Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!

Cevap: Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!

Haldun reyiz'i isterizz.

Ben'de onu istemem mesela, benim gözümde Transfer talimatini almis maddi kaynagi belli olan bir Transfer-Yetkilisi kendisi, alir Yetki'yi getirir Futbolcu'yu.

Adnan Sezgin gibi olmak lazim, 1.5 milyon € olsa bile 1.25 milyon €'ya almak icin caba gösterir :D

Gerçek Galatasaraylı adam. Kalmalı bence.

forumdaki herkez belkide ondan çok galatasaray'lı herkese bir görev verilsin ozaman takımda mesela her futbolcuya askerdeki gibi badi verilsin ben ayhan akmanı alırım. adamın iyi niyetinden galatasaray sevgisinden şüphemiz yok ama bu yönetime aracı ile yalvar yakar girdi ama ne yazıkki futboldan anlamıyor adam bize lauro yu getiriyodu yahu hemde dünyaca ünlü kaleci diye.

Kamp resimlerine baktigimiz vakit, Albayrak'in Yönetici'den ziyade Futbolcular ile Agabey-Kardes iliskisi olan bir " Kaptan " gibi görünüyor.

Bizim istedigimiz bu deyilmi ? Yillardir aradagimiz Sevgi ve Saygi ortami sadece böyle Insanlar ile yaratilabilir.

ne yani bumu? yerli oyuncular zaten fatih hoca varken şımaramazlar yabancı oyuncuların derdinde ise bu adamın anlayacağını sanmıyorum o görevi kazım başarı ile yerine getiriyor zaten kusura bakmayın ama transferden anlamayan futbolu ortalama bir insan kadar bilen bir adamı sırf iyi niyetli ve koyu galatasaraylı diye yönetimde yer vermek mantık dışı.

forumdaki herkez belkide ondan çok galatasaray'lı herkese bir görev verilsin ozaman takımda mesela her futbolcuya askerdeki gibi badi verilsin ben ayhan akmanı alırım. adamın iyi niyetinden galatasaray sevgisinden şüphemiz yok ama bu yönetime aracı ile yalvar yakar girdi ama ne yazıkki futboldan anlamıyor adam bize lauro yu getiriyodu yahu hemde dünyaca ünlü kaleci diye.

Ben hala orada Albayrakin isim karistirdigina inaniyorum. Muslera demek istedi bence, cünki aciklamasin'da Kaleci'den bahsettiginde Muslera'yi anlatiyor Lauro diyordu. Gercekten cok ilginc :D

başkan ayrıca çeşitli ülkelerde 3 takım aldı deniliyor. pilot takım. doğruysa süper olur gerçekten

Ben hala orada Albayrakin isim karistirdigina inaniyorum. Muslera demek istedi bence, cünki aciklamasin'da Kaleci'den bahsettiginde Muslera'yi anlatiyor Lauro diyordu. Gercekten cok ilginc :D

yok bence sırf brezilyalı diye övdü bize lauro'yu 30 yaşında lauro kendisinden 20 yaş küçük diye genç geldi gözüne heralde beklerim böyle bişi kendisinden. ayrıca kendisi tulun ve bikaç yönetici ile beraber esteve calzada ve tomas kurth gibi isimleri gereksiz görüp kara mizah yaratmıştır.

Albayrak geldiği gün teşekkür edilip yollanmalıydı.Transferle alakası yok.Aynı şekilde Ali Dürüst de eski kafa yöntemlerle çalışıyor.Değişmemiş adam.

Albayrak gibi bir adamın mutlaka yönetimde yer alması gerekiyor.Onun gibi egoları fazla yüksek olmayan,oyuncularla arkadaş olabilecek,onların dertlerini sorunlarını dinleyecek ve bu sorunları yönetim toplantısında dile getirebilecek biridir.Yöneticilerin hemen hemen hepsi dünyayı biz yarattık edasıyla davrandığı için oyuncu-yönetici ilişkisini yakalamak imkansız oluyor.Ayrıca Albayrak o kadar büyük GALATASARAY'lı ki Abdürrahim bize acil 50 milyon € ihtiyaç var deseler,100 vereyim başkanım diyecek birisidir.Tek sorunu var Albayrak'ın medyatik olmayı çok seven birisidir.Ayrıca şuan Albayrak kulüpte Haldun Üstünel'in gördüğü görevi görüyor.

Albayrak gibi kulüpte duygusal rolü olan bir adamı ya hiç almayacaksın ya da yollamayacaksın. Arda'ya kaptanlık verilmesi gibi bir şeydi onun gelmesi.

Çok mantıklı. Nerde çokluk... Herşey basına sızıyor, transferler bitirilemiyor. Başkanın el atması lazımdı bu işe zaten.

brezilya, hollanda ve herhangi bir afrika ülkesinden almıştır inş bu ülkelerin altyapısı hiçbirzaman ölmez illa bir yetenek tutturuz oralardan.
altunterim Osman Altunterim

Üç takım alıyor Galatasaray.. Biri Britanya'da, biri Güney Amerika'da, biri de Afrika'da.. Herşey hazır ve proje muhteşem.. Özellikle de

Güney Amerika'daki takım dudak uçuklatacak cinsten :) Şimdilik bu kadarını yazabiliyorum.. Araştırsınlar :)

Üst Alt