UEFA Kararını Veriyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Kararını Veriyor

Cevap: UEFA Kararını Veriyor!

Olabilir,eğer maça çıkmadan ihraç ederlerse itiraz süreçleri hukuki süreçler derken uzar,bu da CL takvimine yansıyabilir,öbür türlü ise zaten elenmişlerdi diye bu sene baş ağrısı çekmeden önümüzdeki senelerle ilgili cezayı verirler.

Aynen bende öyle düşünüyorum.Fener kendi kendine elenirse uefa nında başı ağrımayacak.Uefa nında başı fazla ağrımaz ama uğraşmak istemezler yani.

Ama uefa nında şike tescillendiğine göre men etmesi lazım şikeciileri avrupadan.

:Z6: Hep aynı muhabbet madem ceza alıcaktı o zaman niye cası çekti bu olay cası çektikleri gün bitti.En azından uefa 2010-2011 şampiyonluğu Ts'a verildği takdirde 1 yıl olan cezaya ek gelmiyecektir, Milli takıma da bir yaptırım uygulanmayacaktır dese.

bu köpek oğlu köpeklerin hepten zararı var.geberesice köpekler Allah büyüktür. inim inim inlemezseniz en adi şerefsizim.

UEFA'da fos çıktı 0 tolerans palavrasıda fos çıktı umarım bu lafları pişman ettirir UEFA ama hiç sanmıyorum.

Hala ceza bekleyenmi var?

Buranın Türkiye olduğunu unutuyosunuz sanırım. Yahu başbakan bile devreye girdi bunlar ceza almasın diye.

Sergen kardeşim:Benim hayatım eziklerin ceza almasına endeksli.tüpçü konuyu tahkime kilitledi.Uefa da başı ağırmasın diye disiplin komitesinin kararını bekliyor.Bu arada azize her an kaçabilir.

Her ne kadar olay bitmiş gibi görünse veya öyle bir hava yaratılmış olsa bile, ben yine de bir şeyler bekliyorum.

Üst Alt