Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!

Cevap: Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!

1- Haber %99 yalan.

2- Hadi doğru olsun diyelim; Ali Dürüst ve Albayrak bu isimler arasında kesinlikle olmaz.

3- Yönetimde çatlak ses yok ama fikir ayrılıkları ve çekişme var. Çekişme ve fikir ayrılığı olmayan bir yerde de tek taraflı kararlar verilir, bu da başarıyı getirmez.

Haberin uydurma olduğu şuradan belli,öncelikle bunlar insan,kestane değil :lol:

Sonrada Adem arkadaşıma katılıyorum, eğer tek ses olursa Aziz Yıldırım yönetiminden ne farkı kalır bizim yönetimin. Arada yapılanları beğenmeyen ya da kendi fikirlerini dile getiren insanlar lazım.

Artislik yapanlarla yollarimizi ayirmaliyiz. Adnan Polat zamanindaki gibi ispiyoncular olmamali.

1- Haber %99 yalan.

2- Hadi doğru olsun diyelim; Ali Dürüst ve Albayrak bu isimler arasında kesinlikle olmaz.

3- Yönetimde çatlak ses yok ama fikir ayrılıkları ve çekişme var. Çekişme ve fikir ayrılığı olmayan bir yerde de tek taraflı kararlar verilir, bu da başarıyı getirmez.

başarı içinde tek bir karar verilir arkasından gidilir.

Birbirlerinin daha sonradan kuyularını kazmayacağını nereden bileceğiz.

başarı içinde tek bir karar verilir arkasından gidilir.

Birbirlerinin daha sonradan kuyularını kazmayacağını nereden bileceğiz.

Aklına ilk gelen şeyi yapıyor musun yoksa kendine muhalefet eden bir başka "bene" sahip misin? Gerçi öyle olsaydın fikrime karşı çıkmazdın herhalde... :)

Tek taraflı karar verileceğine, birileri kuyusunu kazsın daha iyidir. Kim bilebilir belki kulübün olmazsa olmazlarına dokunuluyor? Adnan, Ünal Aysal ne kadar Galatasaraylıysa Ali Dürüst ve A. Albayrak da o kadar Galatasaraylıdır. Korkmayın hiçbiri bir Mehmet Helvacı değildir, o dönem bize iyi bir ders olmuştur. Fikir ayrılıklarını bundan sonra kimse dışarıya taşımaz.

8 Kişinin üstünü çizse Yönetim otomatik olarak düşer zaten..Yanlış mı biliyorum?..

Aklına ilk gelen şeyi yapıyor musun yoksa kendine muhalefet eden bir başka "bene" sahip misin? Gerçi öyle olsaydın fikrime karşı çıkmazdın herhalde... :)

Tek taraflı karar verileceğine, birileri kuyusunu kazsın daha iyidir. Kim bilebilir belki kulübün olmazsa olmazlarına dokunuluyor? Adnan, Ünal Aysal ne kadar Galatasaraylıysa Ali Dürüst ve A. Albayrak da o kadar Galatasaraylıdır. Korkmayın hiçbiri bir Mehmet Helvacı değildir, o dönem bize iyi bir ders olmuştur. Fikir ayrılıklarını bundan sonra kimse dışarıya taşımaz.

demek istediğimi anlamamışsın renkdaş. Başarı için bir karar verilir bu karar elbette konuşularak düşünülerek tartışılarak verilir. Burada problem yok.

Sonuç olarak bir karar alınmışsa herkesin onun peşinden gitmesi birlik beraberliği sağlaması gerekir. Birbirinin arkasından kuyu kazarak yok benim dediğim olmadı ben bu karara destek vermiyorum gibi yönetim içi çatışmalarla başarı sağlanamaz.

Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak a sözüm olmadı. Bu iki isim olduğu için zaten içim rahat yönetim konusunda.

Ünal Başkanım; bir transfer sezonunu daha hayal kırıklığı içersinde geride bırakıyoruz. Aldıklarımız iyide, alamadıklarımızı düşününce hevesimiz kaçmıyor değil ! Sırf 5 tane borsaya bildiripte alamadığımız yıldız var aklıma gelen; Forlan, Reyes, Fabıano, Keıta, Podolski...Bir yerde terslik yokmu sizce?? Transferi F.Bahçenin içinde bulunduğu duruma endeksli yapmak ve "nasıl olsa bu kadro bize yeter" düşüncesi ile hareket etmek vizyonumuzu sarsmadımı sizce..? Türkiye ligi toz duman, rakipler darmadağın iken şampiyon olamazsak komik olmazmı sizce??

Ali Dürüst bütün toplantılara katılan adam, futbol dünyasında ki çoğu insanı tanır ve ilişkileri sağlam olan biridir. Onun hakkında yapılan yorumların yanlış olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca o olmasa, F.Terim gelmezdi.

Albayrak'dan ise bu forumdan ne bekleniyor bilmiyorum. Futbol takımının yönetimsel sorunları ile ilgileniyor, Teknik ekip - Yönetim arası iletişimi sağlıyor. Başka ne yapmasını beklediğinizi anlamadım ?

Tulun filan diyorsanız onun içinde şu söylerim, eğer ki Tulun gibi bir sportif koordinatöre transferi seçme işini bırakacaksanız zaten bütün yönetim ve teknik ekip istifa etsin, bu tür adamları sadece transferde müzakere için kullanacaksınız.

Sportif Koordinatör transfer yapacaksa bu isim Tulun olmaz zaten, Tulun olacaksa zaten transfere bakmayacak ;)

Üst Alt