UltrAslan'a rakip geliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UltrAslan'a rakip geliyor

Cevap: UltrAslan'a rakip geliyor

rüyalarında belki.bölünmeye gerek yok uA elinden gelennin en iyisini yapmıştır ve yapacaktırda.

ultrAslandan iyisini yapmış bir tribün yok şu an bu ülkede, aslantepede daha iyilerini elbette yapacaklar.Türkiyenin en büyük taraftar oluşumu nesini beğenmiyonuz anlamıyorum:D

halen uefa kupasını kazandığımız zaman ki marşları söylüyorlar,yaratıcılıkları çok az..derbilerde çok suskun kalıyorlar,bi kaç tane cılız arabesk besteden başka besteleri yok(nevizade geceleri hariç)...yeni bir oluşum şart ve temeller atıldı zaten..

ya arkadaş tribün show desen yaptılar ali sami yeni cehennemde yaptılar son yıllarda performansları düşsede ellerinden gelenin en iyisini yaptılar somut birşeyler sunun tartışalım o çok övülen çarsı 100.yıldan sora piyasaya çıktı ve yalan soylicek değiliz tezahurat ve bagırma konusunda o yıldan beri liderler ama bizim tribünler 96 2002 arası aştı yalanse yalan deyin görsellik olarak adamlar ali sami yen gibi bir stadda bile rakiplerin gözlerini kamaştıran showlar yaptılar deplasmanlarda bile , eleştiren arkadaşlara göre uA hiçbişe değil sanırım, günah keçisi ilan etmişsiniz adamları her grubun yaptığı yanlışlar doğrular vardır tartışılır ama bu oluşuma hiç bi işe yaramıyo diyen adam tribüncü falan olamaz.beste konusuna gelince kimse salak değil bugün Kocaelispor veya baska bir anadolu takımlarında bile soylenen besteler 4 5 den fazla değildir her yapılan beste tribünlerde söylenmiyo çünkü uyuşmuyor beşiktaş isminden kazanıyor bu isim tezahuratlara ve melodilere çok iyi uyuyor o yuzden bu konuda iyiler dikkat edin bestelerine hep isimden kazanıyolar.

Mateja Kezman "Biz zaten o stadtan galip çıkabileceğimize inanmıyorduk."

Maldini:"Kimse bana burda 25 bin kişinin olduğuna inandıramaz"

P.Nouma:"Bana hep Ali Sami Yen'den bahsettiler"

HAGİ:"Bu seyirci ölüyü diriltir''

TF1 Fransiz Tv:" Paris Ali Samiyen cehenneminden nasıl cıkacak"

Corriara Della Sport: "Milan, Dikkat Et Orası Hala Cehennem'

Davids : (Juve macından sonra) :"Bizde böyle taraftar olsa hiçbir takım karşımızda duramaz"

Leeds'li Futbolcular : "Hello hell,We're Leeds United"

Berliner Morgenpost : "Futbolun sadece futbol olmadigini Ali Sami Yen Stadinda anladim"

Collina :"bu cehennemi çok seviyorum"

Almanlar: Hexenkessel(Cadikazani) , Höhle des Löwen(Aslanin Magrasi)

Tuttosport:"Yine Cehenneme Gidiyoruz"

La Gezetta:"Şeytanın Evi"

Basın toplantısında bir İngiliz gazeteci: "BİRİNGİLİZİN İSTEYEBİLECEĞİ EN SON ŞEY ALİSAMİYENDE MAÇ YAPMAKTIR"

Şu geçmiş kompleksinden vazgeçin artık allah aşkına.

Galatasaray tribünleri Türkiye'deki en iyi tribün evet. Rant bakımından daha iyisini bulamazsınız.

Kulüp 10 otobüslük para verir, 3 otobüs kalkar para çukka.

Abi dediğiniz insanlar, fahiş fiyata karaborsa yapar para çukka.

Farklı bir ses çıktığı zaman sonu Yürüyedur.

İstifa diye bağırdığınızda davul tokmağı.

Daha sayalım mı?

Çok güzel insanlar var tribünümüzde ama aynı havayı soluduğunuza utanacağınız insanlarda..

O çok beğendiğimiz koreografilerin çıkış noktası da ultraslan falan değil..

Geçin o işleri.

ya arkadaş tribün show desen yaptılar ali sami yeni cehennemde yaptılar son yıllarda performansları düşsede ellerinden gelenin en iyisini yaptılar somut birşeyler sunun tartışalım o çok övülen çarsı 100.yıldan sora piyasaya çıktı ve yalan soylicek değiliz tezahurat ve bagırma konusunda o yıldan beri liderler ama bizim tribünler 96 2002 arası aştı yalanse yalan deyin görsellik olarak adamlar ali sami yen gibi bir stadda bile rakiplerin gözlerini kamaştıran showlar yaptılar deplasmanlarda bile , eleştiren arkadaşlara göre uA hiçbişe değil sanırım, günah keçisi ilan etmişsiniz adamları her grubun yaptığı yanlışlar doğrular vardır tartışılır ama bu oluşuma hiç bi işe yaramıyo diyen adam tribüncü falan olamaz

Davids : (Juve macından sonra) :"Bizde böyle taraftar olsa hiçbir takım karşımızda duramaz"

Berliner Morgenpost : "Futbolun sadece futbol olmadigini Ali Sami Yen Stadinda anladim"

Basın toplantısında bir İngiliz gazeteci: "BİRİNGİLİZİN İSTEYEBİLECEĞİ EN SON ŞEY ALİSAMİYENDE MAÇ YAPMAKTIR"

ya arkadaş tribün show desen yaptılar ali sami yeni cehennemde yaptılar son yıllarda performansları düşsede ellerinden gelenin en iyisini yaptılar somut birşeyler sunun tartışalım o çok övülen çarsı 100.yıldan sora piyasaya çıktı ve yalan soylicek değiliz tezahurat ve bagırma konusunda o yıldan beri liderler ama bizim tribünler 96 2002 arası aştı yalanse yalan deyin görsellik olarak adamlar ali sami yen gibi bir stadda bile rakiplerin gözlerini kamaştıran showlar yaptılar deplasmanlarda bile , eleştiren arkadaşlara göre uA hiçbişe değil sanırım, günah keçisi ilan etmişsiniz adamları her grubun yaptığı yanlışlar doğrular vardır tartışılır ama bu oluşuma hiç bi işe yaramıyo diyen adam tribüncü falan olamaz.beste konusuna gelince kimse salak değil bugün Kocaelispor veya baska bir anadolu takımlarında bile soylenen besteler 4 5 den fazla değildir her yapılan beste tribünlerde söylenmiyo çünkü uyuşmuyor beşiktaş isminden kazanıyor bu isim tezahuratlara ve melodilere çok iyi uyuyor o yuzden bu konuda iyiler dikkat edin bestelerine hep isimden kazanıyolar.

zaten dedim ya uefa kupası zamanından kalan marşları söylüyorlar halen,yazdığın sözler 8-10 yıl öncesinden kalma...ua sayesinde samiyen cehennem olmaktan çıktı artık...adamlar marş yapamıyor arkadaşım,ALPARSLAN abi olsa emin olsa hepsini yüzüne tükrürdü geçen seneki fb maçını görseydi...

y%C3%BCr%C3%BCyedur.jpg

Yürüyedur grubu sayesinde Ali Sami Yen cehennem oldu.

Şu geçmiş kompleksinden vazgeçin artık allah aşkına.

Galatasaray tribünleri Türkiye'deki en iyi tribün evet. Rant bakımından daha iyisini bulamazsınız.

Kulüp 10 otobüslük para verir, 3 otobüs kalkar para çukka.

Abi dediğiniz insanlar, fahiş fiyata karaborsa yapar para çukka.

Farklı bir ses çıktığı zaman sonu Yürüyedur.

İstifa diye bağırdığınızda davul tokmağı.

Daha sayalım mı?

Çok güzel insanlar var tribünümüzde ama aynı havayı soluduğunuza utanacağınız insanlarda..

O çok beğendiğimiz koreografilerin çıkış noktası da ultraslan falan değil..

Geçin o işleri.

Zaten o YOrumlarda bahsedilen maçların çoğu 2000 ve öncesi yani belli bi taraftar grubu yokken :)

taraftar grubu yoktu ama oradaki insanlar sonradan uA çatısı altında birleşecek insanlardı ve aynende devam ettiler cehennem cehennemliğinden birşey kaybetmedi, daha sonra avrupadan kopmamız ve ligdeki kötü gidişat tribünlerede yansıdı doğal olarak.

Bu adamlara bu duyguları hissettiren ultrAslan'dır. Kimse bana çıkıp da ultrAslan kötü grup demesin.

son maçta trübün tezahürat yapmaya çalışıyor..tokmakçılar''en büyük asker bizim asker,askerin büyüğü burdan çıkar'' diye bağırtmaya çalışıyorlar trübünü ve 2-0 gerideyiz bu esnada..ama onların aklı maçta değil,askere gidecek arkadaşlarında..

yönetim istifa diye bağırıyor taraftar,bu tokmakçılar susturmaya çalışıyorlar..

üstelk samiyen de ki son maçında 2-0 geridesin ve dk 60 olunca trübünleri boşaltmaya çalışıyorlar bunlar,akılları fikirleri gırgır şamata da

Bu adamlara bu duyguları hissettiren ultrAslan'dır. Kimse bana çıkıp da ultrAslan kötü grup demesin.

Bu sözlerin söylendiği zamana dikkat etmekte fayda var. Eminim çoğu daha Ultraslan kurulmadan önce söylenmiştir. Ayrıca bizim Ultraslan'ın ilk dönemine sözümüz yok; şu andaki Ultraslan tamamen yönetimin piyonu olmuştur, bu her şekilde ispatlanmış bir şeydir. Kendinizi bilinen eski yalanlar kandırmayın; yeni yalanlarla avunun.

bu konuda tek bişi sölerim leleleyley le saldır galatasaray:D bunu tezahürat diye söleyen gruptan ne beklenirki. ua dan lise ponpon kızı bile olmaz

ultraslan 2001 de kurulmuştur kardeşim,yazdığın sözlerin söylenmesi ultraslanın sayesinde olmamıştır..çocuk mu kandırıyosunuz,kendinizi başkalarının başarılarıyla mı avutuyorsunuz..ua yüzünden alisamiyen cehennem olmaktan çıktı,Alparslan abi yaşasa hepsinin yüzüne tükürürdü

Ultraslan 2000 li yılların sonrasında ki bir oluşum değil mi?

Üst Alt