UEFA Kararını Veriyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Kararını Veriyor

Cevap: UEFA Kararını Veriyor!

yinemi aynı haber. haftada bir uefa toplantı yapıyor, bizimkilerde belki karar çıkar diye haber yapıyor.

b8b50oldu-o-zaman-biz-kalkalım_175865.gif

Sonuçta Disiplin Kurulu kararını açıklamadı.

Gecikti diye eleştirebiliriz ama "bir karar açıklamayacaklar" demek komik kalıyor.

"Fenerbahçe ak kaşıktır" bile diyebilirler (sıkar biraz) ama mutlaka bir karar açıklayacaklar.

İster bu hafta olsun ister gelecek yıl.. eninde sonunda karar açıklanacak şikebahçe tarihi bir ceza yiyecek..

zaten her hafta rutin olarak toplanmıyolarmı ceza gelir mi belki gelebilir fb bu cezayı çekmezse ts nin hakkı verilmezse yüz yıllar boyu şikeci ve omurgasız kulüp olarak anılacak

Ceza çıkacağını zannetmiyorum artık, fenerbahçe yöneticilerinden Nihat özdemir açıklama yaptı o kadar UEFA ile el sıkıştık ceza gelmeyecek diye...

Adamlar o kadar transfer yaptı ayrıca yazılı garanti almışlardır mutlaka.

TFF bir şekilde karar verdi. Ama üzerini mi örtmeye çalıştı yoksa topu UEFA yamı attı bilmiyorum. Ancak şikenin cezasız kalabileceğini akıl ve mantık kabul edemiyor...

sırf bu karar verememeleri yüzünden iki şikebahçeliye forma kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldım ama almıcam adilik değilmi, bende sürekli önümüzdeki tarihlere atıcam...

Sonuçta Disiplin Kurulu kararını açıklamadı.

Gecikti diye eleştirebiliriz ama "bir karar açıklamayacaklar" demek komik kalıyor.

"Fenerbahçe ak kaşıktır" bile diyebilirler (sıkar biraz) ama mutlaka bir karar açıklayacaklar.

Sırf bu yüzden çok rahatım. Bi açıklama gelmediği sürece süreç bitti diyemeyiz.

Bi karar veremedi bunlar da,fenerin kendi kendine elenmesini bekliyo olabilirlermi

Olabilir,eğer maça çıkmadan ihraç ederlerse itiraz süreçleri hukuki süreçler derken uzar,bu da CL takvimine yansıyabilir,öbür türlü ise zaten elenmişlerdi diye bu sene baş ağrısı çekmeden önümüzdeki senelerle ilgili cezayı verirler.

spartak moskova maçına kadar verdiler verdiler vermediler olan vaslui ye olur ben fifa dan kontra bekliyorum asıl

Üst Alt