UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 1 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 1 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 1 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç

Ah Demirören ah, yaktin Bjk'ı. İstifa et be kardeşim, bizi de rezil ediyorsunuz.

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 1 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç

angutlara bak yav baslık açmıslar mustafa denizli cl de ilk puanını ne zaman alır diye

Denizli Sampiyonlar liginde kirilmasi zor olan bir rekora dogru kosuyor demiş biri ulan angut o rekoru kıran sensin:D hemde basınızda denizli vardı o yıl:D

haha işte buna angutluk denir:D:D:D:D:D

angutlara bak yav baslık açmıslar mustafa denizli cl de ilk puanını ne zaman alır diye

Denizli Sampiyonlar liginde kirilmasi zor olan bir rekora dogru kosuyor demiş biri ulan angut o rekoru kıran sensin:D hemde basınızda denizli vardı o yıl:D

bu başlığı açan rekora koşuyor diyen arkadaş farkında değil heralde, kırdıkları rekor geçilemez ancak egale edilebilir, o da baya zor :D

suanda bayer münih - juventus macina bakiyorum tam bi rezalet bu uefada körler mi calisiyor anlamadim münih beyaz forma giymis juve de gri

insanin gözünü cok bozuyor stad da olsam oyunculari bile karistiririm

Beşiktaşlı olarak öle bir kumpasın içine girdikki sormayın çarşının liderleri demirören istifa dendiğinde taraftarı susturmaya çalışır saldırırlar.Kayseri maçında bütün taraftar yönetim istifa diye bağırdıklarında Alen ve tayfası gözlerimle gördüm şeref tribününe el işareti yaparak biz bağırtmıyoruz diye el kol işaretleri yapmalar ve maç bitiminde herkes yönetime sallamaya baslıyor forzada bütün konular bütün postlar siliniyor yani bjk nin gerçek taraftarı öle bir kumpasın içindeki sormayın sizler zamanında galip geldiğiniz maçta yönetim istifa diye yakıp yıktınız stadı helal olsun ama bizim tribün liderleri rant uğruna bjk yi satıyorlar ve geçen sene açık tribün bağırdı satılmış çarşı diye boşuna değildi bu bağırmalar

75. dakikada ise Tello yerini Bobo'ya bıraktı. 90+2. dakikada Ekrem Dağ'ın sert şutuyla fark 1'e indi. Kalan dakikalarda başka gol olmayınca mücadele ev sahibi ekibin 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

Bjk resmi sitesinden mac ayrintilari:D

zurich milana tecavüz ediyor san siro da :D :D :D

19'

Milan 0 - 1 Zurich

Beşiktaşlı olarak öle bir kumpasın içine girdikki sormayın çarşının liderleri demirören istifa dendiğinde taraftarı susturmaya çalışır saldırırlar.Kayseri maçında bütün taraftar yönetim istifa diye bağırdıklarında Alen ve tayfası gözlerimle gördüm şeref tribününe el işareti yaparak biz bağırtmıyoruz diye el kol işaretleri yapıyorlardı ve maç bitiminde herkes yönetime sallamaya balşadıklarında bütün konular bütün postlar silindi yani bjk nin gerçek taraftarı öle bir kumpasın içindeki sormayın sizler zamanında galip geldiğiniz maçta yönetim istifa diye yakıp yıktınız stadı helal olsun ama bizim tribün liderleri rant uğruna bjk yi satıyorlar ve geçen sene açık tribün bağırdı satılmış çarşı diye

Doğru. Tribünlerinizde çok ciddi rant kavgaları var hatta 2 sezon önce bu mevzu yüzünden birisi ölmüştü.

Yıldırımı Demirören Alen ve tayfasını da satın almış demekki. Zaten adama Beşiktaşın göbeğinde restaurant-meyhane açmışlar(Kazan), altına araba çekmişler vs. Alen istese de bağıramaz, ekmek yediği-beslendiği kaba tüküremez.

Para tatlıdır, bırakmaz sıcacık yeşil dolarları Alen efendi.

"Beşiktaş Avrupa'da devam edecek!"

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, CSKA Moscova yenilgisine rağmen iddialı konuştu..

Denizli'nin açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:

"Mükemmele yakın çizgiye geliyoruz, çok baist bir hatadan ikinci golü yiyoruz. Yazık. Öyle bir rakiple oynarsın ki; sana futbol oynatmaz bir takım vardır sahada dersin yapacak bir şey yoktu. Beşiktaş birşey yapmak çabasındayıken öyle bir yerde kırılıyor ki; atağa kalkarken gol yiyoruz.

Söylenecek bir şey yok. Üzüntüden başka birşey bulamıyorum. Beşiktaş Avrupa'da devam edecek. Lige de bu hafta ben varım mesajını verecek. Öyle sinyaller geliyor. Maç kaybedilebilir. Sizden üstün oynayan, sizi baskı altına alan bir oyun olsa yenilgiye tamam dersiniz. Öyle bir oyun olsa tamam ama söyleyecek başka bir şey yok."

Ajansspor

Beşiktaşlı olarak öle bir kumpasın içine girdikki sormayın çarşının liderleri demirören istifa dendiğinde taraftarı susturmaya çalışır saldırırlar.Kayseri maçında bütün taraftar yönetim istifa diye bağırdıklarında Alen ve tayfası gözlerimle gördüm şeref tribününe el işareti yaparak biz bağırtmıyoruz diye el kol işaretleri yapıyorlardı ve maç bitiminde herkes yönetime sallamaya baladığında forzada bütün konular bütün postlar silindi yani bjk nin gerçek taraftarı öle bir kumpasın içindeki sormayın sizler zamanında galip geldiğiniz maçta yönetim istifa diye yakıp yıktınız stadı helal olsun ama bizim tribün liderleri rant uğruna bjk yi satıyorlar ve geçen sene açık tribün bağırdı satılmış çarşı diye

ne demek gerekir bilmiyorum ama Allah size sabır versin.

Demirörenden kurtulabileceğinizi sanmam, adam sırf çarşıyı değil, klubü kendine borçlandırarak beşiktaşı satın alıyor, gitmez kolay kolay, gidersede geride borç batağında bitik bir beşiktaş bırakır. Sizin açınızdan kalmasımı iyi gitmesimi bilmiyorum açıkçası.

Ama görünen tablo beni bir Galatasaraylı olarak üzüyor, yazık günah koca camia yerlerde sürünüyor.

beşiktaş bu seneyi 10. felan bitirir...

Beşiktaşlı olarak öle bir kumpasın içine girdikki sormayın çarşının liderleri demirören istifa dendiğinde taraftarı susturmaya çalışır saldırırlar.Kayseri maçında bütün taraftar yönetim istifa diye bağırdıklarında Alen ve tayfası gözlerimle gördüm şeref tribününe el işareti yaparak biz bağırtmıyoruz diye el kol işaretleri yapmalar ve maç bitiminde herkes yönetime sallamaya baslıyor forzada bütün konular bütün postlar siliniyor yani bjk nin gerçek taraftarı öle bir kumpasın içindeki sormayın sizler zamanında galip geldiğiniz maçta yönetim istifa diye yakıp yıktınız stadı helal olsun ama bizim tribün liderleri rant uğruna bjk yi satıyorlar ve geçen sene açık tribün bağırdı satılmış çarşı diye boşuna değildi bu bağırmalar

Ozaman suc sizde usta....Gitmeyin Maclarina Tepkinizi koyun Carsi kendi basina doldursun görelim Stadi....

Zaaten Besiktasi Anti Patik yapan 2 neden var..

1 Sinan Engin

2 Carsi..

Manu gümbür gümbür geliyor, 5-10 dakikaya gol gelir heralde

grafite.jpg

Grafite

edindzeko_629016.jpg

Dzeko

martins.jpg

Martins

misi_dpa-Kopie-1229345237.jpg

Misimovic

Tekrar soruyorum Kaç olur sizce?:p

Yildirim Demirören Antipatik yapmiyor usta..

o adam asiri BJK´li..basarisizdir o baska..

ama su Sinan Engin gibi Aziz Yildirim yalakasi degildir...kendi inandiklarini yansitir..

ama dedigim gibi basarisizdir orasi baska...bu onu antipatik yapmaz benim gözümde..

Ozaman suc sizde usta....Gitmeyin Maclarina Tepkinizi koyun Carsi kendi basina doldursun görelim Stadi....

Zaaten Besiktasi Anti Patik yapan 2 neden var..

1 Sinan Engin

2 Carsi..

İyide Beşiktaşımızı sahipsizmi bırakalım çarşı olarak tribünde yada forzada tepkimizi koyamıyoruzki eskiden hatırlasanıza tribünleri Ahmet dursun Seba gitsin diyordu peki ne değiştide demirörene kimse bağıramıyor kaldıki Seba gibi bi başkana protesto edildi bunların hepsi rant kardeşim biri çıkıyor sene başında çarşıyı fes ettik diyor sonra devam ediyor Çorapörene destek çıkıyor

Üst Alt