ultrAslan'dan Yarsuvat'a Sert Cevap: "Siz kimsiniz?" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Yarsuvat'a Sert Cevap: "Siz kimsiniz?"

Bak istedikleri gibi görüş sunarlar o ayrı ama hakaret edemezsin
Ben bir şey göstermiyorum
uA ne derse o oluyor bu kadar net

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Haklisin ama bu konuda stadyumda uA tarafindan da neler döndügünü biliyorum.
Gecen sene öyle degildi iste, millet istifa diye bagirirken uA katilmiyordu.
Yani bir sey oldugu falan da yok aslinda, kim bilir kapali kapilar arkasinda neler dönüyor da yönetimler bu denli yüz vermek zorunda kaliyorlar.

Haklisin ama bu konuda stadyumda uA tarafindan da neler döndügünü biliyorum.
Gecen sene öyle degildi iste, millet istifa diye bagirirken uA katilmiyordu.
Yani bir sey oldugu falan da yok aslinda, kim bilir kapali kapilar arkasinda neler dönüyor da yönetimler bu denli yüz vermek zorunda kaliyorlar.

Üst tarafın olaylarını ben bilemem kimse bilemez. Şu gerçek kabul edilmeli, ne derlerse o oluyor. Gelip burada yok münferit taraftar getirdi götürdü boş yapmaya gerek yok. Ortada her şey

Üst tarafın olaylarını ben bilemem kimse bilemez. Şu gerçek kabul edilmeli, ne derlerse o oluyor. Gelip burada yok münferit taraftar getirdi götürdü boş yapmaya gerek yok. Ortada her şey

Evet iste ben de ondan bahsediyorum, gecen sezon stadyumda su taraftara küfür eden bir yönetici var ya, onun ile münferit dedigin taraftar istifa tezahürati yüzünden bir birine girdigi anlar da uA´nin ne yaptigina bir cok kisi sahit oldu. Anca o münferit taraftar uA denen olusuma da tepki gösterince katildilar.

Yarsuvat ve zihniyetindekilere çok basit bir soru.

Canaydın döneminde Ultraslan ürünleri GS Store'da satılırken neden sesiniz çıkmadı?

Vakit, bu iğrenç statükoya karşı Ultraslan'ın yanında durma vakti.

Ultraslan'ın en kötü üyesi bile şu Yarsuvat denilen şahıstan daha faydalıdır kulübe.Ultraslan'ın zaman zaman yanlışları olsa bile Yarsuvat gibilerini savunmayı gerektirecek bir bahane olamaz.Ultraslan'ın çıkarı bedava biletse Yarsuvat gibilerinin çıkarı tüm Galatasaray malvarlığıdır.Arada uçurum var.Burada hangisi daha iyi tartışması yapmıyorum.Bu kulübün en büyük sorunuyla uğraşmak varken ufak meselelerle uğraşmak bize bir şey kazandırmaz.

Aslinda kimse ua nin bedava bilet almasina hatta zaman zaman bunlari satmasina , kisaca maddi cikarina cok takilmaz

Bu nihayetinde yari gonul yari da istir . Tribunleri orgutlemek , pankart ve organizasyon duzeltmek

Her ne kadar benim bakis acima gore bunun bedelinin kulupce ustlenilmesi eger bir is isveren iliskisi yoksa dogru degilse de , cok ses cikarilacak bir durum da degil

Ip nerede kopuyor , GS taraftarinin ekseriyetinin itiraz ettigi isleri yapan , Gs yi zarara acikca sokan ve o makama yakismayan biri veya bir yonetim oldugunda , sirf kendi kazanimlari gitmesin diye koru korune , GS nin zarar gordugunu bile bile destek olurlarsa o zaman taraftarla ayrisma basliyor

Dursuna verilen destek sonlara dogru cok tepki cekti , sebebi budur

Ultraslan grubu ile son bir yıldır haşır neşirim. Kendileri ile bir sefer İstanbul'a maça gitmişliğim bile vardır hatta. Maça gidecek taraftar sayısına göre otobüs kaldırılır. Bulunduğum yerde, yurt içinde ve hatta Almanya, Avusturya gibi yurt dışı ülkelerinde bile iyi organize olmuş bir grup. Burada üyeleri arasındaki dayanışma, yardımlaşma, birliktelik tam bir aile gibi, olağan toplantıları, sosyal sorumluluk projeleri falan gayet iyi. İçlerindeki bazı fanatik Galatasaraylı çoluk çocukların (yaşımdan dolayı) hareketleri nedeniyle kendilerinden ayrıldım. Tabi asıl neden işlerim dolayısıyla zamanım olmadığı için bıraktım. Fakat kendilerini büyük hayranlıkla takdir ederim her zaman. Ağırlığı olan, belki de dünyanın en büyük taraftar oluşumu kendileri.

ulrtaslan denen çete sadece çıkarlarını savunur. bazı dönemler Galatasaray çıkarlarını savunduğu anlar oldu. ama o adamlar ya öldü ya da sessizce bıraktı gitti. kimse kimseyi kandırmasın.

Ua ilk zamanlarda bir arayis olarak dogmustu , cunku bir ismimiz yoktu taraftar grubu olarak ve o donem milan lazio juventus derken italyan kale arkasi felsefesine oykunduk , dogruydu . Zaten ya ingiliz ya italyanlar yani genis anlaminda akdeniz stili benimsenecekti

Yalniz zamanla kacinilmaz sekilde su abiler agalar turedi , bunlar bir de maddi iliski kurdular yonetimlerle

Bu da tamam , isin dogasinda var biraz. Ama is Gs nin apacik zarar gordugu yonetimlere bile tepki gostermemeye varinca taraftar ile ua arasinda ayrisma oldu

Simdi bu biraz cozuluyor gibi , bence de cozulmeli artik

neyse burada herkes yazmaya çizmeye devam etsin
ultrAslan ne derse o olacağı için sıkıntı yok :)
Alayınıza ultrAslan

Bu ummetci uslubu biraksan saygi goreceksin aslinda

Nasil benim kongre uyesi olmam guzel bir kopru ise , sen de foruma faydali olabilirsin

Su tavri terkedip daha birlestirici unsur olmaya gayret et

Digerleri de artik su ua ya surekli kliselesmis suclamalari biraksin lutfen

Liyakat sorunu var kulüpte. 80 yasindaki dedeler, kıraathane yerine kulübe geliyorlar.

Dışarıdan üyelik aidatını sürekli arttırarak, giriş koşullarını kolaylaştırmayarak çiftlik gibi yönetmeye çalışıyorlar Galatasaray’ı.

Bu durum bunlar ölüp gidince düzelecek zannedenler de yanılıyor, yeni yaşlılar alacak yerlerini. 30 yıl bekledik, şimdi bizim borumuz ötecek diyecekler.

Bu rezaleti düzeltmenin yolu, bir şekilde içeri girebilmiş liyakatli insanların isyan bayrağını açıp kulübü bunlardan kurtarmaları.

Liseliysen 300 lira, degilsen 3000! Oh ne guzel be. O zaman ben de Robert mezunuyum, bana 100 lira olsun, Galatasaray lisesi 300 ise :)

Bu konuda çalışan uA da dahil herkesi destekliyorum.

Üst Alt