Ünal Aysal: "Arda gitmek istiyor!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Arda gitmek istiyor!"

Cevap: "Arda gitmek istiyor!"

Fatih hoca geldi ,selçuk geldi kalır dedim.Onlarda işe yaramadı...

Arda kafasına koymuş.Önüne hiç birimiz geçemeyiz.

Arda gibi kaliteli yerli zor buluruz. yerini dolduramayacağız..

Üzgün olmamın yanı sıra,Biraz kırgın, biraz kızgınım arda'ya...: (

Tamam gitsinde, sırf gitmesine yardımcı olmak için piyasasından aşağı fiyata da vermezler herhalde. Sözleşmesi halen devam ediyor. Gitmek istediği kulüp bakalım bu parayı verecek mi? Vermezse ne olacak?

Arda Turan' ı her zaman çok sevdim, hakkında tek bir olumsuz yorum yapmadım, olumsuz yorum yapanlara karşı korumaya da çalıştım. Ama bu yaptığı davranışı hiç doğru bulmuyorum. Yönetimin de davranışını doğru bulmuyorum. Yabancı sınırlamasının 6 olduğu bir ligde en kaliteli Türk oyuncunu satmak düpedüz ahmaklıktır. Arda' nın transferinden gelecek 15-20 milyon Euro ile Galatasaray ihya olmaz. Ben Ardaya "Senin 2013' e kadar sözleşmen var, 2 sene daha bizimlesin, oynarsan sahada olursun, oynamazsan Terim' in yanında oturursun, olmadı tribüne çıkarsın, 2013' de de canın nereye istiyorsa gidersin" diyecek yönetim istiyorum.

Arda'yı şu forumda en çok sevenlerden biriyim neler yaşadığını tabii ki bilemem ama bu kadar gitmek istiyorsa baştan gidecekti. Planlar Ardalı Galatasaray üzerine yapıldı. İki hafta önce kalacağım deyip, ağustos ayı gelmişken gitmek istiyorum diyorsa ortada büyük bir yanlış vardır.

Kaptan dediğin gemisini yarı yolda bırakmaz,hele ki bir ahenk yakalamışken,hele ki önümüzdeki hedefleri daha iyi görüyorken..Ben 1. ağızdan kendim duymadıkça haberlere kuşkuyla bakıyorum şu ortamda. Haberlerin çıkış tarihlerine bakıyorsunuz daha da şüpheli oluyor...Şike haberlerinden birşey çıkmadı şimdi bu haber...Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım, bekleyelim bakalım...

Arkadaşlar günler önce burada yazmıştım yakın arkadaşlarım vasıtasıyla öğrendiğim gibi Arda mutlaka gidecektir diye.Hatta Drogba-Bosingwa takası da gündeme gelmişti.Bugün Şeref de yazdığına göre gitmiştir.Hiç üzülmüyorum ,yeni bir heyecan yeni bir takım projesinde olmak istemediyse kendi bileceği şeydir.Allah yolunu açık etsin kardeşim gibi severim.Ama ona yıllar önce sorsalar takımın sana ihtiyacı var bu takıma bişey vererek kaptanı olduğun takımda bir kupa kaldırarak git deselerdi kesinlikle kabul ederdi.Ama olmadı amatör ruhlu profesyonel olmayı istemedi.sembol falan olacağını düşünmüyorum bu dakikadan sonra silinip gidecektir hafızalarımızdan.Hatta şidi onu bizden koparan menajerler başka büyük takım forması da giydircektir memleket dönüşünde.Birgün yine bir dost sohbetinde Fatih Akyel ile konuşmam geldi aklıma.Aynen şöle demişti şimdi damağımızda kötü bir tat bırakan zamane futbolcumuz.

"Bir sürü keşke var hayatımda..."

Bu çok bilmiş çok görmüş menajer Ahmet Bulut bir değerimizi daha türlü bahanelerle kandırıp belki de menajerlik hayatının son büyük vurgununa alet etmiştir.Benim gözümde ikisi de camiayı aldatmıştır.Sezon planlamamızı ufak da olsa sekteye uğratmıştır.Altyapıda ve Şehremini lisesinde kardeşimle aynı takımlarda oyanayan yol parası yokken trene kaçak binen ve oradaki büfede ucuz diye sosisli ekmeğine sadece sosunu ve tursusunu koyduran bu çocukların bir anda girdikleri bu dünyada onları değer yapan kendi özdeğerlerine böyle sırt dönmesini anlamıyorum.Git bakalım Arda yolun açık olsun.Kardeşim gibi severim seni ama şunu unutma bu camia senin yaşadığın ağır sakatlıklarda sırtınde taşıyan altyapı hocalarıyla el üstünde tuttu seni.A takıma çıktın sana en kutsal formayı numarayı daha da ötesi metinler'in pazubandını verdi.Şimdi bir düşün sen ne verdin acaba?....

mod lar dan ricam

50 tane arda konusu acildi

bi baslik yapilsa

nereye ne yazacamizi sasirdik

ya Metinlerle Hagilerle yanyana anılacaktı ya da gidecekti.

Gitmek en iyisi belki de. Asıl soru şu geri döndüğünde profosyonel mi olacaksın yoksa hala bildiğimiz Arda Turan mı...

Yolun açık olsun Arda Turan herşey için teşekkürler.

Üst Alt