Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya Teklif Götürdü! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya Teklif Götürdü!

Cevap: Galatasaray'ı uçurur mu ?

Tek korkum ve büyük ihtimalle gerçekleşecek olan şeyi söyleyim; kim gelirse gelsin gitsin dediğimiz 4 adamdan 2 si kalır.

işte böyle olmalı.

maddi gücü en kötü yönetici bile diğer tüm takımların yöneticilerinden daha iyi olmalı

lobi gücü yönetimin korkutmalı....

Zehir gibi kafa var derler ya, Ali Sabancı için tam tanım budur.

Bir çok konuşmasını dinledim. Sağlam adam diyebilirim.

Konu içinde belirtilmiş neler sahibi olduğu, şu şu başkanı filan, birşey de bek ekleyeyim.

TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanıdır kendisi.

Böyle bir yönetim kurulursa müthiş olur. Hepsi çok iyi birer vizyon ve çok başarılı kariyerlere sahipler. Galatasaray gibi büyük bir camiaya da bu yakışır zaten.

Maddi anlamda hiç heyecanlı değilim. Lakin manevi anlamda bu adamların hepsi Türkiye'nin saygıdeğer adamları. Ali Koç gibi vizyonsuz bir adamın bile sırf soyadı yüzünden sözü geçiyorsa bu ekip çok kral iş yapar. En azından ''çingene pazarlığı'' tarzı sorun yaşanmaz transfer görüşmelerinde.

Felsefemiz "G.Saray' dan ne alırım değil, G.Saray' a ne verebilirim" olmalı...Şu beş isim kariyer ve maddi güç olarak tavan yapmış isimler, hepsinin tek amacı olabilir; G.Saray' ı dünya markası yapmak. Peki ya "10 gündür seçim kararını açıklamayı beceremeyen" yönetimine ne demeli..! Sizden kurtulduğumuz gün yeniden doğacağız Sn.Adnan Polat ve Sn.Ali Haşhaş...!

Ali Koça karşı Sabancı hamlesi hee..güzelmiş :)..Camiayı topluyacak takıma sahip çıkacak bir yönetim yolda galiba..hadi hayırlısı :)

Adnan Polat bizden yaptıklarını unutmamızı istiyor sanıyorum, değerlendirmeyi tarihe bırakıyormuş sağolsun!! Şayet tarihe bakacak olursak size gelene kadar adını kahraman olarak sayacağımız çok insan var Sn.Polat!! Siz bu takıma birşeyler verdiğinizi düşünüyorsanız, UEFA kupası ve 4 sene şampiyonluk yaşatmış Sn. Faruk Süren' in heykelini Taksim'e dikmeliyiz!!

Sponsor falan olmasın bugüne kadar hiçbir Galatasaray üyesi Galatasaray üzerinden rant veya kar elde etmemiştir..

Abdurrahim Albayrak Alpet'e almadı Galatasaray kafile otobüslerini Galatasaray'dan kar elde ediyor demesinler diye..

Nike'a yeni geçtik Canaydın Ailesi istemiyordu laf söylenmesini..

Ali Sabancı da olmayacaktır..

Asıl konuya gelirsek Dünyaca ünlü işadamlarının yönetimde bulunması iyi bir durumdur.. Duyduğum kadarıyla Adnan Öztürk Fransa'da hatrı sayılırı biriymiş, Abdurrahim ona keza Özellikle Balkanlarda hatrı sayılır bir isim, Ali Öztürk genelde hangi pazardadır bilemem ancak zaten Ali Sabancı adı üzerinde..Bu gibi isimleri bulundurması iyi olur.

Ünal Aysal'ın listesinde olacağı söylenen sadece Bülent Tulun'u istemiyorum. Çok itici biri..

Gerets konusunda sonuna kadar arkasındayım. Galatasaray'a son zamanlarda gelen ender hocalardan biridir..

Üst Alt