UltrAslan'a rakip geliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UltrAslan'a rakip geliyor

Cevap: UltrAslan'a rakip geliyor

Ben kavga felan etmiyorum.

Ultraslan gibi Adnan Polat istifa laflarını Adnan Sezgin'e çeviren taraftar grubu istemiyorum.Hele kendilerini nimetten sayıp Galatasaray taraftarları yerine açıklama yapmalarını felan da istemiyorum.

Yeni grup şart

UltrAslan kadar rezil bir oluşumun önüne birilerinin geçmesi lazım.

Yalnız beyler , Ali Sami Yen'in cehennem olmasını sağlayan taraftar grubu da ultrAslan . Neden sadece bu seneyi hesaba katıyorsunuz anlamadım .

Yeni stat ile birlikte böyle oluşumların önüne geçilemeyecek. Ultraslan o rantı kimseye yedirmez ama kavga gürültü içinde birşeyler olacağı kesin.

Stad çok büyük olduğu için halihazırda varolan ultrAslan'ın maç içerisinde etkinliği azalacaktır. O yüzden bence ultrAslan'ın alt oluşumu olarak başka bir tribünde bulunurlarsa çok iyi olur. Ama buradaki herkes olaya mental açıdan bakmış ki doğru da yapmışlar. ultrAslan'da bir takım yönetimsel hatalar olduğu ortada, ancak doğru yönlendirilirlerse sorun ortadan kalkar; o da nasıl olur bilmiyorum :D

Her ne kadar ultrAslan'ı sevmesemde birden fazla taraftar topluluğu iyidir. Farklılık renk katar belki, hareket getirir.

Koca arenada bir tane taraf grubu zaten yetmezdi. Uyum sağlanırsa muhteşem bir orkestra oluşturabilirler. Tabi Ultraslan son 2 senedir bize yaşattığı fiyaskoları unutturmak için de ekstra çaba harcamalıdır.

Site kurmaktan kolay ne var? Kurarlar ama bir iş çıkmaz.

Kulüp pankartlarını bile sokmaz stada.

Google şöyle birşey çıkardı karşıma,

26pazar.jpg

www.aslantepeliler.com/kunyemiz.asp+aslantepeliler&cd=2&hl=tr&ct=clnk&gl=tr]Künyemiz - 09.12.2010 03:37:54 - www.AslanTepeliler.com[/url]

Kimdir bu arkadaşlar acaba?

uA son yıllardaki gibi çekirdek çıtlamaya devam edecekse buyursunlar gelsinler.

50.000 tane tiyatro izleyicisine tahammülüm yok benim bir taraftar olarak ....

Üst Alt