UEFA Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Belli Oldu! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Belli Oldu!

İlgili başlık kilitli, evet Mehmet efendi kahve içiyorum sana mı soracam. Az evvel de 17 adet makaron yedim mesela.

Eşleşme güzel, kura şansı yanımızda.

Bu arada abi hangi başlık olduğunu hatırlamadım, kontrol ettim genel sohbetmiş. Futbol konuları dışında gayet edebimizle kimseyi rahatsız etmeden genel sohbette kavgamızı edecekken konuyu kitlemişler. Tuhaf.

Benfica baya vasat bu aralar. Ligde dandik takımlara karşı bile zorlanıyor herifler.

Gerçi bizim durumumuz da farksız ya neyse

Semtini söyle sana kahvenin alasını göndereyim. Gidip oradaki yurtiçi kargo şubesinden kendin al! Bir daha toprak mı ne olduğu belli olmayan kahveyi Türk kahvesi niyetine içme!
Bu küçük yerde yaşayanların da '' en iyisini biz yeriz, en iyisi bizimkidir '' geyiği hiç çekilmiyor yav. İstemiyorum MK dostum istemiyorum, kahvemden memnunum benim hoşuma gidiyor, içine damla sakızı atıyorum dünyalar benim oluyor pek çok kahve denedim en sevdiğim bu Allah Allah... Sen önce Keramettin'in künefesini yolla.

Bu küçük yerde yaşayanların da '' en iyisini biz yeriz, en iyisi bizimkidir '' geyiği hiç çekilmiyor yav. İstemiyorum MK dostum istemiyorum, kahvemden memnunum benim hoşuma gidiyor, içine damla sakızı atıyorum dünyalar benim oluyor pek çok kahve denedim en sevdiğim bu Allah Allah... Sen önce Keramettin'in künefesini yolla.

Yiyecekler konusunda pek bir şey diyemeceğim ama gerek alkollü gerekse alkolsüz içecekler konusunda mütevazı olmayacağım marslaner abim. Ankara'da yaşadığım dönem boyunca buradan istediğim tek şey çifte kavrulmuş kahvedir. Komşu ablalara dahi getirirdim. Benimle komşu olsaydın sen de payına düşeni alırdın. Ama sen Çankaya'da oturuyorsun. Bizim gibi orta halli semtlerde işin olmaz. Sende Allah bilir komşuluk kavramı bile yoktur!

Ayrıca Keramettin'in künefesini yollamadığımı nereden biliyorsun!!

Başakşehir maçını izleyemedim o yüzden bir düzelme var mı bilmiyorum ama Porto maçında takımdan uzun zamandır beklediğim tepkiyi gördüm. O önemli bir eşikti, inşallah orada bırakmazlar.

Forvete ve defansa sağlam 2-3 takviyeyle sakatların da dönmesiyle Benfica'yı eleriz. Ama yine ceset gibi top oynarsak bizi rahat elerler.

Benfica :unsure:

KrvDWYO.jpg

Benfica kötü durumda ama aynisi bizim icin de gecerli

Simdilik sanslar esit,devre arasini iyi kullanan takim tur atlar

Avrupa liginin maddi getirisi az olabilir ancak prestij gözüyle bakarak bu sene gidebildiğimiz yere kadar gidebilirsek önümüzdeki senelerde gelebilecek oyuncuların transfer görüşmeleri, pazar payını dünyada artırma, sponsorluk görüşmeleri vb. konularda önde oluruz elimiz güçlenir o yüzden ara transfer dönemi eksiklikler kapatılırsa en azından bir yarı finali görebilmeyi hedeflememiz lazım ancak bizim yönetimde bu şekilde bi vizyon var mı sanmıyorum. Muhtemelen şansa elersek eleriz elenirsek de ne yapalım bu sene alacağımız kadar getiriyi zaten Şampiyonlar liginden aldık düşüncesiyle hareket ederler gibi..bakalım inşallah gereken önemi verir de yönetim geçeriz bu turu.

Avrupa liginin maddi getirisi az olabilir ancak prestij gözüyle bakarak bu sene gidebildiğimiz yere kadar gidebilirsek önümüzdeki senelerde gelebilecek oyuncuların transfer görüşmeleri, pazar payını dünyada artırma, sponsorluk görüşmeleri vb. konularda önde oluruz elimiz güçlenir o yüzden ara transfer dönemi eksiklikler kapatılırsa en azından bir yarı finali görebilmeyi hedeflememiz lazım ancak bizim yönetimde bu şekilde bi vizyon var mı sanmıyorum. Muhtemelen şansa elersek eleriz elenirsek de ne yapalım bu sene alacağımız kadar getiriyi zaten Şampiyonlar liginden aldık düşüncesiyle hareket ederler gibi..bakalım inşallah gereken önemi verir de yönetim geçeriz bu turu.
avrupa liginin neresi maddi geliri az allah aşkına şampiyon olan totalde 17 milyon euro gibi bir para alıyor sadece uefadan. Diğer dediklerine katılıyorum ama bizim gibi kulupler için burun çölde su ve deli para. Bir sonraki yıl ş.ligi bileti demek.
Hani şu 34 hafta entrikalarla uğraşıp gidilen yer

avrupa liginin neresi maddi geliri az allah aşkına şampiyon olan totalde 17 milyon euro gibi bir para alıyor sadece uefadan. Diğer dediklerine katılıyorum ama bizim gibi kulupler için burun çölde su ve deli para. Bir sonraki yıl ş.ligi bileti demek.
Hani şu 34 hafta entrikalarla uğraşıp gidilen yer
Şampiyonlar ligine göre az sonuçta o yüzden bizimkiler umarım önemsememezlik yapmaz demek istedim.Tabi kendi ligimizde şampiyon olmazsak da olmuyor çünkü her sene düzenli bir cl geliri demek bizim için içinde bulunduğumuz finans çarkını kırmak demek rakiplerle arayı açmak demek. Ha diyeceksin ki o entrikalarla uğraşıp durduğumuz yerle ikisi arasında illa bir tercih yap tabi ki rasyonel olup seneye ş. ligi bileti ve bu sene bu camianın üzerine oynanmasına güzel bir cevap niteliğinde olan lig şampiyonluğunu tercih ederim.

Üst Alt