Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bruma; 1.9 kira - 13 satış = 15 m €
Telles; 1.3 kira - 6.5 satış = 8 m €
Melo; 4.2 m €

Aysal dönemi alınan sadece bu 3 oyuncu bile kulübü batırdığı iddia edilen - 62 m transfer bütçesinin yarısını karşılıyor, bunların üstüne oynanan CL'de son 16 ve son 32de zaten para yerine pul verdiler bize ve şampiyon olduğumuz için iki yıl üst üste yine kulüp batmıştır eminim. Bu profille Dursun Özbek'i bir tutan adamlar lütfen konuşmasın şu forumda ya. Ulan bugün ve geçtiğimiz yıl kadromuzda iyi diyebileceğimiz kim varsa hala bu beğenmediğiniz adam sayesinde vardı ve var hala yok Dursunla aynıymış yav he he bu kadar mukayese yeteneğinden yoksun olup görüş bildirmekte ayrı bir kamillik en iyi tabirle.

Fatih terimin 4 sene ust uste şampiyonluk hedefi koyup, feneri sürüm sürüm surundurecegi dönemin tam ortasında herseyi berbat etmis kisi. Buna rağmen 2 samp. Fark koyduk fenere. guc zehirlenmesi yasamamis olsa idi su an 5 yıldız hesaplari yapıyor olabilirdik.

Ayrica muthis bir ft kompleksi var , sezon ortası trtspora cikip hocaya sallayacak kadar. Kiskancligindan cildirmistir biz şampiyon olunca.

20 yil 50 yil sonra adini kimse hatırlamayacak bile senin ama fatih terim kıyamete kadar gs efsanesi olarak kalacak.

Ben de seni bekliyordum.

E öyle çünkü.Dursun'dan daha Avrupai daha karizma bir adam.Ağzı da laf yapıyor,çok iyi kıvırıyor durumu.Ama spor yöneticiliği olarak baktığında Dursun neyse o da o.Kendisi de demedi mi ben futboldan anlamam diye?İlk çalıştığı yönetimi iyiydi başarılı oldu.Kendi listesini yaptı,başarısız oldu.Sadece 2014 yılında 97 milyon Dolar borç-alacak farkı artışı var mesela.Ne yapıldı bu 97 milyon Dolar ile?Kur artışı o sene %8 dolaylarında,bizim borç-alacak farkının döviz bazında artışı %40 neredeyse.Sadece 1 yıl içinde oluyor bunlar.TL cinsinden baksak daha da kara tablo çıkıyor tablo da,hadi ben dövizi baz aldım daha adil ve uygun bir değerlendirme için.

Galatasaray gibi yeri daima avrupa olan bir kulubun men cezasi almasini saglayan birini iyi bir sekilde anacak degiliz heralde

Oyuncu satisi falan gecin bunlari,dursun salaginin aldigi ndiaye 16 milyon'a gitti

Buyuk ihtimal Rodrigues'te ayni ücrete gidecek

Ne yani simdi bu mantikla dursun serefsizi verdigi zarari aldigi oyuncularla kapatmis mu oluyor,gecin bunlari bombos bir arguman

Fatih terimin 4 sene ust uste şampiyonluk hedefi koyup, feneri sürüm sürüm surundurecegi dönemin tam ortasında herseyi berbat etmis kisi. Buna rağmen 2 samp. Fark koyduk fenere. guc zehirlenmesi yasamamis olsa idi su an 5 yıldız hesaplari yapıyor olabilirdik.

Ayrica muthis bir ft kompleksi var , sezon ortası trtspora cikip hocaya sallayacak kadar. Kiskancligindan cildirmistir biz şampiyon olunca.

20 yil 50 yil sonra adini kimse hatırlamayacak bile senin ama fatih terim kıyamete kadar gs efsanesi olarak kalacak.

Abartmayalim, iki taraf da çocukça hareket etti, bu tek Aysal tarafından degil, Fatih Terim de çok kasinmisti, transferleri baskana sorun, ben kaka yi istiyorum, illa amrabati Allin gibi tavırlar, sonra da kadar düştü ki, gitti Demirören ile kontrat yaptı, yoldas kankisi ilen, sonra zamanında konusacam dedi, da bekleyip bekleyip fener derbisi öncesi konuşması da Galatasaraylik degildir.

Aysal da çok cocuka gidip bana elit hoca bulun diyip, baskalarini dinleyip dandik güya türk kökeni oyuncuları alindi, daha çok var yani, aysal gidince mi, TFF nin aklına geldi yabancı kuralı kaldirirlmasi, biz de isler iyi giderken, yabancı kontnejani düşüyordu, yani bi tarafa sempati duyursunuz diye bokunu cikarmayin

E öyle çünkü.Dursun'dan daha Avrupai daha karizma bir adam.Ağzı da laf yapıyor,çok iyi kıvırıyor durumu.Ama spor yöneticiliği olarak baktığında Dursun neyse o da o.Kendisi de demedi mi ben futboldan anlamam diye?İlk çalıştığı yönetimi iyiydi başarılı oldu.Kendi listesini yaptı,başarısız oldu.Sadece 2014 yılında 97 milyon Dolar borç-alacak farkı artışı var mesela.Ne yapıldı bu 97 milyon Dolar ile?Kur artışı o sene %8 dolaylarında,bizim borç-alacak farkının döviz bazında artışı %40 neredeyse.Sadece 1 yıl içinde oluyor bunlar.TL cinsinden baksak daha da kara tablo çıkıyor tablo da,hadi ben dövizi baz aldım daha adil ve uygun bir değerlendirme için.

Aysalı Dursun ile bir tutan aynı kefene koyan adamı ciddiye alamam ben kusura bakma.

Net kalite farkı var arada hem de öyle böyle değil. Sırf Aysal nefretinden adamı Dursun ile bir tutabilecek kadar düşüyorsunuz yazık vallah.

sent via GSC

Dursun serefsizi yazarak yani hakaret ederek nasil savunmus oluyorum dursun'u

Yazilan mantik yanlis oldugu icin dogal olarak tikanma oldu,oyuncu satisini övmek yanlis bir argumandi

Geçen yazdım Aysal umrumda değil artık ama hâlâ Terimi kovdu diye yediremiyorsunuz kendinize. Neyse bu konunun sonu yok zaten sadece uzadıkça uzuyor hep aynı adamlar yazıyor zaten

Ama Dursun ile bir tutmak ikisini aynı kefene koymak gerçekten acizlik.

sent via GSC

Dursun'un ettiği zararlar çok daha büyük.

Aysal'ın aldırdığı adamlardan da 40-50 kağıt gelir elde etmesine rağmen böyle bir de.

Bana göre Aysal sıçtı Dursun sıvadı

Dursun'un geldiği dönemi de iyi değerlendirmek lazım.O kadar berbat bir haldeydi ki kulüp Dursun gibiler aday oldu zaten

Bu yapıyı hazırlayan da Aysaldır

Aldırdığı çöplerden de bahsedersek yine aynı kapıya çıkıyor ve belki de kulüp tarihinde Uefa'dan sonra zirve yapacağımız bu kadar yaklaştığımız bir vakitte egolarını bir kenara bırakmayıp kulübü 10-15 sene geriye götüren bir adamı affedemeyiz taraftar olarak

Aysalı Dursun ile bir tutan aynı kefene koyan adamı ciddiye alamam ben kusura bakma.

Net kalite farkı var arada hem de öyle böyle değil. Sırf Aysal nefretinden adamı Dursun ile bir tutabilecek kadar düşüyorsunuz yazık vallah.

sent via GSC

İşte bak ilk cümlede ifade ettim onu.Sen ona çok fazla odaklandığın için asıl kısmı gözden kaçırıyorsun her seferinde.Duygusal olan sensin yani ben değil.

yok orada Aysal

AMA . Ayni eksiyi Dursun'da yapti ve Cengiz kurtardi Men'den. Neymis? Istersen, BECERIKLIYSEN yapabilirsin

Iyide Musapcim bu yazdigin aysal'in yedigi halti aklamaz

dursun'un serefsiz bir kani bozuk oldugunu tüm Türkiye biliyor zaten

Burda övülecek tek sahis Mustafa cengiz baskan'dir,gömülecek sahislar aysal ve dursun'dur anlatilmak istenen budur

Yeminle kendiniz kendinizi bozuyorsunuz. Aysal için 13\14 dönemi 1 yılı baz alıp demediğinizi bırakmıyorsunuz. O zaman meşhur Terim'in içine sıçıp gitti dönemi baz alarak Terim başarısız diyelim olur mu böyle şey.

Adamı spk ile engelledir, keza yabancı sınırı, Dursun'a verilen riva ve florya yetkisi verilmedi.

Aysal pürü pak değil ama Dursunla aynı kefeye koymak çapsızlık

Üst Alt