebilirim.Çok fazla İstanbul'da bulundum oda Ankara'da ve Denizli'de.

Bu sayısız görüşme, arkadaş olduğunuz zamanda mı sevgili olduğunuz zamanda mıydı. 6 yıldır birlikte olduğun yada birlikte olduğunu sandığın bir varlık senden s.kindirik bir internet(feys) mevzusu yüzünden sıkıldığını söylüyorsa sorunludur yada kıza cidden birşey yapmışsın demektir.

Anlamak ve sindirmek farkli seylerdir arkadas,

Kimseyi takma nasil yas tutmak istiyorsan kaybin icin oyle yap. Baskalari anlamana yardim edebilir fakat sindirmene kimse edemez. Zaman lazim o kadar.

Evvela oturup konuşacaksınız. Olayı açıklığa kavuşturacaksınız. Belirsizlik adamı çürütür. Ayrılmak isteyen tarafı anlayışla karşılarsın, ancak sebebini öğrenmek hakkındır. "Sıkıldım, yürümüyor" tarzı argümanlar ayrılmak için yeterli sebepler değildir. Elbette buzdağının görünmeyen kısmı vardır.

Eğer ayrılmak için gerçek bir nedeni yoksa ve sadece sıkıldığı için böyle bir karar verdiyse onu geri kazanmayı dene. Seni artık isteyip istemediğini bilemezsin. Belki sana dair beklentileri vardı ve bunları bir şekilde boşa çıkardın. Ya da farkında olmadan ilişkiye büyük zararların dokundu. Bunların farkına varmak bile önemlidir. Bir şekilde onunla konuşmak istediğinde gerçekler zaten bir bir ortaya dökülecektir.

Dediğim gibi, bu gibi olaylar konuşmadan aşılamaz. Yolun açık olsun. Üzülme, boşver diyenlerin kimseye faydası yok. Ateş düştüğü yeri yakar sonuçta :)

Düşüncelerin için çok teşekkürler renktaş.Dün bir mesaj attım ve ellerini tekrar uzat dedim.Eğer bunada cevap vermezsen hayatında başkası olduğu düşüneceğim tek şey dedim.Ama onada cevap gelmedi..

kardeş belki yardımcı olur @Askdoktoru

Bu sayısız görüşme, arkadaş olduğunuz zamanda mı sevgili olduğunuz zamanda mıydı. 6 yıldır birlikte olduğun yada birlikte olduğunu sandığın bir varlık senden s.kindirik bir internet(feys) mevzusu yüzünden sıkıldığını söylüyorsa sorunludur yada kıza cidden birşey yapmışsın demektir.

Çoğu sevgiliykendi renktas.Ben birşey yapmadım yemin ederim yaptığımda kabul ederim.Ama o beni daha 2.seneme yeni girdiğim bir şehirde terketti gitti.Tek basimayım evde iciyorum günlerdir..

Düşüncelerin için çok teşekkürler renktaş.Dün bir mesaj attım ve ellerini tekrar uzat dedim.Eğer bunada cevap vermezsen hayatında başkası olduğu düşüneceğim tek şey dedim.Ama onada cevap gelmedi..

Fırsatın varsa yüzyüze görüşmeyi dene. En azından son kez görüşmek istediğini belirt. O zaman kabul edebilir. Etmezse de kafasında çoğu şeyi bitirmiş demektir maalesef.

Renktaşlar merhabalar..Uzun zamandır yoktum..Denizli'de okuyorum ve eve taşındım toparlama işleri falan anca sürdü..Sevgilimle 6 senelik bir geçmişimiz vardı.Üç senesi arkadaş üç seneside sevgili olarak..O hep İstanbulda'ydı orada yaşıyordu bense Ankara'da yaşıyordum taa ki geçen seneye kadar..Arada sorunlarımız oldu ayrıldıkta bazen.O benden üç yaş küçüktü ve bir nevi onu ben büyüttüm diyebilirim..Bazı problemlerimizi aşmış olarak gelmiştik bu günlere..Oda büyüyordu ve değişiyorduda haliyle..Evimin herşeyini oda gelecek ve bu ev bizim olacak düşüncesiyle hazırladım..Mumlardan ışıklardan tutun resimlerimize kadar..Evimde ilk uyandığım gündü..Ben bir buçuk ay önce Face'imi kapatmıştım oda yazlıkta Riva'da idi ve o İstanbul'a dönünce kapatacağını söylemişti bana hep..Uyandım ve konuştuk biraz aramızda gayet iyiydi ben ikinci öğretimim o ise Lisede okuduğu için okulundaydı..Face olayını açtım artık kapat bugün lütfen dedim.Birden sıkıldım bunaldım demeye başladı..Sonrasındada olmuyo yürümüyo anlaşamıyoruz demeye başladı..Bunu bukadar senede ancamı anladın dediğimde aynı cevabı verdi sadece görüyorsun'u ekleyerek.Başka hiç mesaj atmadı.Ona kaç tane mesaj attım ama hiçbirine cevap gelmedi..1 gün sonra 'Senin susman kabullenmendir.Bu yaptığın beni bırak üç seneye hakarettir' diye bir mesaj attım.Yine cevap yok.Kuzenim İstanbul'da okuyor onu yönlendirdim tanışıyorlardı.Onada sadece yapamıyoruz bitti umarım onu mutlu edecek birini bulur diye mesaj attı.Günlerdir kendimde değilim hergün içkiliyim sadece..Ne olur bana yardım edin..Durduk yere ağlıyorum tek bir şarkı dinlediğimde.Herşey bana onu hatırlatıyor.Daha demin grubumun face sayfasından profilini buldum girdim yine krizlerdeydim.Neden böyle oldu yardımınıza çok ihtiyacım var.Günlerdir kendimi yiyorum.

Senin o kızla birlikte olma şansın %0.

Tavsiye mi istiyorsun ? Düşünme bile kızı, düşünsende sallama. yaşamak için bir kıza ihtiyacın yok. Kendini farkına var, kendine beyin kontrol yap. Salak salak triplere giren bi kızla iliski falan kurulmaz zaten, velet isleri onlar, backstreetmisin olm. İlerde aklı basında bi kızla tanısabilirsin, tanısmazsanda problem değil.

Benzer durumları hatta çok benzerlerini yaşamış biri olarak söylüyorum, sizin en büyük handikapınız aradaki yaş farkı olmuş. Facebook konusunda da oldukça haklısın, çünkü o kadar gerizekalı bir sosyal ağ sistemi var ve insanlar da bunu o kadar önemsiyor ki saçma sapan şeyler problem olabiliyor.

Şu an tahminen 17 yaşında, 3 senedir içine attıklarını yeni yeni "ben neden bunu daha önce yapmamışım, neden yapmıyorum" diye açığa çıkarıyor ve sen de bunları yapmasını istemiyosun. Kozları da eline vermişsin çaresizce, şimdi istediği anda seni süründürebileceğini zannediyor.

Bence kuzeninle o kızı sürekli takip ettir, eninde sonunda özleyip geri dönecektir. Bu sefer kozlar senin elinde olacak.

Üst Alt