Uluslar Ligi H:2 | İsveç 2-3 Türkiye | MS | 10 Eylül | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluslar Ligi H:2 | İsveç 2-3 Türkiye | MS | 10 Eylül | TRT 1

Ben henuz grupta herseyin bittigine inanmiyorum. Isvec de Rusyaya benzer bir oyun anlayisina sahip. Cok zor gol atiyorlar, agirlar ama fiziksel olarak guclu ve dayaniklilar

Gidip yenip gelirsek sasirmam ama berabere bile kalsak ,en azindan 2 inci bitirmek adina sansimizi surdururuz

Milli takim cok mac kaybetti , artik bir macta tepki vermesi lazim

Oncelikle ismi oguzhan mi yunus mu olur , emre veya baska bir oyuncuya mi doner bilmem ama topal veya statik (nispeten savunmaci) orta sahadan vazgecmesi lazim

Bizim oyunumuzun cogu rastgele ama bir konuda iyiyiz , atagi sonuclandiramasak bile pire gibi oradan oraya kosu yapan , tutulmasi zor adamlarimiz var

Aslinda basta emre mor var ama oynatilmiyor , olsun , yunus, cengo , begenmesem de calhanoglu gibi adamlar rakibi baya caresiz birakabiliyor kisa pas ve ileri cikislarla

Cenk i de begeniyorum , kendi cok pozisyona giremese de duvar olup savunmayi yipratiyor , enes de denenebilir macina gore

Bek ve aciklarimiz da super degil ama idare eder , caner asiri agresif yoksa solun banko adami olur bu kadroda

En buyuk problem stoper bolgesinde , artik kaleci + 2 stoperin uyumu icin orada sabit 3 adam bulmak

Unutulmasin ki 2020 gruplarinda , daha kolay takimlar da gelecek gruba , hepsi rusya isvec olmayacak ama 1 tane de dev ulke gelecek ve son 10 seneki elemelerde sadece bir kez 2 inci olabilmisiz , hiddink ile ..

Çok kaliteli olsa da yeniden yapılanmaya uygun bir takımımız var. Ama beyler işini önemsemeyen, işini başkalarına ihale eden(kulüp hocalarına, lig kurallarına) bir hoca ile ümitlenmek için hiç bir sebebimiz yok.

Lucescu antrapoza girmiş.Saçma sapan açıklamalar yapmaya şimdiden başladı bile.
Bu kadro ve başındaki basiretsiz Lucescu ile kişisel görüşüm olarak; bir başarı beklemek hayal olur.

lucescu başımıza çorap örüp gitmeden şutlamak gerek açıklaması şu şekilde; ''20 ayrı takımdan oyuncu geliyor bize. Ben isterdim ki 3-4 takımdan oyuncu alayım ama durum bu. ''
dünya kupasını alan fransanın final maçı kadrosu kaç ayrı takımdan oyuncu almış kendine bahane bulmuş ordan yürüyecek gittiği yere kadar
lloris: tottenham
l.hernandez: a.madrid
umtiti: barcelona
varane: r.madrid
pavard: stuttgart
mbappe: psg
pogba: m.united
kante: chelsea
matuidi: juventus
griezmann: a.madrid
giroud: chelsea
yedeklerde farklı olarak :marsilya,lyon,bayern,monaco,m.city

Mircea Lucescu: "Rusya maçında saha konfeti doluydu. Yediğimiz ilk golde Serdar Aziz, konfetilerin üstünden atlamak zorunda kaldı. Serdar'ın ayakkabısı konfeti doluydu."

Mircea Lucescu: "Yarın İsveç maçında kalede Sinan Bolat oynayacak. Kaleci yok ne yapalım."

Yollayın şunu gitsin.Tazminat için saçma sapan açıklamalar yapmaya başladı.

Mircea Lucescu: "Rusya maçında saha konfeti doluydu. Yediğimiz ilk golde Serdar Aziz, konfetilerin üstünden atlamak zorunda kaldı. Serdar'ın ayakkabısı konfeti doluydu."

Mircea Lucescu: "Yarın İsveç maçında kalede Sinan Bolat oynayacak. Kaleci yok ne yapalım."

Yollayın şunu gitsin.Tazminat için saçma sapan açıklamalar yapmaya başladı.

Adam dalga geçiyor iyice yav. Bildiğin kovun beni diyor.

Serefsiz dalga geciyor yaw cok net yani

Her halta bir bahanesi var yok adamin kili döndü topa müdahale edemedi,rakip osurdu kokudan dolayi stoper takip edemedi

Üst Alt