UEFA'dan Şok Fenerbahçe Açıklaması - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Şok Fenerbahçe Açıklaması

Cevap: UEFA'dan Şok Fenerbahçe Açıklaması

melih sabanoglu ‏@melihsabanoglu

0. infantino'nun açıklaması - uefa genel sekreterinin açıklamasının satır altları önemli bilgiler içeriyor.

1. infantino'nun uefa resmi sitesinde yer alan ilk açıklamasında sıfır toleransın altını çizmesi önemli.

2. infantino özel yaptığı açıklamada bundan daha da ileri giderek fenerbahçe'nin durumuna ilişkin önemli bir ipucu verdi.

3. o ipucu şu. infantino, uefa disiplin komitesi müfettişlerinin tff'nin aklamasına karşı fenerbahçe dosyasını incelemeyi sürdüğünü söyledi

4. ne anlama geliyor bu? uefa'nın tff'nin yapmaya çalıştığı aklamayı hukuken kaydetmeyip bulup, kendi soruşturmasına devam ettiği anlamına.

Reyiz aklımdakileri özetlemiş.

UEFA fbnin şampiyon olup direkt katılacağı zaman ceza versin şimdi zaten elenecekler

[ziyan olmasın ceza]

Allah çok büyük.ben buna cimbomum sayesinde çok daha inanır oldum..

Biz maddi zorluk yaşarken beşiktaş tribünündeki ergen veletler boZuk para atıp alay

ediyolardı şu an 20 bin euro versen tüm kulüp önünde pozisyon alır maddi bataklıkta sürünüyo

it sürüsü, bi önceki sene biz 8. olurken kadıköy tribünleri her hafta cimbom kümeye diye

tezahürat yaptı bu sene bütün şikeci namusuz ezikler küme düşme korkusuyla uyuyamadı

hatta küme düşmeleri gerektiği biliyolar ama pişkinliğe vuruyolar...Galatasaraylıysan sana

yapılan her şeye söylenen her söze zamanı gelince tokat gibi cevap verirsin bundan emin

ol.ben bunu öğrendim...düşer düşmezler sorun değil.yıllarca her galibiyetimize hakem yüzünden

diyen her şampiyonluğumuza şike diyen pisliklerin ikisi de mahkeme kararıyla şike damgası

yedi.ikisinin de şerefsizlik kanıtının altında türkiye cumhuriyeti mühürü var! biri sahtekarlıktan

avrupaya gidemezken diğeri şike yüzünden avrupadan kaç yıl men edileceğinin merakında!...

ezeli rekabet bitmiştir..temizlenin öyle gelin pislikler

ağzına sağlık bizim ezeli rakibimiz artık trabzon ve bursadır, bu pisliklerke işimiz olmaz

Yalaka basın bişey olmaz diyorsa olmaz! Bir şekilde kulbuna oturtmuşlar. Çünkü Türkiye'de yalakaların zamanı dönüyor. Yapacak bişey yok! Bir de Allah korkusu var diye prim yaparlar...

Kura çekiminin ardından AP'nin sorularını yanıtlayan Infantino, UEFA disiplin müfettişlerinin Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne katılımı için Türkiye Futbol Federasyonu Etik Kurulu'nun "şike iddialarıyla" ilgili kararını içeren dosyaların üzerinde çalıştığını açıkladı.

Dikkat ettiyseniz Associated Press isin pesini birakmamis. Bizim basin Erzik'e sorup onun verdigi cevaplari bile kendince yorumlayip aktariyor.

E-mail falan gonderdigimizde de lutfen su AP gibi basin organlarina da yollayalim dusunduklerimizi. Bu isin pesini birakmazsa onlar birakmayacak gordugunuz gibi.

---

Onlar ( Fener ve yandaşları) menfaat nerdeyse onu söylüyor.

Yani aksi olsaydı;

Etik kurul ısrarla şike var demesine rağmen yargı temiz deseydi bu sefer de ;

" Bizim yargıya inancımız sonsuz, etik kurul hata yapabilir ama yargı yapmaz " derlerdi...

Katılıyorum; UEFA onların aleyhine karar verdiğinde muhtemel olacak şudur ;

TFF istifa edecek, Demirören ve Aziz yurtdışına bile kaçabilir.

Yada kalıp herşeyi kabullenecek...

Herşeyi itiraf edecek.

3. ihtimal hala aynı masalı anlatacak duracaklar;

" Biz temiziz, bütün bunlar cemaatin oyunu "

Bakalım neler olacak.

3 temmuzdan bu yana olanları düşündüğümde birşey kestiremiyorum.

Demirören'de diyor ya asıl olan sportif yargilamadir. Sportif yargı temiz dedi is bitti. Yargıtay onasa bile bitti.

Yani TFF ye kalsa hiçbir koşulda ceza vermeyecek. Tek umudum UEFA . Ben onlardan umudu hiç kesmedim.

Allah çok büyük.ben buna cimbomum sayesinde çok daha inanır oldum..

Biz maddi zorluk yaşarken beşiktaş tribünündeki ergen veletler boZuk para atıp alay

ediyolardı şu an 20 bin euro versen tüm kulüp önünde pozisyon alır maddi bataklıkta sürünüyo

it sürüsü, bi önceki sene biz 8. olurken kadıköy tribünleri her hafta cimbom kümeye diye

tezahürat yaptı bu sene bütün şikeci namusuz ezikler küme düşme korkusuyla uyuyamadı

hatta küme düşmeleri gerektiği biliyolar ama pişkinliğe vuruyolar...Galatasaraylıysan sana

yapılan her şeye söylenen her söze zamanı gelince tokat gibi cevap verirsin bundan emin

ol.ben bunu öğrendim...düşer düşmezler sorun değil.yıllarca her galibiyetimize hakem yüzünden

diyen her şampiyonluğumuza şike diyen pisliklerin ikisi de mahkeme kararıyla şike damgası

yedi.ikisinin de şerefsizlik kanıtının altında türkiye cumhuriyeti mühürü var! biri sahtekarlıktan

avrupaya gidemezken diğeri şike yüzünden avrupadan kaç yıl men edileceğinin merakında!...

ezeli rekabet bitmiştir..temizlenin öyle gelin pislikler

ufff bu çok fena olmuş renktaş.

---

Onlar ( Fener ve yandaşları) menfaat nerdeyse onu söylüyor.

Yani aksi olsaydı;

Etik kurul ısrarla şike var demesine rağmen yargı temiz deseydi bu sefer de ;

" Bizim yargıya inancımız sonsuz, etik kurul hata yapabilir ama yargı yapmaz " derlerdi...

Katılıyorum; UEFA onların aleyhine karar verdiğinde muhtemel olacak şudur ;

TFF istifa edecek, Demirören ve Aziz yurtdışına bile kaçabilir.

Yada kalıp herşeyi kabullenecek...

Herşeyi itiraf edecek.

3. ihtimal hala aynı masalı anlatacak duracaklar;

" Biz temiziz, bütün bunlar cemaatin oyunu "

Bakalım neler olacak.

3 temmuzdan bu yana olanları düşündüğümde birşey kestiremiyorum.

İstifa ederler etmezler orasını bilemem,ama hiç utanma duygusu olmaz o adamlarda.

Aziz yine cemaati suçlar.

Fenerbahçenin elemelerde alacağı sonuçlara kadar beklenecek. bu turu geçer diğer turda elenir. UEFA hiçbişey yok diye karar açıklar.

tescilli şikeci olan bir takıma şampiyonlar ligi ön elemesi oynatmayı bir açıklamasını isteyelim maille uefadan. bu nasıl iştir arkadaş, adamlar bırakın etik kurulunu, yok şüphe falan, resmen şike yaptıkları mahkemece onaylandı, tasdiklendi, buna nasıl seyirci kalırsın ey uefa. tff nin ne b.k olduğunu ve niçin göreve geldiğini bilmiyormusun? bu kadar safça mı yönetiliyor uefa. yoksa uefanın şikebahçeye ihtiyaca falan mı var? vallahi kafayı yememek elde değil

tescilli şikeci olan bir takıma şampiyonlar ligi ön elemesi oynatmayı bir açıklamasını isteyelim maille uefadan. bu nasıl iştir arkadaş, adamlar bırakın etik kurulunu, yok şüphe falan, resmen şike yaptıkları mahkemece onaylandı, tasdiklendi, buna nasıl seyirci kalırsın ey uefa. tff nin ne b.k olduğunu ve niçin göreve geldiğini bilmiyormusun? bu kadar safça mı yönetiliyor uefa. yoksa uefanın şikebahçeye ihtiyaca falan mı var? vallahi kafayı yememek elde değil

açıklaması basit renktaş geçen sene sadece beklentilere göre almadılar ama şu anda en geç 1 aya kadar cezayı zaten açıklıcaklar gerekçeli karar açıklamadan men etmediler bi cas davası daha açılmasını istemiyorlar aynı şeyi geçen sene olympiakos takımınada yaptılar prosedür böyle ceza verilecekse gerekçeli karara kadar beklenir gerekçeli kararla men edilir ozaman casa gitselerde içi boş olur delil burda mahkeme kararı burda diye uefa elindeki argümanları ortaya koyar az sabredin gelecek cezayı görün sonra konuşalım bu şikeciler ne juventustan büyük nede milandan rte de berlusconiden fiyakalı biri değil az sabır

Vay anasını böyle olursa (fener açısından) daha kötü "en başından söyleseydiniz karşiiiim" diyen fenerliler görebiliriz sağda solda:D

Vay anasını böyle olursa (fener açısından) daha kötü "en başından söyleseydiniz karşiiiim" diyen fenerliler görebiliriz sağda solda:D

fenerli mantıgını bilirsin herşeyde saçma sapan yorum yapan zihniyet mahkeme şike yapmiştir dedi hala cemaat işi diyolar mahkeme sucsuz dese bak işte bu febeye karşi oyundu diceklerdi uefa ön eleme ye anladi diyorlar uefa bile anladi burda febemizin yukselmesi önlenmek için yapıldı şimdi uefa da geri alırsa bakalım bu sefer ne uyduracaklar

Üst Alt