UEFA Kararını Veriyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Kararını Veriyor

Cevap: UEFA Kararını Veriyor!

Zero tolerance adlı şirketin reklamını yapmaya devam ederler. Match fixing,zero tolerance ;)

Uefa riske girmek istemiyor nasıl olsa biliyor ki Spartak Moskowa bunlara iteleyecek sonra uefa araya girip geçen sene tff göndermedi bu sene sen gidemedin seneye de ben göndermiyorum diyecek ve noktayı koyacak :)

yemişim riskini ya, eu uefa, adamlar mahkeme kararıyla tescilli şikeci oldu, bizim tff nin ne olduğu ve nerden emir alarak göreve getirildiği zaten meydanda, almayacaksın bu şerefsiz şikecileri bunun daha izahı olurmu ya?

acaba spartak moskovalıların haberi varmıdır tecsilli şikeci olan bir takımla oynayacaklarından

Haber yalan olmasin? Gecen seferki toplanti'da da "KARAR GELIYORRRRRR" dendi, ama sonunda gündem maddesi olmadigi cikti. Su gazeteler cok serefsiz..

Futbol ailesi toplanmis bugün,hepsi temiz futbol mesaji verdi bakanlar egemen bagis suat kilic,medyadan sansal klüb baskanlari cavcav gibi oda sadriyi sorumsuzlukla sucladi.

Ulan cinnet gecirmemek elde deil resmen bunlar bu milletin akliyla dalga geciyor,siz deilmisiniz futboldaki pisligi örtbas eden siz deilmisiniz bu futbolun icindeki en büyük pislikler.

UEFA Koç ile sponsorluk anlaşması yaptıklarını borsaya bildirmiş işte daha ne kararı bekliyorsunuz. Bundan öte karar mı olur. Sponsorluk ayağına Ali Koç ve ekibi yağdırmış paraları..

Burak Saral‏@buraqsrl

Burada ayladır yazıyorum,Uefa süreci bitmiştir.Bazı şöhret peşindeki şarlatanların yazılarından boş hayallere kapılmayın.

Burak Saral‏@buraqsrl

Geçen sene ligler ertelendiğinde ilk etik raporu geldiğinde Fener düşecekti.Bunu FB li yöneticiler biliyordu.Takımı hemen küçültüler

Burak Saral‏@buraqsrl

Sonra Başbakan Hükümet devreye girdi olanları biliyoruz.Düşmeyeceklerinin garantisini alınva Mousa Sow u aldılar.

Burak Saral‏@buraqsrl

Bu sene önce sessizce beklediler iş bitti garantisini alınca Transferler yaptılar.

Burak Saral‏@buraqsrl

Buradan iki ay önce yazdım.Vakit çok az.Tüm Avrupa Federasyonları tek tek ziyaret edilmeli,Alman İngiliz basınına ilanlar verilmeli.

Burak Saral‏@buraqsrl

Avrupada gürültü çıkarılmadan olmaz dedik.Ama olmadı.Bundan sonra yapacak şeyler belli.

Burak Saral‏@buraqsrl

Cas ta ve yargıda seri halde davalar açılmalı eğer hakkımızı alamazsak Avrupa kupası maçında Trabzon futboldan çekilmeli.

Burak Saral‏@buraqsrl

Statda 30 bin meydanda 100 bin kişi ile Trabzon şikenin serbest olduğu futbolda yoktur deyip,Trabzonsporu yeşil sahalardan çekmeliyiz.

Burak Saral‏@buraqsrl

Burada iki aydır Koç gurubu,Doğuş Gurubu,Ülker gurubu ve Hükümet ortak çalışıyorlar işi bitirdiler diye yazdım.

Burak Saral‏@buraqsrl

Ama bazı şarlatanlar TS taraftarını hep boş bir umuda ittiler.

Burak Saral‏@buraqsrl

Etik kurulu raporunu değiştiren 3 Hukukçununda Koç ÜnüVersitesinde yüksek maaşla işe başladıkları gerçeğini asla unutmayalım.

Burak Saral‏@buraqsrl

İşin TFF Uefa ayağını halletiler,GS ye devler ligi garantisi verdiler onuda yanlarına çektiler.

Burak Saral‏@buraqsrl

İşin Trabzon ayağı kaldı.Sadri Şener tek engel.Onuda hızla itibarsızlaştırıyorlar.

Burak Saral‏@buraqsrl

Akp üzerinden Trabzonlu siyasetçileri susun emri geldi.Yerel medyaya reklam pastasından sunuldu.20 milyon dolar teklif var.

Burak Saral‏@buraqsrl

Sadri Şener lig başladıktan sonra,malesef Şenol Hoca nın da destek verdiği şeytani çete tarafından harcanacak.

Burak Saral‏@buraqsrl

Hayrettin Hacısalihoğlu başkan yapılacak,Süleyman Atal yönetime girecek.Şenol Güneş tam yetkili manager Giray Bulak Hoca olacak.

Burak Saral‏@buraqsrl

El altından 20 milyon dolar verilecek,Trabzonda konu kapatılacak.İşte o zaman ben artık Trabzonspor taraftarı olmayacağım.

Ne kararmış be yeter artık.Milleti enayi yerine koymaktan bukmadılar.Açık açık deyin hiçbir ceza vermiyoruz diye kapansın olay.Uzattıkça uzattılar,futbolun içine edip bıraktılar el birliğiyle

Sadri Şener'in babası Trabzon'da CHP teşkilatını oluşturmuş adamdır. Ayrıca yönetimdeki Nevzat Şakar da CHP Trabzon teşkilatından. Tapelerde vardı AKP'ye karşı yürütülen bir takım kampanyalar. O yüzden yukarıda paylaşılan tweetleri mantıklı buluyorum.

Üst Alt