Uğur Boral Sezonu Kapattı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğur Boral Sezonu Kapattı!

Cevap: FLAŞ! Uğur Boral Sezonu Kapattı!

Çok şansız adammış belki de 11'de düzenli şans bulucaktı ama yazık olmuş.Geçmiş olsun.

Maçı izlerken ulan hep bizim başımıza geliyor bu sakatlıklar,adamlara bak müzmin sakat emre bile her maç oynuyor diyordum,uğur yalan oldu...Şom ağızlımı derler...

Geçmiş olsun. Uğur güme gitmiş.

Umarım Emre ve Alex de sakatlanır. :) sadece 3 aycık.

Uğur Boral, akıllı bir futbolcudur. Geçen sezon Ali Sami Yen'deki maçtan sonra doğru düzgün demeç veren iki-üç adamdan biriydi, severdim kendisini. Geçmiş olsun. Bir an önce sahalara döner umarım.

geçmiş olsun uğura inş erkenden sahalara döner.ugur bzm oyuncumuz olsa ve sakatlansa antuda oh olsun elinizde patlasın derlerdi demişlikleride vardır zaten.umarım şu topici okuyan fbliler anlamıştır kalite farkını

Tam da çok güzel oynadığı bir maçtan sonra... Geçmiş olsun. Fenerbahçe'nin sol kanadı kötü bir darbe daha yedi.

Sayfalar dolusu taziye, icimizdeki Ugur aski bambaska, tabi konu bizim Ugur olunca 2 senedir sakat oldugu unutulup tek mac uzerinden sacma sapan yorumlar yapiliyor. Mazallah Galatasaray taraftar sitesi degil de eko diyalog.

TFF resmen uyuyor anadolu takımları maç kazanmak için acımasızca 3 büyük takımın oyuncularını sakatlıyor özellikle bize karşı art niyet var hakemler sertliğe prim tanımamalı

4 ay yok, yazik gecmis olsun..

ote yandan sol kanatta sikinti yasayabilirler artik carlos ve ugur gibi 2 sol kanadi kaybettiler.

ozeri cekerler kanimca sola..

Gülme karsi tarafin sakatlarina, sonra gelir kendi basina!

Ama yinede gecmis olsun demesini biliriz.

Fenerli basın dört bir yandan benim taraftarımın düşüncelerini sakatlarken bi Uğur sakatlanmış çok mu?

Üst Alt