UEFA'dan Şok Fenerbahçe Açıklaması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Şok Fenerbahçe Açıklaması

Cevap: UEFA'dan Şok Fenerbahçe Açıklaması

Maçlar başladıktan sonra trabzonu 2. turda nasıl dahil edecekler elemelere?

Haberin doğruluğu kanıtlandıktan önce;

Av.Emre ‏@aAdvo

Buyrun resmi 'infantino' beyani.. Üzgünüm ts, vallahi uzgunum.. Bu hallere dustugunuz icin :)

Haberin doğruluğu kanıtlandıktan sonra;

Av.Emre ‏@aAdvo

@kum_kitabi @tozasor @themisares @caliskan_volkan adam dosya buyuk,tff kurullarinin kararlari inceleniyor demisse bunda bisey yok

Önce;

Av.Emre ‏@aAdvo

Buyrun resmi 'infantino' beyani.. Üzgünüm ts, vallahi uzgunum.. Bu hallere dustugunuz icin :)

Sonra;

Av.Emre ‏@aAdvo

@kum_kitabi @tozasor @themisares @caliskan_volkan adam dosya buyuk,tff kurullarinin kararlari inceleniyor demisse bunda bisey yok

şu kum kitabı o akıllı olduğunu sanan gerzek karı mı ?ebru bişeysaldı mı nedir adı ? o mu ?

Arkadaşlar haberin orjinal linkini verebilirmisiniz? Uydurma bişeyler olmasın sakın??

Maçlar başladıktan sonra trabzonu 2. turda nasıl dahil edecekler elemelere?

Kurallara göre Trabzonspor zaten Fenerbahçe yerine katılamazdı Avrupa kupalarına.

Geçen sene TFF Fenerbahçe'yi men etti Avrupa'dan kurallara göre aynı ligdeki sıradaki takım olan Trabzonspor gitti.

Ama UEFA kendisi men ettiğinde aynı ligden takım almak zorunda değil.

-----

Feneri cezasız bırakacaklarını düşünmüyorum zaten...

Sadece yargıtay kararı bekleniyor.

Eğer onanırsa "bye bye canaria" diyebiliriz.

Hemde birkaç yıllığına...

---

Sanmam... En geç yeni yıla doğru olay hak ettiği yere gelir...

Ben en geç aralık içinde ( en geç) yargıtay onamasının gerçekleşeceğini ve ardından ki muhtemelen Fenerbahçe sezonu ortalamadan acı gerçeklerle yüzleşir...

Sonra çüüüüs...

yargıtay kararı 1yılı bulur

şimdi herşeyden önce mahkeme 5 maçta şikeyi tescil etti.uefa için daha önceden deliller fazlasıyla yeterliydi zaten.infantino demişti bunu. şu anda uefanın incelediği fenerden çok tff olabilir. şikeyi şikeyle kapatmaya çalışıp,görevi kötüye kullandılar. kaldıki şikeyi de serbest hale getirdiler.tff gidici ama bi nokta daha var.

fener avrupadan men yerse sadece bununla kalmaz uefa.fener küme de düşer.biçoğunuz tff feneri düşürmez diyo ama zaten tfflik bi durum kalmadı. uefa-fifa istediği herşeyi yapabilir.

şimdi herşeyden önce mahkeme 5 maçta şikeyi tescil etti.uefa için daha önceden deliller fazlasıyla yeterliydi zaten.infantino demişti bunu. şu anda uefanın incelediği fenerden çok tff olabilir. şikeyi şikeyle kapatmaya çalışıp,görevi kötüye kullandılar. kaldıki şikeyi de serbest hale getirdiler.tff gidici ama bi nokta daha var.

fener avrupadan men yerse sadece bununla kalmaz uefa.fener küme de düşer.biçoğunuz tff feneri düşürmez diyo ama zaten tfflik bi durum kalmadı. uefa-fifa istediği herşeyi yapabilir.

uefa, en basitinden futbol federasyon başkanlarını değiştirebiliyor. en az bunu yapar...

-----

Ben kaçışları olmayacağı anlamında söyledim.

Şimdi diyorlarya " yargıtay iptal eder" diye...

Daha doğrusu her zaman olduğu gibi hayalini kuruyorlar.

Ehhh... TFF de zaten onlardan yana ... Yani yargıtay kararı verince işin tuhaf yanı;

Tüpçünün " çok şükürki şike yapılmamış" lafı üzerine bakalım onun üzerine giden olacakmı.

Yani hani şike yoktu diye hesap soran olacakmı.

Belkide onuda aziz ile aynı kader bekliyor olabilir.

yargıtaya gerek yok.

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL

Yarın size Galatasaray TV de yapılan bir gizli operasyonla ilgili bilgileri aktaracağım.

tam da ümitlerimiz tükenirken yeniden yeşerttin infantino. teşekkürler kel adam:)

Antu'dan;

içimden bi his bu infantino ramazan sonunu göremeyecek diyor...

bu kadar beddua alınmaz ki...

Bu infantino mercek altına alınmalı... Çok güzel iş ilişkileri var‚ sözleşilip belli günlerde tt yapmak lazım bu herifi...

pis kel adam.

ben bu infantinonun acık acık bu ıs ıcın rusvet yedıgıne ınanıyorum..

Üst Alt