# Uğur Uçar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Uğur Uçar

Cevap: Uğur Uçar Geri Dönüyor

Kadroyu şişirmekten baska bi işe yaramaz onun yerine bir stoper alınıp ujfa bek olarak kullanılabilir.

Uğur Uçar'a her zaman kapımız açık.Ne de olsa özbeöz evladımız..Fatih Terim'in elinde çok başarılı olacağına inanıyorum.

ugur_ucar_.jpg

kopta gel aslan parçası

Gelsin gelsinde..

O zamanlar İyi olan Arda idi, Kötü olan Uğur

Arda Madrid'e transfer oldu.

Şimdi İyi olan Uğur, Kötü olan arda.

Sen dedin demiyorum.. Çoğu taraftar bunu söyledi. Hatta çoğu site bildiri yayınladı Hain Uğur diye.

Transfer olarak bakacak olursak. Terim alınmalı diyorsa alınmalı. Alınmamalı diyorsa alınmamalı. Üzerine tartışacak bir durum yok. 11'e etki edecek bir oyuncu değil.

Sakatlanmadan önce çok iyi idi.. Sakatlanmasa büyük ihtimalle Euro 2008'de parlayan isimlerden olacakti. Hani su anda Eboué ve Sabri ondan çok daha iyi, ama Fatih Terim Hakan Balta'yi bile diritti..

Gelsin gelsinde..

O zamanlar İyi olan Arda idi, Kötü olan Uğur

Arda Madrid'e transfer oldu.

Şimdi İyi olan Uğur, Kötü olan arda.

Sen dedin demiyorum.. Çoğu taraftar bunu söyledi. Hatta çoğu site bildiri yayınladı Hain Uğur diye.

Transfer olarak bakacak olursak. Terim alınmalı diyorsa alınmalı. Alınmamalı diyorsa alınmamalı. Üzerine tartışacak bir durum yok. 11'e etki edecek bir oyuncu değil.

Ben o pozisyonda Barış'a vurdu sanmıştım ve hiç önemsememiştim. Sonra Arda olduğunu gördüm. Sonra "Napıyor lan bu?" dedim. Aslında bu taraftar profilinin bir gerçeğiydi. Gelsin Uğur.

Olabilir aslında. S.Kurtuluş hiç umut vermiyor. Hem fb'den gelen şikeyi de hemen reddetmiş ama 2 yıl önce Arda'ya sert bir faulu vardı niyetini çözememiştim.

3. alternatifimiz serkan olacağına uğur olsun daha iyi. serkanda hiç bi gelişme yok. uğur en azından süper ligi rahatlıkla kaldırabilecek kapasitede.

Arda'ya o pozisyonda acımazısca girişini hiç unutamayacağım...

Sen Gelme Len Kasap....

Gelsin Sabriden iyi sağ bek olur. Eboue uzun süre olmayacak.

Sabri'nin şortu olamaz. Serkan'dan ekstrası olmadığı gibi sakatlık sorunu vs... var. Sabri düşmanlığınızı başka başlıkta kusun.

Ayrıca sürekli sağ bek transfer haberleri can sıkıcı.

Takımda 3 tane sağ bek var ki, bunlardan 1 tanesi Dünya çapında, diğeri Türkiye çapında en iyilerinden birisi.

Basına tavsiyem sol bek transfer haberleri yazmaları, hem tirajlarınız daha çok artar. Yazdan beri bıktık sağ bek sağ bek diye.

Karakter olarak çok sevdiğim bir insan. Ama performansının son durumunu bilmiyorum.

Çok çok çok yetersiz birisi. Bedava diye alt yapıdan çıktı diye böyle gereksiz adamları doldurmayalım takıma. Sonra kurtulacaz diye bi sürü para ödüyoruz.

Üst Alt