Ünal Aysal: "7’sini aynı anda açıklayacağız" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "7’sini aynı anda açıklayacağız"

Cevap: Ünal Aysal: "7’sini aynı anda açıklayacağız"

7 ISIM :

Dany

Hamit

Melo

Olcay

Amrabat(Assaidi)

Sercan (Burak,GökhanT)

Burak (Suarez,Berbatov,Ba)

-----------

Baros , Riera, Pino, Batdal,Sercan,Yigit YOLCUDUR ABBAS...

Başkan ne yapsa yaranamıyor arkadaş.

Transfer açıklamasalar transfer yok diyorlar açıklasalar hani 7si aynı anda açıklanacaktı diyorlar.

7 transfer aynı anda açıklansa ayın sonunu bekleyen taraftarlar yönetimi istifaya davet ederdi açık net. Garip insanlarız vesselam :SS:

Galatasaray başkanını eleştirmeye hakkınız olduğu gibi hakaret etmeninve yakışıksız benzetmeler yapmanızın hiç hoş olmadığını. Forum ceza kurallarına göre Galatasaray yöneticilerine hakaret etmenin ceza gerektirdiğini hatırlatırım.

Yahu adam transfer yapmış halaa atıp tutanlar mı var?Adam belki 8 transfer yapacak birini şimdi açıkladı 7 sini de sonra açıklayacak.Ne tuhaf adamlar var yahu memlekette.

Yahu başkan ne gerek var böyle gereksiz açıklamalara, tribüne oynamaya

Dany hariç, 7 sini aynı anda açıklayacağız demek istemiştir.

Yahu adam transfer yapmış halaa atıp tutanlar mı var?Adam belki 8 transfer yapacak birini şimdi açıkladı 7 sini de sonra açıklayacak.Ne tuhaf adamlar var yahu memlekette.

hepsi dayak istiyor abi

ıslak odunla dövecen bunları :msg::msg::msg::msg::msg::msg:

Aysal baba gene atmaya baslamis...hayirlisi bakalim :D :D

:sgr: :sgr:

seni bu forumda ciddiye alanin aklindan süphe ederim. deniz bu forumun en gereksiz mesajlari atan üyesidir.

gecende dedim sana. utan diye.

sen kendini yönetemezken o atip tutuyor dedigin baskan kulüp yönetiyor. artik su ***** cekmeyi birak saygili ol baskanimiza karsi

cirkef taraftar hapisdeki 3 kagitci baskanlari icin ortaligi yikiyor bizimkilerde sampiyon takim kurmus birine laf atiyor Allah akil fikir versin

len oğlum başkan AYIN 7 SİNDEN SONRA AÇIKLAMA VAR DİYOR, ŞİFRE VERİYOR. BİRAZ AYRINTILARA BAKIN :)

arkadaşlar mesele burda başkana laf atma filan değil(ünal başkan bi tanedir), yıllardır yöneticilerin şu transfer söylemlerinden o kadar umutlandık ve bi o kadar da hayal kırıklığına uğradığımız için haliyle şimdi de bulur gelirler ucuzundan topçu alın size transfer derler diye korkuyoruz, önceki yazdıklarımda da demiştim benim bu sefer umudum var güzel transferler yapacağımıza, en azından öyle ümit ediyorum, bekleyip görelim...

Üst Alt