Ünal Aysal: "7’sini aynı anda açıklayacağız" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "7’sini aynı anda açıklayacağız"

Cevap: Ünal Aysal: "7’sini aynı anda açıklayacağız"

bu yönetimin beğenmediği keita yı bu sene çok aradık ne emre ne engin kanat adamı değil...hadi shaqriyi alamadın el insaf iki tane lazım bari en az bir tanesini devre arası al. şmpiyonluk daha rahat olurdu .devre arası yeni aldığın adam takıma alışir, alışmazsa gönderirdin yeni bir şansın olurdu .derdin biri biterdi.yeni takviyelerin takıma alışacağının garantisi yok zaman dar cl var...

14 hazirandan önce kime ne imzalatıcaz biri açıklayabilir mi acaba?

bu yönetimin beğenmediği keita yı bu sene çok aradık ne emre ne engin kanat adamı değil...hadi shaqriyi alamadın el insaf iki tane lazım bari en az bir tanesini devre arası al. şmpiyonluk daha rahat olurdu .devre arası yeni aldığın adam takıma alışir, alışmazsa gönderirdin yeni bir şansın olurdu .derdin biri biterdi.yeni takviyelerin takıma alışacağının garantisi yok zaman dar cl var...

Aynen katiliyorum, Terim'e sapka'dan bir de Aydin'i çikarttirdilar.

Baskanin aciklamasi cok ilginc,kapa bildirim yapmiyacagiz demis,demekki ceza yiyecegiz bunu göze alacagiz,ve 7 oyuncuyu aynanda acikliyacagiz demis,buda cok enteresan,bu yaz ilginc olacak,Galatasaray baskani diyorsa sözü senettir benim icin,bekliyoruz takipteyiz,yanil bu tür sözleri verip yapmadiginda Türkiyede ne duruma düsecegini biliyordur insallah baskan,vezirde olursun rezilde,gecen sene kimse baskana ve yönetime kizmadi olmiyan transferler icin ama bu yaz bu sözler tutulmazsa cok tepki gelir heleki bu tür ilginc aciklamalardan sözlerden sonra.

Güntekin Onay: Başkanım, Chivu,Hamit,Taison,Berba...

Ünal Aysal: Aldık, aldık, 7'sini birden aldık..

Takilmayin okadar Aysal babanin dediklerine :D :D Baskanimiz mikrofon gordunen tutamiyor kendini:D

:sgr: :sgr:

muhteşem 7:

1. hamit

2. melo

3. adebayor

4. chivu

5. sercan

6. keita

7. ozan ipek

Ayrıca geçen sene 90 milyon bütçe falan ayrılmadı.

90 milyon nedir ya :) Futbolcuların alacakları parayı neden işin içine sokuyorsunuz.

Öyleyse Arda'nın 10 yıl Galatasaray'da forma giyeceğini düşünüyordum ben 10x2=20 milyon alacağı para 12'de kendisinde totalde 32 milyon € kazandık derim Arda'dan.

Demek istediğimin o olmadığını sizde çok iyi biliyorsunuz bence..Bizim kulübümüzde futbolcu paraları hiçbir zaman zamanında ödenmedi..Özellikle Adnan Polat ve Adnan Sezgin döneminde..Bu adam geldi kasada 325 milyon dolar borç ve bunun yanına sıfırdan takım kurulması için bütçeyi koy ve sen kalk futbolculara zamanında paralarını öde devamında da borcu azalt..Demek istediğim şimdi vuralım adama 15-20 gün sonra adamın dibi demeye başlarız..

Gerçekleşmesi ne kadar doğru olur zamanla anlaşılır.

7 oyuncunun dışında Okan ve Mertan yeni sezonda daha fazla forma şansı bulursa onlar da gerçek transfer olur.

benim hayalimdeki 7 transfer;

1. hamit

2. suarez

3. amrabat

4. g.töre

5. melo

6. ömer toprak

7. alper potuk

ama bunlar dediğim gibi benim hayalim gerçekte olacaklar ise şöyle;

1. sabri

2. h. şaş

3. ümit davala

4. kondisyoner( ismi gelmedi aklıma)

5. hamit(belki)

6. alt yapıdan bi oyuncu

7. 3.sınıf yabancı forvet yada kanat

alın size 7 tane transfer diyecekler, eski yönetim olsa bu olayın yaşanması kesindi ama yeni yönetimden küçük de olsa ümidim var, hadi ünal başkan bu kadar transfer konusunda güveni kaybolmuş taraftarı şaşırtın...

1. hamit

2. suarez

3. amrabat

4. g.töre

5. melo

6. ömer toprak

7. alper potuk

1. sabri

2. h. şaş

3. ümit davala

5. hamit(belki)

6. alt yapıdan bi oyuncu

alın size 7 tane transfer diyecekler, eski yönetim olsa bu olayın yaşanması kesindi ama yeni yönetimden küçük de olsa ümidim var, hadi ünal başkan bu kadar transfer konusunda güveni kaybolmuş taraftarı şaşırtın...

Geçen sene senin takımın kaç transfer yaptı, kimleri aldı haberin var mı?

Neyin peşinde senin gibiler gerçekten anlamak güç..

1. hamit

2. suarez

3. amrabat

4. g.töre

5. melo

6. ömer toprak

7. alper potuk

1. sabri

2. h. şaş

3. ümit davala

5. hamit(belki)

6. alt yapıdan bi oyuncu

Haklı adam hatta haklısın haklı diyorum sana .

Özhan Canaydın 3 dünya yıldızı transfer edeceğim dedi rahmetli o zamanlar çok kızmıştım bu açıklamalarına da Galatasaray için çabaladı sonuç olarak.Kimseyi alamadı ; Eloi felan kampa katıldı sonra Baliç felan geldi su açıklamaları yaptı ; 1.Fatih Terim 2.Baliç 3.bomba yolda dedi ne gelen oldu ne giden o saatten sonra . Ben o dönemleri çok net yaşadım renkdaş.Zuma diye bir adamı hunharca takip ettim , Dünya Kupasında oynayacak diye sabırsızlıkla bekledim hatta 2-3 gol attı o turnuvada sonra malum adamlar çıkıp alıyoruz aldık Gallardo yla birlikte imza şov derken adam gitti Bielfeld e imza attı.Bi pohada benzemiyordu zaten :D Her neyse senin bu 2. seçenek emin ol olacak ve bundan sonrada olmaya devam edecektir.Şu iki cümleye bakınca tahmin zor olmaz zaten...

1- TÜNELİN UCUNDAKİ IŞIĞI GÖRDÜK.

2-GALATASARAY DA TRANSFER BİTMEZ.

Üst Alt