UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama Geldi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama Geldi

Cevap: UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama Geldi

Ben bu Sadri Şener'i seviyorum vala. Özü sözü bir adam kapaktan sonra Ali Koç'un suratnı görmek isterdim. :D

Ben bu Sadri Şener'i seviyorum vala. Özü sözü bir adam kapaktan sonra Ali Koç'un suratnı görmek isterdim. :D

Böle olmustur büyük ihtimal:D

images

Ya aslinda hepsi gereksiz. Bu saatten sonra kume dusse ne olur. Ciddiyim de. Bu kadar dolaplarin hilelerin døndugu bir yerde. Ciddi ciddi argo kullanacagim da simdi medyasindan siyasetine kuluplerinden ( birkac kulup disinda ) TFF'sina kadar hepsi tam anlamiyla s.cti. Trajikomik. Yasa cikar sonra geri degistir. Sonra kulupler birligi yok bilmem ne toplantisi sonra kulupler birligi yok siz karar vereceksiniz falan ciddi ciddi artik tamamen deli sacmasi bir ise dønustu. Bir de dedigim gibi Fener dusse bile artik cogu kisi eminki bu icerinin o pisligi temizlemek icin gøsterdigi iyi niyetten degilden daha cok disardan surdan burdan gelen baski sonucu olacak. Yani sonucta bunlar hep varolacak ve simdi kume dusme karari alinsa bile etik olarak bu karari alanlar bir ust asamaya sicramis ve kendi pisliklerini kendileri temizleyip gelecegi sagpama almis olmayacaklar.

Yani dusunuyorum da ciddi ciddi cok salakca ve cok ahlaksizca ve insanlarin gøzunun icine baka baka ne hileler ne dolaplar dønuyor. Hepsinin de cani cehenneme. Bir sey olmaz bunlardan.

Ya aslinda hepsi gereksiz. Bu saatten sonra kume dusse ne olur. Ciddiyim de. Bu kadar dolaplarin hilelerin døndugu bir yerde. Ciddi ciddi argo kullanacagim da simdi medyasindan siyasetine kuluplerinden ( birkac kulup disinda ) TFF'sina kadar hepsi tam anlamiyla s.cti. Trajikomik. Yasa cikar sonra geri degistir. Sonra kulupler birligi yok bilmem ne toplantisi sonra kulupler birligi yok siz karar vereceksiniz falan ciddi ciddi artik tamamen deli sacmasi bir ise dønustu. Bir de dedigim gibi Fener dusse bile artik cogu kisi eminki bu icerinin o pisligi temizlemek icin gøsterdigi iyi niyetten degilden daha cok disardan surdan burdan gelen baski sonucu olacak. Yani sonucta bunlar hep varolacak ve simdi kume dusme karari alinsa bile etik olarak bu karari alanlar bir ust asamaya sicramis ve kendi pisliklerini kendileri temizleyip gelecegi sagpama almis olmayacaklar.

Yani dusunuyorum da ciddi ciddi cok salakca ve cok ahlaksizca ve insanlarin gøzunun icine baka baka ne hileler ne dolaplar dønuyor. Hepsinin de cani cehenneme. Bir sey olmaz bunlardan.

Bazen benimde böyle isyan edesim geliyor.

dün burda klüpler birliği karar alıcak filan deniyordu keşke alsalar ertesi gün uefa biner tepelerine demiştim karar bile alamadılar ona rağmen ertesi güne kalmadan uyarı geldi ama bizim medyamız haberi nasıl verdi

uefa karışmayacak be vizyonsuz medya bu haberden anladığınız bumudur birebir ingilizceden tercüme ettim.denilenlerin özeti aynen şudur.içişlerinize karışmayız değil karışamayız diyorlar zaten ulusal normlarda bu imkansız tabiki böyle demek zorundalar amaaa ordaki kritik cümle soruşturmanın bütün sorumluluğu tff ye aittir deniliyor yani günahıda sizin sevabıda kararları almazsanız ozaman siz bizim kapımıza geldiğinizde hadi canım başka bahara derim ayrıca uefa tff nin hatası söz konusu olduğunda asla tek klübe ceza vermez ülkeyi tamamen cezalandırır.nedenmi tff türk futbolunu temsil ediyor.ama bilmedikleri bişey var bizde tff fenerbahçeyi temsil ediyor

uefanın açıklamalarından şunu anladım feneri düşürmesezseniz sesimizi çıkarmayız ama avrupaya gönderilirse o zaman karışırız işe şikeciler düşmeyecek gibi bu açıklamalardan sonra kulüpler birliği de net açıklama yapmadı halkın gazını almak için olabilir bu açıklamalar

küme düşme nah kalkar 6 kulüp karşı çıkıyor kalkarsa eğer savaş baltalarımızı gömdüğümüz yerden çıkarırız

FB'nin düşeceğine inancım azalmaya başladı artık benim de. UEFA'nın bugünkü açıklamaları beklediğim doğrultuda değil maalesef.

Açıklamada anlaşılmayacak ne var renkdaş, gerekeni yap diyor, yapmazsan ben kendi cezamı uygularım. şikeye tolerans tanıdıkları falan yok süreci takip ediyorlar.

Başlangıcı iyi de sonradan bozuluyor. ''Biz karışmayız iç meseledir'' falan diyor adamlar. Bu tabirler bizim şikeciler tarafından mutlaka kullanılacaktır.

Başlangıcı iyi de sonradan bozuluyor. ''Biz karışmayız iç meseledir'' falan diyor adamlar. Bu tabirler bizim şikeciler tarafından mutlaka kullanılacaktır.

Zaten öyle, UEFA'nın içişlere karışma yetkisi yok.TFF istediğini yapar ama sonucunada katlanır.

melih sabanoglu

şike meselesi. uefa metninin hem ingilizce, hem de fransızcası'nı okudum. medyamız kendince çevirdi ama altı çizilmesi gerekenler var.uefa öncelikle şike iddiası gibi bir kavram kullanmıyor. doğrudan ve aleni biçimde "türkiye'de şike" diyor. bu çok çok önemli.

ic meseliyse, uefa neden fenere izin vermedi avrupa kupalarinda..

kafam iyice karisti.

MAA, ne dedi: cezalar sezon sonu aciklanacak dedi.

diyelim fener ikinci bitirdi, ve bu feneraasyon bunlar gelecek sezon icin eksi 15 puan verdi.

O zaman seneye avrupa kupalarina katilacak mi ezikler?? cunku bence o zaman uefa cezayi basarim diyor,

sanki bugunku aciklamayla...

melih sabanoglu

2. uefa "tff'nin takdirinde" gibi bir şey demiyor. tff'yi türkiye'deki futbolun selameti için gerekli disiplin yaptırımını almaya çağırıyor.

Üst Alt