Uğur Boral Sezonu Kapattı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğur Boral Sezonu Kapattı!

Cevap: FLAŞ! Uğur Boral Sezonu Kapattı!

O degil forumda Haiti konusu yok insanlar Ugur Boral'a falan uzuluyor, yalandan insanlik numarasi yapmayin bari fazla yapmaciksiniz.

Dünyanın parasını kazanıyolar,futbolun içinde olan şeyler bunlar..Bu adam sezonu kapattı diye aç kalacak hali yok.Fenerden kazandığı paralar torunlarına bile yeter..Futbolcu sakatlandıktan sonra en sinir olduğum laftır,ekmek parası kazanıyo.Bu ekmek parasını kazanıyosa ben ne kazanıyorum..Haa türkiye'de anadolu takımlarında oynayıp böyle bir durum olsa üzülürüm,oranın durumlarını biliyoruz..

Dünyanın parasını kazanıyolar,futbolun içinde olan şeyler bunlar..Bu adam sezonu kapattı diye aç kalacak hali yok.Fenerden kazandığı paralar torunlarına bile yeter..Futbolcu sakatlandıktan sonra en sinir olduğum laftır,ekmek parası kazanıyo.Bu ekmek parasını kazanıyosa ben ne kazanıyorum..Haa türkiye'de anadolu takımlarında oynayıp böyle bir durum olsa üzülürüm,oranın durumlarını biliyoruz..

futbolcularin yedigi ekmek biraz daha pahali heralde

Iyi ki kirildi oh be demek dusmek degildir ayrica ben oyle demedim darisi diger fenerbahce futbolcularin basina dedim . Fakat bunu demek bile yasaklaniyorsa yazik ... Bu kadarcik insan kendini ifade edemiyorsa cok yazik ...

Ne yani? Gözümüzün önünde tüm Fenerbahçe'li sporculara, futbolculara sen bela okuyacaksın biz de eyvallah diyeceğiz. Bu mudur? İnsan sağlığı yahu. Adamın ekmek parası, futbol hayatlarını etkiliyor bu sakatlıklar. Biri senin ekmek paranı kazanmaman için böyle şeyler dese hoş olur mu?

Editlenmiş, iyi yapılmış. Yine yaz, yine editlenir.

Uğur'a da geçmiş olsun.

Diyelim Alex sezonu kapattı, ne olacak.

Önce sevinip sonra buraya gelip geçmiş olsun mesajlarını yayınlayacağız.Kendimizi kandırmayalım.Bu derken herkes için böyle düşünmediğimi belirtmek isterim.

Linderoth sakatken PARAMIZI YEDI SEREFSIZ diyenler fenerin topcusuna bir cicek, cikolata goturmedikleri kalmis. Helal olsun size tebrikler.

Yahu nasıl aynı kefeye koyabildin Hayri. Yapma be. O adamın karaktersizliği yüzünden kalkıp hiç alakası olmayan, konu dışı olan bir insanı niye aynı kefeye koyup bir tutuyorsun?

Not: Sevinmek ayrı şey, rakip takım güç kaybediyor. Nasıl ki maç sırasında rakibimizin en tehlikeli oyuncusu sakatlanınca "iyi artık zorlayamazlar, tehlikeli adam gitti" diyebiliyorsak, nasıl ki kart cezalısı olunca seviniyorsak buna da sevinebiliriz. Ama "oh iyi oldu" da denmez be kardeşim! Ayıptır.

Yahu nasıl aynı kefeye koyabildin Hayri. Yapma be. O adamın karaktersizliği yüzünden kalkıp hiç alakası olmayan, konu dışı olan bir insanı niye aynı kefeye koyup bir tutuyorsun?

Not: Sevinmek ayrı şey, rakip takım güç kaybediyor. Nasıl ki maç sırasında rakibimizin en tehlikeli oyuncusu sakatlanınca "iyi artık zorlayamazlar, tehlikeli adam gitti" diyebiliyorsak, nasıl ki kart cezalısı olunca seviniyorsak buna da sevinebiliriz. Ama "oh iyi oldu" da denmez be kardeşim! Ayıptır.

Valla forumda Linderoth'a saydiran bir suru insan vardi sanki keyfinden yatiyormus gibi, bazilari gelip Ugur'a gecmis olsun de ki insan ol falan diyor ben buna laf ettim. Ayrica dedigim gibi Ugur'un sakatligi beni zerre kadar ilgilendirmez veya uzmez, ha futbol hayati biterse uzucu olur tabi ama sezonu kapatti, 3 ay oynayamayacak diye kendimi paralamam. Hatta darisi Lugano ve Alex'in basina da derim. Onlarin 3 aylik uzuntusu bizi sampiyon yapacaksa derhal simdi sakatlansinlar.

Peki arkadaşlar Jo da niye hiç geçmiş olsun yok :D

Uğur Boral insan da Jo değil mi?

Allah'ın adaleti ! Ezikler Jo sakatlığında seviniyorlardı.

Hah, bak buna katılıyorum işte.:)

Valla forumda Linderoth'a saydiran bir suru insan vardi sanki keyfinden yatiyormus gibi, bazilari gelip Ugur'a gecmis olsun de ki insan ol falan diyor ben buna laf ettim. Ayrica dedigim gibi Ugur'un sakatligi beni zerre kadar ilgilendirmez veya uzmez, ha futbol hayati biterse uzucu olur tabi ama sezonu kapatti, 3 ay oynayamayacak diye kendimi paralamam. Hatta darisi Lugano ve Alex'in basina da derim. Onlarin 3 aylik uzuntusu bizi sampiyon yapacaksa derhal simdi sakatlansinlar.

Yahu ben de üzülmedim herhalde.:) Ama basit bir geçmiş olsun demekten de çekinmem.:) Sonuçta sokakta görüpte iki kelam ettiğimiz, tanımadığımız bir adam bile bize "böyle böyle bir rahatsızlığım vardı" dedi mi geçmiş olsun diyoruz.:) Basit bir geçmiş olsun bence üzüntü belirtisi değildir, sadece insanca bir dilektir diyeyim.:)

bize geçmiş olsun denilmesi lazım o hususda daha(jo sakatlığına geçmiş olsun deme hususunda):D

ugur boral kim jo kim

kendileri bile ugurun sakatlandigina seviniyordur kazmadan kurtulduk diye sivasa 2 gol atti diye messi oldu birden

aah çok uzuldum insallah hemen sahalara doner kendisi için uzuldum ama fb icin cok sevindim yedeklerden 1 kisi eksik oldu OLEEEEY:2_thumbs_up_-_anima

Kimse geçmiş olsun demek zorunda değil. İnsanlıkla da alakası yok. Uğur Boral milleti sakatlarken iyi, kendi sakatlanınca kötü. Bazıları antu bak bizde insanlık var demek için geçmiş olsun yazıyor. Onlarda gidip forumlarında ne ayıp ettik ama diyecekler sanki.

Dostlar pazarda görsün.

Üst Alt