Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya Teklif Götürdü! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya Teklif Götürdü!

Cevap: Galatasaray'ı uçurur mu ?

süreyya ciliv ve ali sabancının adını duymak bile heyecan verdi bana,karamehmet içinse adam çok güçlü gelrise allah derm ama adam digitürkün sahibi :D

M. Emin Karamehmet Digitürk'ün sahibi olmasa da girmezdi. Adamın şu an başka işleri var. Sürekli bir şeyleri satın alıp duruyor, yatırım yapıyor vs...

Bence biraz sakin olalim. Ali Sabanci ismi herkesi heyecanlindirmis olabilir fakat Ciliv ve Karamehmet isimleri sadece bu baslik altinda ortaya cikmis isimler. Bu acidan fotospor ve fanatikten bile ilerdeyiz:)

Beklentilerimizi mantikli seviyelerde tutalim Ali Durustu yonetimde gormek bile sevindirecekken sonra hani Karamehmet ve Ciliv de yonetimdeydi, bu yonetim de zayif demeyelim.

KOYU bir Galatasaray taraftarı olan Ali Sabancı, Fenerbahçe derbisiyle ilgili bir soruya ilginç bir cevap verdi. Sabancı, “Ben bu konuda ders aldım. Taraftar olarak diyeceğim var ama burada bir yönetici olarak bulunuyorum. İki duyguyu bir arada yaşadım. Sevinç ve üzüntü. Kadıköy’de berabere kaldığımız için sevindim. Ancak Fenerbahçe karşısından alınan beraberliğe sevindiğim için ise üzüldüm” dedi.

böyle vizyonlu adamlara ihtiyacımız var işte

Bence biraz sakin olalim. Ali Sabanci ismi herkesi heyecanlindirmis olabilir fakat Ciliv ve Karamehmet isimleri sadece bu baslik altinda ortaya cikmis isimler. Bu acidan fotospor ve fanatikten bile ilerdeyiz:)

Beklentilerimizi mantikli seviyelerde tutalim Ali Durustu yonetimde gormek bile sevindirecekken sonra hani Karamehmet ve Ciliv de yonetimdeydi, bu yonetim de zayif demeyelim.

Allah Ali Dürüstü bu klübden uzak tutsun bizi 5 sene öncesine geri gönderir bu adam ,

Galatasarayda işler karışıkken Ali bey Fransada kayak tatili yapıor

Yorumlardan gayet net anlaşıyor ki güçlü bir yönetim, taraftarı ve takımı kolayca bütünleştirebilir ve başarı kaçınılmaz olur. Kim bu isimler beni heyecanlandırmıyor diyebilir ki?

Sabancı bombası

Büyük şirketlerin CEO ve yöneticilerine yönetiminde yer vermek için kolları sıvayan Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya teklif götürdü. Başarılı işadamının bu teklife olumlu yanıt vermesi bekleniyor.

Perşembe günü adaylığını resmen açıklaması beklenen Ünal Aysal, ekibini oluşturmak için son sürat çalışıyor. Aysal, yaptığı her açıklamada Türkiye’nin büyük şirketlerinde CEO, müdür ya da yöneticilik yapan isimlere yönetiminde yer vermek istediğini belirtiyor. Birçok isimle temasa geçen Ünal Aysal’ın bu bağlamda ilk bombası, ailesinden ayrıldıktan sonra Pegasus Havayolları’nı kurarak kısa sürede büyük başarılar elde eden Ali Sabancı olacak! Ünal Aysal, kurmaylarıyla yaptığı toplantıda Ali Sabancı’yla ilgili olarak, “Kendisi çok başarılı ve profesyonel bir işadamı. Galatasaray artık tamamen profesyonelce yönetilmeli. Ali Sabancı bu kriterlere tam anlamıyla uyuyor” ifadelerini kullandı. Ünal Aysal ve Ali Sabancı, geçtiğimiz gün bir araya gelerek yemek yedi.

Ali Sabancı sıcak bakıyor

Aysal bu görüşmede Ali Sabancı’ya yönetiminde yer almasını teklif etti. Sabancı ise bu teklif karşısında gurur duyduğunu belirterek, cevap vermek için süre istedi. Ancak genç işadamının yakın çevresine, Ünal Aysal’ın kendisine yaptığı bu teklife olumlu yanıt vermeyi düşündüğünü söylediği öğrenildi. Aysal’la Sabancı’nın önümüzdeki hafta bir kez daha bir araya gelecekleri ve başarılı işadamının, kararını belirteceği kaydedildi.

Arena’da tribüne sponsor oldu

Ali Sabancı, ekim ayında Galatasaray Yönetimi’yle yaptığı görüşmelerin ardından kulüple sponsorluk anlaşması imzalamış ve Türk Telekom Arena’daki bir tribüne, şirketi Pegasus’un ismini vermişti. Sarı-Kırmızılılar’ın kasasına bu anlaşmayla 3 yılda yaklaşık 12 milyon Dolar girecek.

FANATIK

Büyük hata olur. Demirören ve Polat'tan farkı yok , baba parası ile şov ve herşeyi ben bilirim mantığı.

Çok destek olmak istiyorsa dışarıdan maddi olarak olsun o bencil taklitçi akıllarına ihtiyacımız yok. Bu adamı en az 4 tv programında izledim tam bir leş..Profesyöneller gelsin nedir bu zengin hayranlığı zenginlik biziz kimse cebinden para koymuyor..

Cevap: Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya teklif götürdü!

Demirören-Polat babadan zengin,Ünal Aysal kendi kazıya kazıya gelmiş buralara.Güvenebileceğimiz tek adam Ünal Aysal şuan..

Büyük hata olur. Demirören ve Polat'tan farkı yok , baba parası ile şov ve herşeyi ben bilirim mantığı.

Çok destek olmak istiyorsa dışarıdan maddi olarak olsun o bencil taklitçi akıllarına ihtiyacımız yok. Bu adamı en az 4 tv programında izledim tam bir leş..Profesyöneller gelsin nedir bu zengin hayranlığı zenginlik biziz kimse cebinden para koymuyor..

abi ali sabancı'dan bahsettiğine emin misin :) adam zehir gibi. kafalı, cin gibi.

hem bu tip adamların klüpten bir beklentisi olmaz. ali sabancı zaten türkiye'de bir yerdedir, daha yukarı çıkabileceği bir yer yok. :) Galatasaray'ı kullanarak yükselmek isteyenlerdense, Galatasaray'ı yükseltmek isteyenlere yönelmeliyiz bence.

Ali Sabancı klübe büyük sponsor ve maddi gelirler kazandırıcaktır ,

Twitter' da son bomba..Yazan Sansal Büyüka' nın oğlu Hazar Büyüka...

"Unal Aysal gelirse Fatih Terim'in gelmesi muhtelmis. Anlasabilirlerse ucuncu Terim donemi baslar."

about 2 hours ago via Twitter for BlackBerry®

Yeter ki Ünal Aysal aday olsun. Cok güclü bir yönetim olusturacagina adim gibi eminim. Ali Sabanci da teklifi mutlaka kabul eder. Insallah yönetimde olur, cok faydali olur, Galatasaray´a da cok sey kazandirir.

Üst Alt