Uluslar Ligi H:2 | İsveç 2-3 Türkiye | MS | 10 Eylül | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluslar Ligi H:2 | İsveç 2-3 Türkiye | MS | 10 Eylül | TRT 1

Yüzde 25'lik galibiyet orani ile son 25 yilin en kötüsü Lucescu

Ben bu istatistikleri görmeden rusya Mac basliginda arnavutluk seviyesine geriledik dedigimde Abdullah avci Ersun yanal örnegi verenler vardi

Lucescu milli takimi mahvediyor,bana göre en buyuk sorumlu Lucescu

Yüzde 25'lik galibiyet orani ile son 25 yilin en kötüsü Lucescu

Ben bu istatistikleri görmeden rusya Mac basliginda arnavutluk seviyesine geriledik dedigimde Abdullah avci Ersun yanal örnegi verenler vardi

Lucescu milli takimi mahvediyor,bana göre en buyuk sorumlu Lucescu

Avcı kesinlikle sıkıntılı zamanda geldi. Arda'nın Terim'e yaptıklarını Selçuk kamuoyu yapmıştı ona. Biz de dahil malesef. Emre'y tercih ediyordu ki açıkçası zaman kesinlikle onu haklı çıkardı. Ha kendi hatası da vardı. Biraz vasat gurbetçilere fazla bel bağlamıştı. Ersun'un durumu da bence sıkıntılı idi.

Neyse bu adamlar başarılı olamasalar da işlerini ciddiye almıyorlar diyemeyiz. Keza Hiddink mesela. Adam gerçekten işini ciddiyetle yapıyordu. Ama bu arkadaş hem işini yapmıyor şu an hem de başkasına suç atıyor.

Ersun zamani da terim zamani da avci zamani da farkli ortamlarda forumlarda hep ayni seyi soyledim

Maclari kazanamadigin surece ne bahane surersen sur , bunlarda ne oranda hakli olursan ol , hic bir kiymeti yok

Terim "nispeten" daha basariliydi ama onun zamaninda da kotu bir milli takim vardi

Hollandaya yenilip 2014 e gidemeyerek basladik seruvene . Sonra grubu 3 uncu bitirirken ilk iki macta izlanda ve iceride cekyaya yenildik , iki macta da letonyayi yenemedik

Dunya kupasina gotururdum ben diyor ama izlandaya yine 2-0 yenilerek , ukraynayla iceride berabere kalarak , finlandiya ve kosova maclari ile nefes alarak ilerliyordu terim de

Yani milli takimin durumu antrenorler uzeri bir sorun bana kalirsa

Avci zamanindaki skorlara bakarsaniz onun da oyle ovulecek bir durumu yoktu

Senolun letonyaya elenisi , ersunun danimarka ve yunanistani yenemeyip kadikoyde ukraynadan 3 yemisligini de unutmayalim

Zaten hep sallantida bir milli takimiz , bir de uzerine kura sanssizligimiz ekleniyor , sonuc bu

Aykut Kocaman turnuva için müthiş bir isim olur amma velakin maçların 60 dakikasında uyuruz gerçi şimdi de çok farklı değil.

________________________________Sinan BOLAT

Kaan AYHAN_____Ertuğrul ERSOY___Çağlar SÖYÜNCÜ___Zeki ÇELİK

___________________Okay YOKUŞLU___Yusuf YAZICI

Cengiz ÜNDER_____________Oğuzhan ÖZYAKUP________Yunus MALLI

________________________________Cenk TOSUN

artık, topalı, hasan ali kaldırımı, şeneri görmek istemiyorum şu takımda yahu..

İsveç - Türkiye maçını bu akşam 21.45'te TRT 1'de Hünkar Mutlu anlatacak.

@Uğur Bulut

Son düzenleme:
Okay-Topal orta sahası çok saçma bir iş. Josef-Topal gibi gereksiz defansifler ve top çıkaramıyorlar birinden biri oynayıp yanına Oğuzhan'ı koymaları lazım. Önde de Emre Akbaba veya Yunus Mallı olmalı. Kenarda Hakan Çalh. yerine de iki adet açık oyuncusu kullanmalıyız. Stoper de Kaan iyi bir süpürücü, Çağlar'da kesici, yanyanayken birbirlerini tamamlıyorlar. Zeki Çelik'i de bu maçta görmek istiyorum.

3-1

maxresdefault.jpg

Lucescu ve ülkeye ders verecek olan, 2018 Dünya Kupası'na katılan İsveç'in 24 kişilik kadrosunda kendi yerel liginde oynayan topçu sayısı -2-;

Sebastian Larsson (33) AIK
Andreas Granqvist (34) Helsingborgs

Öyle 4-5 futbolcu birlikte oynamıyor.

Üst Alt