ultrAslan'dan Açıklama: Sinan Hakkında Gereken Yapılmalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Açıklama: Sinan Hakkında Gereken Yapılmalı

İnancını takıma aşılamak için tüm iyi niyetiyle Florya'ya takımını maça uğurlamaya gelen taraftarlarımıza haddini aşan sözler sarf eden ve taraftarı kendi dar bakış açısıyla küçümsediğini düşünen Sinan Gümüş hakkında gerekenin yapılmasını bekliyoruz.

Galatasaray armasına gönül veren milyonları rencide edenler, giydiği formaya ve o formaya aşık milyonlara saygısı olmayanlar, bizim ne saygımıza ne sevgimize layıklardır!

Baba Gündüz’ün de dediği gibi; Galatasaray bir his takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez.

#ultrAslan

koray ve sinandan cok umutluydum yav. milli takıma 2 3 mac gonderebilseydık yabancı sınırı diye kimse kafa şaapamazdı.
sinanın videosunumu ne cekıp yayınlamıstı donk. sinan dilini falan sallıyordu cıkarıp acayıp acayıp hareketlerdi. işte tam o an dili dısardayken cenesıne yumruk atıp sonrada dilini eline verip kulüpten kovulmalıydı

ua ile çok nadir aynı fikirde olurum ama bu sefer destekliyorum.

Bu kadar tepki iyidir, yoksa sezon sonu hoca manevi evladıyla uzatırdı kesin.

sent via GSC

Geçen sezon zaten bunun Galatasaray kariyeri bitmeliydi. En büyük hata hocanın. Hem göndermedi hemde Feghouli’nin yerine oynatarak ilk yarıda çok puan kaybettirdi.

Yasin'i niye yolladı o zaman ?
Orasını bilemem ben. Belki Sinan gibi manevi evladı olarak görmüyordu. Veya uygun maaşla takımda kalsın raporu verdi ama Yasin maaşı beğenmedi... Bunu bilemeyiz.

Bildiğim bir şey var ama, Semih'i sırf evlat kategorisini doldurmak için transfer eden ve Sinan'ı kurtarıcı olarak gören birisi pek tabii sözleşme de uzattırabilir...

Üst Alt