UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu Kura Çekimi - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu Kura Çekimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben üzülmedim - en azından attım Rangers - leipzig - hatta betis bile deplasmanda bizi çok zor maçlara gebe bırakacakken en azından kafa rahat izleriz bunları ..

Xavi'de Torrent yüzünden durun takılın der farklı skorlarda.
Pena ekstra motive olur seneye takıma girmek için.

ha ufak ihtimal eledin - kupaya talibiz akıllı olun dersin herkese - hayaller hayatlar olabilr ama top yuvarlaktır

ismi güzel maç

Bu maçı izlemek için İstanbul'a gelecektim Ankara'dan vaz mı geçsem acaba diyorum sonucunu bile bile bunca zahmete kalkışmak da pek anlamlı gelmiyor, dişimize göre bir rakip çekseydik en azından belki elerdik diye heyecan yapardık, böyle şansı Allah kahretsin.

Cift haneli olmasinda.
Kalede kendi Kalecileri var. Cocugun degerini düsürmek istemezler umarim...
Birde Torrent Hocam Katalan... Kariyerini bitirmek istemezler umarim...

Son transferler olmasa bir ihtimal derdim de Ferran , Adama ve Aubemeyang'ı aldı adamlar. Allah yardımcımız olsun. FT taktiğinden devam etmemiz şart , biraz açık alan bulurlarsa o ön tarafla mahvederler bizi.

Başka takım gelse eleyecektik sanki ha. Lan kümeye oynuyoz farkında mısınız. Kaldı ki diğer takımlar daha agresif olurlardı daha istekli olurlardı, barça sallamayabilir. Barça istikrarsız, kötü günlerine denk gelebiliriz belki de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt