Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Demirören'e inanmıyorum zaten de şu var, buradan anlaşılan da şuki ilk görüşmede söylemiş sadece, ee buna rağmen 4 maç deyip sonra apar topar anlaşmak ne demekti?

Neyse yahu ben Terim'i tanıyorum, kulüp yönetiminden onay aldığını da düşünmüyorum milli takımla imzalarken.

Terim bu konuda masum degil de olaya tek tarafli bakmamak lazim. Ondan önce de Terimden kurtulmaya çalisiyordu. Daha bilinmeyen çok sey vardir

Beni ondan sonra yaptıkları ilgilendirmez ne halt ederse etsin, kulüple alakalı birisi değil

Polat her gün Arda, Emre güzellemesi yapıyor umrumda mı değil

Terim'in yaptığı hata değil affedilemez bir hatadır ayrıca. Şikecilerin pisliğini örten, bize her türlü yavşaklığı yapan adamla can yoldaşı gibi davranmıştır.

Marka değeri diyorsun ya o marka değerini zirvelere taşıyan Terim'dir

Herkes unutsa bile tarih unutmayacaktır

Şimdi buraya hocanın Cv sini atmaya gerek yok böyle bir adamın,Galatasaray efsanesinin hataları affedilebilir

Terim mesela şu başarılarla Fb efsanesi olsa bir rdaşın dediği gibi terini bile parayla satarlardı

Marka değeri diyorsun ya o marka değerini zirvelere taşıyan Terim'dir

Herkes unutsa bile tarih unutmayacaktır

Şimdi buraya hocanın Cv sini atmaya gerek yok böyle bir adamın,Galatasaray efsanesinin hataları affedilebilir

Terim mesela şu başarılarla Fb efsanesi olsa bir rdaşın dediği gibi terini bile parayla satarlardı
Yapılan doğrular yapılan yanlışları örtmez. Sizin için örtebilir eyv ama benim için örtmez.

Terim'in başarılarına kimse laf atmıyor elindeki imkanların iyi olduğunu da göz önünde bulundurursak. Başarılar kişilerle değil bir çok doğrunun beraber olduğu anlarda gelir.

O dönemki şartlarla şu anki şartlar farklı, bu dönemde ettiğimiz zarar seviyesi daha fazla. Valla bence başkası olsa yemezdik cezayı o dönemde de ki o dönemki yönetim şimdi de ceza verirdi diye Cengiz dedi sanırım.

Onu geçtim o sene Avrupa'ya zaten zor gittik, onu da geçtim men yemeden gidemedik bu sezon. Sportif başarısızlık bence daha büyük prestij kaybı, Avrupa'da yoktuk gittik 10-15 kağıt para harcadık üstüne 4. bitirdik sezonu.

Senin görüsündür saygi duyarim ama bana göre yedigimiz men cezasinin bas sorumlusu aysal'dir

Ben borclu bir sirketin basina gectigim zaman benim prestij kaybim olmaz,borcu yapan sahisin prestij kaybi olur ve sirketi kurtaramazsam yapilan hatalara bende dahil olmus olurum

Galatasaray'in avrupa dan men cezasi almasini kabullenemiyorum,bu cezaya sebeb olan aysal ve dursun tarihe kara leke olarak kazindilar bu konuda

Bu arada konu dağılmasın Terimle Aysal kıyası değil Aysalla Dursun kıyası yapılıyor.

Terim simge bir insandı herkes gider o kalır.

Aysal başkandı bitti gitti. Ha 2-3 sene boyunca rakipleri nasıl kıskandırdığını düşünürsek iyi bir ekibin başkanıydı o dönem.

Senin görüsündür saygi duyarim ama bana göre yedigimiz men cezasinin bas sorumlusu aysal'dir

Ben borclu bir sirketin basina gectigim zaman benim prestij kaybim olmaz,borcu yapan sahisin prestij kaybi olur ve sirketi kurtaramazsam yapilan hatalara bende dahil olmus olurum

Galatasaray'in avrupa dan men cezasi almasini kabullenemiyorum,bu cezaya sebeb olan aysal ve dursun tarihe kara leke olarak kazindilar bu konuda
Yahu tabiiki baş sorumlu Aysal olacak.

Ben dönem kıyaslaması yapıyorum.

Uefa kaç takıma men veriyor onu düşünmek bile kafi zaten.

Yapılan doğrular yapılan yanlışları örtmez. Sizin için örtebilir eyv ama benim için örtmez.

Terim'in başarılarına kimse laf atmıyor elindeki imkanların iyi olduğunu da göz önünde bulundurursak. Başarılar kişilerle değil bir çok doğrunun beraber olduğu anlarda gelir.

Iyide aynisi aysal icin neden gecerli degil

Aysal'in basarilari yanlislarini örtüyor,forum'da tapan arkadaslar mevcut simdiye kadar hic elestiri olmadi

Ali koc'u övdügü icin tapan arkadaslar hafiften dokundurdu,böyle sacma bir konu icin elestirenlerin mali konularda sessiz kalmalari yanlis

Bütün şampiyonlukları tek başına kazandırdı diye iddiam yok zaten

7 şampiyonluktan bahsediyoruz dile kolay Trabzon'un 1 şampiyonluk için ne kadar ağladığı ortada bu adam sevilmesin mi ? :D

Iyide aynisi aysal icin neden gecerli degil

Aysal'in basarilari yanlislarini örtüyor,forum'da tapan arkadaslar mevcut simdiye kadar hic elestiri olmadi

Ali koc'u övdügü icin tapan arkadaslar hafiften dokundurdu,böyle sacma bir konu icin elestirenlerin mali konularda sessiz kalmalari yanlis
Aysal'ın yanlışlarını inkar eden kim varki?

Bence herkes herkesin doğrusunu yanlışını söylemediği için gereksiz cepheleşmeler oluyor.

Herkes hatalı denilebilse sorun kalmayacak.

Bütün şampiyonlukları tek başına kazandırdı diye iddiam yok zaten

7 şampiyonluktan bahsediyoruz dile kolay Trabzon'un 1 şampiyonluk için ne kadar ağladığı ortada bu adam sevilmesin mi ? :D
Sevilmemek ayrı bir husus. Kırgın olunabilir ki başkası olsa kırılmayız zaten Terim diye kırıldık.

Başka herhangi birisi gitsin kanka olsun Yıldo ile ama sembol isimler olmasın.

Bu cezaların gelmesinde 13/14 sezonundaki harcamalarının büyük payı var. Gecen sezonki her vurup harman savurmasiyla dursun da önemli pay sahibi ama hiç değilse şampiyonlukla gireni bir nebze cikarabildik.

Aysal'ın yanlışlarını inkar eden kim varki?

Bence herkes herkesin doğrusunu yanlışını söylemediği için gereksiz cepheleşmeler oluyor.

Isim olarak saymayayim simdi laf atmis olmayalim ama deli gibi savunan arkadaslar var,en son Ali koc'u övdügü icin keske yapmasaydi disinda mali konularda herhangi bir elestiri yapmadi bu arkadaslar sözde cephe aldiklari icin

Ben Fatih Terim'i cok severim,kazandigi basarilardan dolayi Galatasaray'li oldum Belkide ama milli takim konusunda haksiz oldugunu yazabiliyorum mesele yönetim degistikten sonra ayrilmayi kafaya koymustu zaten

Fatih Terim'i cok seven biri olarak Bunu yazabiliyorum ama bahsettigim arkadaslar sirf cephe aldiklari icin toz kondurmuyorlar aysal'a

Terim ve malum yöneticileri paketledikten sonraki Aysal yönetiminin zaten Dursun döneminden zerre farkı yok da öncesindeki mali yapının ya da sportif başarı durumunun bize kazandırdıkları ile kaybettirdiklerinin kıyasını iyi yapmak lazım. O günlerde gelirler katlanmışken gider muslukları kısılıp daha doğru politikalar izlenmiş olsa bugün çok farklı şeyleri tartışıyor olabilirdik.

Yeni stad, rakiplerin şike dalgası, şirket birleşmesi, ilk sermaye arttırımı ve sponsorluk anlaşmaları gibi etkenlerin yanında gelen sportif başarılara rağmen 3 dönemde 165 milyon euro zararın açıklanabilir yanı yoktu ki 1 yıl men edildik. Aysal kalsa ya da Cengiz gelseydi bile durumu kotarma şansları pek yoktu. 200 bin euro ceza yediğimizde verilen sözleri tutamadık. Düşünün kemer sıkılması gereken dönemde toplam maaş ödemeleri 90-95 milyon euro idi.

Yaptıkları ile Dursun u hala savunan varsa akıl sağlığından şüphe edilmez de Aysal ın da fazla savunulası bir tarafı yok.

İlk sezonda bile Terim ile yıldızı barışık değildi ve Albayrak ın o günlerdeki ifadeleriyle Terim bir kaç kez istifanın eşiğinden dönmüştü. Tüpçüye koşması fazlasıyla rahatsız edici olsa da malum süreçte Aysal da en az Terim kadar hatalıydı bence.

Şahsım üzerinden prim yapmayın.

sent via GSC

prim değil ahbab aslında güzel bir hicv idi

kmettin ne demiş

"

"

hadi aysalı fln savunuyordu 10 msjdır ama hatalarını da söylemekten imtina etmiyor

savunurken shak shak
eleştirirken arazi
KAMPLAŞMAya sebep olmuyor mu?

Üst Alt