ultrAslan'dan Açıklamalar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Açıklamalar!

Bizim taraftar kitlesi kadar kendi kitlesine nefret duyan bir taraftar yoktur. Bu adamları sabaha kadar eleştirin ama dışarıya karşı bir tepki gösterilirken bari destek olun yahu. Yazıda belirtildiği gibi iç sorunlarımız var diye bir şeyler konuşulmasın mı ? Objektifliği fazla kaçıranlar var aranızda. Fatih Terim'den nefret eden , dalga geçen (eleştiri ayrı bunlar ayrı) adamların bile varolduğu bir yerde mümkün tabi böyle şeyler , şaşırmamak lazım.

doğranıyoruz resmen hoca ve uayı eleştirme zamanı değil bu civcivli zamanda en ağır tepkimizi ortaya koymalıyız

Bunlarda iyice kendini bir şey sanmaya başladı.
Sucugu yiyip yiyip kendilerinden geçiyorlar.

aysal başkan, ne güzel bunların beleş biletlerini kesip tribünden def etmişti.
Dursun ve terim ile tekrar ait olmadıkları yerlere gelmeye başladılar.

İnanın Tüpçü çıkıp elinde bilet sallasa ilk önce bunlar atlar.

Korkak Terim İSTİFA!
idmanda Pasta kestiren terim İSTİFA!
transfer paralarını çöplere verdiren terim İSTİFA!

Bu nedir yaw. Her türlü bilet parası yol parasını geçtim her türlü çileyi çekerek her maça stada gidiyorum takimi desteklemek icin. Gelmis burada kendini bilmez uc bes kisiden bir de hakaret yiyorum. Biri aptal diyor diğeri gerizekali diyor. Arkadaslar stadin yeri belli bilet satisinin yapildiğı yer belli. Taraftari elestiren buyrun stada gelsin.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ultraslan
sucuk ehehehe ben çok bilgiliyim
travesti dedim heheheh bozuldular eheheh

ait değilmişiz xd 2001'de kurulmuş grup öncesinde yıllardır tribünde olan kişiler
AİT DEĞİLMİŞİZ XD

tüpçü bilet sallasa biz gidermişiz :)
kişi kendinden bilir işi

Erkek Basketbolda Eurocup'u aldığımız dönem de, Taksim üzerinden Unkapanı'na bisiklet ile ilerlerken yol hakkı kendinde olduğu halde, durup yol veren ve yol verirken eli ile işaret yapıp gülümseyen güzel insan Ergin Ataman hocamıza bile utanmadan dil uzatan bu oluşumu hiç bir şart da ciddiye almam.

Yorumlar yine pırıl pırıl
Beyler farkında mısınız ama SAHADAKİLER HALI SAHA TOPÇUSU DEĞİL
Veya sahada ÜNİVERSİTELER ARASI TURNUVA OYNANMIYOR
sahada Türkiyenin en büyük derbisi Galatasaray Fenerbahçe maçı var
PROFESYONEL LİGİN PROFESYONEL MAÇINDA OYNAYAN PROFESYONEL SPORCULAR VAR
Eğer iki tezahürattan sonra gevşeyecekse bu adamlar, taraftar hiç gitmesin stada bu nasıl mantık!
Fenere daha önce oley çekilmedi mi
Daha önce hiçbir takıma üç üç üç diye tezahürat yapılmadı mı
Mağlubiyeti bunu bağlıyorsanız sorunu taraftara değil FUTBOLCULARIN PROFESYONELLİK DIŞI hareketlerine ve konsantrasyon bozukluğuna bağlayın
Hakeme bağlayın
Yanlış kararlara bağlayın
Taraftar tezahürat yaptı diye kaybettik diye sorumlu tutmanız hayli komik duruyor çünkü

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Şu konuyla alakalı nihayet mantıklı birşey yazan oldu.. Tarihin en kötü feneri karşısında 2-0 öndesin 3-2 yenilmeyelim diye sessiz sessiz dua mı edecekti taraftar..şu leş takıma 2-0dan maç vermek en hafif tabirle mallıktır hakemi falan geçiniz o işin kılıfı.. Senin sol beki ligin en vasat sağ beki i kaçırıyorsa 10 numaran taç diye çocuk gibi yerlere oturuyorsa suçu kendinde arayacaksın önce.. Bu maç hakemin etki ettiği ne ilk ne de son maç böyle ruhsuz oynayıp hakem hatalarını mı sayacağız

Şu konuyla alakalı nihayet mantıklı birşey yazan oldu.. Tarihin en kötü feneri karşısında 2-0 öndesin 3-2 yenilmeyelim diye sessiz sessiz dua mı edecekti taraftar..şu leş takıma 2-0dan maç vermek en hafif tabirle mallıktır hakemi falan geçiniz o işin kılıfı.. Senin sol beki ligin en vasat sağ beki i kaçırıyorsa 10 numaran taç diye çocuk gibi yerlere oturuyorsa suçu kendinde arayacaksın önce.. Bu maç hakemin etki ettiği ne ilk ne de son maç böyle ruhsuz oynayıp hakem hatalarını mı sayacağız
Kibirden ve memnuniyetsizlik duygusundan öyle kör olmuşlar ki mağlubiyeti taraftara bağlıyorlar yuh artık yuh..
Bu oyun ne için var soruyorum?

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tribün liderlerinden kel bir adam protokolde yanında gezmiyor muydu ben mi yanlış hatırlıyorum ?
amigo oğuz onun zamanında mı yönetime yakın bi hale gelmişti yoksa ünal aysalın desteklediği diğer iki başkanınmı hatırlamıyorum fakat tartışmalar iyice gerçeklikten çıktı fantastik bi hal almaya başladı . amet kesen den yaratılışla alakalı bi bonba bekliyorum bu aralar açıkcası.

"ünal başganım ademle havvayı kendi suretinden yarattı taaaamm mı
fakat şeytan terim havvaya elma yedirdi taaammm mı
sorada ünal başganım hepsini cennetten tepmikledi"

Üst Alt