Ümit Davala, Engin Baytar ve Necati Ateş'ten Dikkat Çeken Açıklamalar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Davala, Engin Baytar ve Necati Ateş'ten Dikkat Çeken Açıklamalar

Fb'nin eski topçuları hoca oluyor. Bizimkiler goygoyla takımı karıştırıyor
Fatih Hocamızın rahle-i tedrisatından geçmiş olmalarının etkisidir muhtemelen; Hasan Şaş da artık hayatında futbola yer vermeyeceğini açıklamıştı geçenlerde...

Hocalarının donanımı karşısında ezilip, asla onun gibi olamayacaklarını düşündüklerinden midir bilemiyorum?!..Daha olumsuz ve güçlü bir ihtimal de var aklımda ama forumda ''Terimperest'' liği dışında pek bir fonksiyonu olmadığını düşündüğüm bazı sabit fikirli tiplerle uğraşmak istemediğim için sükut geçmeyi tercih ediyorum!..

Fatih Hocamızın rahle-i tedrisatından geçmiş olmalarının etkisidir muhtemelen; Hasan Şaş da artık hayatında futbola yer vermeyeceğini açıklamıştı geçenlerde...

Hocalarının donanımı karşısında ezilip, asla onun gibi olamayacaklarını düşündüklerinden midir bilemiyorum?!..Daha olumsuz ve güçlü bir ihtimal de var aklımda ama forumda ''Terimperest'' liği dışında pek bir fonksiyonu olmadığını düşündüğüm bazı sabit fikirli tiplerle uğraşmak istemediğim için sükut geçmeyi tercih ediyorum!..
FT'nin yanındakilerde böyle etki olabilir ama sadece onlar öyle değil. Mesela Bülent Rize'nin teklifini kabul etti. Düşecek takımın teklifini ne diye kabul edersin. Suat desen 2. Lig ve 1. Lig'den gelen her teklifi kabul edip 3-4 ay çalışıp gidiyor. Bu ikisi ligin en çok şampiyonluk gören 3 topçusundan biri Hakan'la beraber. İnsanın biraz kariyerine saygısı olur. Ergün keza öyle. Bunlar alt ligde çalışacak isimler değil.

FT'nin yanındakilerde böyle etki olabilir ama sadece onlar öyle değil. Mesela Bülent Rize'nin teklifini kabul etti. Düşecek takımın teklifini ne diye kabul edersin. Suat desen 2. Lig ve 1. Lig'den gelen her teklifi kabul edip 3-4 ay çalışıp gidiyor. Bu ikisi ligin en çok şampiyonluk gören 3 topçusundan biri Hakan'la beraber. İnsanın biraz kariyerine saygısı olur. Ergün keza öyle. Bunlar alt ligde çalışacak isimler değil.
Bülent, Suat ve Ergün' de pek kabahat görmüyorum doğrusu. Kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışarak şanslarını denediler ve bir türlü tutturamadılar bu yaşlarına kadar. Belki yetenekleri kifayet etmedi, belki şansları yaver gitmedi; bir noktadan sonrası, Allah ''Yürü ya kulum!'' demeden de olmuyor nitekim...

Ne yapmaya çalıştıklarını herkes anlamış artık
Komikliği geçtiler acınası hale gelmeye başladılar
Birkaç sene sonra isimlerini kimsenin hatırlamayacağı bir noktaya hızla gidiyorlar
Tersi noktaya çapları yetmiyor
Ve bu adamlar kaç yıl bizim teknik heyetti

Kişi kendinden bilir işi. Zamanında yediniz demek ki bu haltları hemen koymuşsunuz tespiti. Ben şu an gruplasma olacak kadar samimiyet göremiyorum topçuların arasinda. 2-3 yabancı topçumuz takılıyor pidecide falan eğlenmesin mi adamlar.

Üst Alt