ulusal kanallarda yayınlanan spor karşılaşmaları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ulusal kanallarda yayınlanan spor karşılaşmaları

NTV Basketbol Süper Ligi'ni veriyordu çok iyi hatırlarım. Bizim Dee Brown, Charles Gaines'in olduğu sezonda veriyordu izlerdik özellikle Efes'le yapılan maçı iyi hatırlıyorum o kanaldan izlemiştim.

Sonra Sky Türk vermişti basketbol maçlarını. Türk Telekom'da Khalid El-Amin'in çılgın attığı sezonlar.

Güzel zamanlardı. Şimdi her maç paralı aw

NTV Basketbol Süper Ligi'ni veriyordu çok iyi hatırlarım. Bizim Dee Brown, Charles Gaines'in olduğu sezonda veriyordu izlerdik özellikle Efes'le yapılan maçı iyi hatırlıyorum o kanaldan izlemiştim.

Sonra Sky Türk vermişti basketbol maçlarını. Türk Telekom'da Khalid El-Amin'in çılgın attığı sezonlar.

Güzel zamanlardı. Şimdi her maç paralı aw
el amin terör estiriyordu bi dönem ligde

Kanal D’nin NBA maçları verdiği zamanlar vardı. Gece kalkıp izlerdim Utah maçı varsa özellikle izlerdim Karl Malone reisi. 20 sene falan öncesi yalnız belki bazılarınız bilmiyordur.

NTV 2008lerde River-Boca maçlarını yayınlardı özel maç diye muhtemelen.

TV8 Brezilya Ligi’ni verirdi 2005lerde.
Karl Malone efsane zamanlarını izlediysen rahat bir 30 sene olmuştur.
Stockton ve Malone vs Rodman ve Jordan.
Shaq o zamanlar daha bebeydi

Gscimbom mobil

Karl Malone efsane zamanlarını izlediysen rahat bir 30 sene olmuştur.
Stockton ve Malone vs Rodman ve Jordan.
Shaq o zamanlar daha bebeydi

Gscimbom mobil
O Utah’a 3. biri olsaydı iki finali de alırlardı bence. Bulls’da Pippen farkı yaratan oyuncuydu. Malone ikisiyle baş ediyordu (MJ-Rodman) ama yetmiyordu işte. Malone hem savunmayı hem hücumu sırtlayan tarihin görüp görebileceği en powerfull en azman adam olabilir. Herif 18 senede sadece ve sadece 10 maç kaçırmış.

2006 dünya kupası garip bir kanaldan yayınlanmıştı. Kanal1 miydi neydi.. o çok şaşırtmıştı herkesi o sene..
harbi TRT niye vermemişti

images

Üst Alt