Ünal Aysal: "Arda gitmek istiyor!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Arda gitmek istiyor!"

Cevap: Ünal Aysal: "Arda gitmek istiyor!"

Gitmek istiyorsa gitsin, zorla güzellik olmaz. Bu hem bizi hemde Arda'yi kötü yönde etkiler.

A.Albayrak Ünal Aysal ın Ligtv deki demecini dogruladı...

Güle güle kaptan...

yarın medyadan Galatasaray küme düşürüldü gizlice oyuncularını elden çıkarıyor haberi bekliyorum. büyük kaptan gemiyi ilk terk eden felanda olabilir başlık .

bie film daha böylece biter.

zaten kendinden soğuttun ,sözleşmeli futbolcuyum,parasız kalırsam fb de oynarım diyerek

bu ilişki kötüye gidiyor .fazla bekletme git.

Yavaş Arda hiçbir zaman ben fenerde oynarım demedi.

arda yaz başında berna laçin in sunduğu,starda iğren bir prgrama katıldı

o yukarıda yazdığım cümlenin aynısını kullandı.izleyenler biliyor zaten.

yarı yolda bıraktı,bir an önce git artık bizde bıktık

ben galatasarayın sözleşmeli futbolcusuyum lafları nasıl üzülmüştüm

Anlaşılan Emre çakalı boş durmayıp Ardanın kafasını karıştırmış. Giden gitmiştir, gittiği an bitmiştir. Biz gideniz değil, giden bizi kaybetmiştir!!!

arda yaz başında berna laçin in sunduğu,starda iğren bir prgrama katıldı

o yukarıda yazdığım cümlenin aynısını kullandı.izleyenler biliyor zaten.

yarı yolda bıraktı,bir an önce git artık bizde bıktık

ben galatasarayın sözleşmeli futbolcusuyum lafları nasıl üzülmüştüm

Sakın 15m den aşağı bir fiyata satayım demeyin.Gitmek istiyor diye kelepir fiyata bırakacak halimiz yok.

yönetim her türlü zorluğu çıkarsın satmamak için gerekirse 30 milyon euro istesin enazından ardaya biz seni satıcaktık ama istediğimiz teklif gelmedi deriz sezon içinde zaten arda küskünlüğü bırakır oynuna bakar fabregas hesabı..

Sayın Başkan gerekirse kendi cebinden çıkar para ver. Ünal Aysalı Arda'yı elde tutamayacak diye başkan yapmadık biz herhalde.

Mesele para meselesi degil akıl hocaları avrupa avrupa diye tutturmus avrupa sevdası Galatasaray sevdasından öteye gecmiş bizim öle bi ardayla işimiz yok gitsin koşa koşa sanki topcu kalmadı anasını satıyım

athletico başkanı ilgilenmiyoruz demiş radyospora link

ulan varya hep menejerin başının altından çıkıyo bu haberler... faydadan çok zararı var.

Ben şahsen bir cümle gönderiyorum Arda'ya :"Şu dönemde böyle bir yapılanma içinde A.Madrid gibi ortalama bir takıma "koşa koşa" gitme niyetin varsa APTALSIN hayatının hatasını yaparsın !

Üst Alt