Ufuk Ceylan Galatasaray'da ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ufuk Ceylan

Gaziantep'e, Konya'ya falan gitse onemli degil, ama Kayseri gibi bize futbolcu vermemeye yemin etmis bir kulup'e gitmesine uzuldum. Ileride basimizi cok duvarlara vurucaz, gelecegi parlak, dunya capinda bir kaleci adayini kacirdik.

Leo'ya gerek kalmadan Gokhan, Ufuk, Firat bomba gibi olurdu.

Gökhan'ıda alsaydık bende yabancı kaleci istemezdim müthiş ikili olurlardı ufuk'la ama fıratın bizim kaleyi koruyacak kadar iyi oldugunu zannetmiyorum.

Gökhan'da bir kahn edası sezmiştim harbi alman gibiydi kayseri kalesini saglama aldı 800 milyara almıslardı yanlıs hatırlamıyorsam ferdiyi verseydik üstüne 500 altay kabul ederdi

Cevap: # Ufuk Ceylan

n515790368_572882_9039.jpg

n515790368_1133393_4197.jpg

Ek: Ben yazıyı yazarken kaleci adayını söylemiş zaten Bülent abi, Manisasporlu Ufuk'la ciddi şekilde ilgileniyor Galatasaray, bitmek üzereymiş transfer. Üçüncü kaleci ise geçtiğimiz sezonu Beylerbeyi'nde kiralık olarak geçiren Fırat Kocaoğlu olacak...

Pclion.net'den alinti.

Bence as kaleci olarak bu çocuk çok güzel iş yapar ancak büyük takımın formasını giymek her zaman zordur heleki bu kaleci mevkisi ise.Belki Galatasaray yönetimi bu kalecinin klübe ve takıma bu yıl adapte olması için ikinci kaleci konumuna koymuş olabilir,böylece leo franco transferide yanlış olsada uzun vadede çalışılmayacak anlamını taşır.

Ufuk gerçekten fiziki yapısıylada kaleyi dolduran bir oyuncu,alınması ve as takımda uzun yıllar oynamasını dilerim.Bİr casillas örneği olabilir ufuk.

tRANSFERİ ÇOK OLUMLU OLUR. gALTASARAY UZUN BİR ARADAN SONRA KALESİNİ tÜRK kALECİYE EMENET ETMİŞ OLUR. aYRICE eRAY iŞCAN NASIL BİR KLAECİ ÜÇÜNCÜ KALECİ OLABİLİR. çOK GENÇ

Galatasaray'da üç kaleci yolcu gibi gözüküyor. Kaleye Leo Franco alınacak gibi. Ufuk Ceylan'da onun yedeği olarak düşünülüyor. 23 yaşında genç ve gelecek vaad eden kaleci. Aykut'un takımda kalacağını sanmıyorum çünkü oynamak istiyor. De Sanctis'in zaten kirası doldu ve Orkun'da sevilmeyen isim. Ufuk uzun boylu kaleci günümüzde kalecilerin boy ortalaması arttı. Manisasspor'da gösterdiği performans çok etkili oldu, takımının Süper Lig'e çıkmasında faydası büyüktü. İyi transfer olacaktır o da.

leo franco da uzun ama vasat bir kaleci, de sanctis yerine aykutla devam etseydik daha iyi olurdu

ama aykut turk sonuçta, turkleri asmak daha kolay

ufuk'a guvenilse çok iyi bir kaleci olur

Tam bir kaleci fiziği var Ufuk'ta...

Ama bizim takım direk kaleci öğütücüsü... Alıp da güvenerek kaleye koyduğumuz bir yerli kaleci olmadı.

'Bekle beni Cim Bom'

Manisaspor´un kalecisi Ufuk, Cim Bom´dan teklif almanın kendisine gurur verdiğini söyleyip, yöneticilerden transfer için anlayış beklediğini ifade etti.

Yeni sezonda Leo Franco’nun ardında Galatasaray’ın ikinci kalecisi olması beklenen Manisaspor file bekçisi Ufuk Ceylan, Aslan’a mesaj gönderdi. 23 yaşındaki eldiven, kulübüyle sözleşmesinin sürdüğünü, ancak yönetimin kendisine anlayış göstereceğini belirterek, “Her Türk futbolcusunun hayali 3 büyüklerden birinde forma giymektir. Galatasaray gibi bir kulüpten teklif almak gurur verici” diye konuştu. Ufuk, en büyük hedefinin A Milli Takım olduğunu da sözlerine ekledi.

Kaynak: Fanatik,Gökay Akın

ufuk ceylan 1.nci kaleci olmalı, hatırlarsanız Manisa maçlarında baya da iyi oynamıştı. ben güveniyorum..eğer alınırsa 1-2 seneye kalmaz, Milli takımının ve Galatasaray'ın As kalecisi olur...

Orkun'a da öyle dedik sonra ne oldu gördük.Tabi Ufuk çok daha iyi o ayrı mesele ama bizde güven sorunu kesinlikle var.Gerçi dün fener de genç kaleciye güvendi yine kupayı verdiler. :D

Ufuk Ceylan'ın tarzı, kurtarışları bana Taffarel'i andırıyor umarım üstüne koyarak ilerler eğer Aykut gibi yerinde sayarsa kaleye geçmeyi unutmalı...

Manisa'dan G.Saray'a çılgın teklif

Manisaspor, Galatasaray'ın istediği kaleci Ufuk için çok uçuk bir rakam talep edince, Cimbom bu transferi askıya aldı...

Galatasaray'ın kadrosuna kaleci Ufuk'un bonservis bedelini 5 milyon euro olarak belirledi. Sarı kırmızılıların genç file bekçisinin yüksek maliyeti nedeniyle geri adım attığı bildirildi. Öte yandan Manisaspor'da futbolcu izleme komitesi lahvedildi. Komitede yer alan Sadettin Dülger, Taşkın Darcan, Hikmet Şıktaşlılar, Abdülkadir Kükre ve Necati Bölük ile yollar resmen ayrıldı. Siyah beyazlılarda Sinan Engin'in menajerliğe getirilmesi bekleniyor.

Kaynak:internetspor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt