Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
prim değil ahbab aslında güzel bir hicv idi

kmettin ne demiş

"

Bence herkes herkesin doğrusunu yanlışını söylemediği için gereksiz cepheleşmeler oluyor.

Herkes hatalı denilebilse sorun kalmayacak.

"

hadi aysalı fln savunuyordu 10 msjdır ama hatalarını da söylemekten imtina etmiyor

savunurken shak shak
eleştirirken arazi
KAMPLAŞMAya sebep olmuyor mu?
Alt tarafı like.

Aysalı savunması değil belki diğerlerine "haddini bildirmesi" hoşuma gitti ondan lik attım nereden biliyorsun.

sent via GSC

Ünal Aysal: "Mustafa Cengiz, beni 1 yıl önce aramış ve başkan olursa basketbola destek vermemi istemişti. Ben de Basketbol A.Ş kurulursa diğer yatırımcılar gibi destek vereceğimi söyledim. Ne sponsorluk kelimesini telaffuz ettim ne de rakam taahhüdünde bulunmadım." (Fanatik)

Büyük başgan

Ünal Aysal: "Mustafa Cengiz, beni 1 yıl önce aramış ve başkan olursa basketbola destek vermemi istemişti. Ben de Basketbol A.Ş kurulursa diğer yatırımcılar gibi destek vereceğimi söyledim. Ne sponsorluk kelimesini telaffuz ettim ne de rakam taahhüdünde bulunmadım." (Fanatik)

Büyük başgan

Anladığım kadarıyla Mustafa Cengiz taraftarı yine kandırıyor. Çünkü Basketbol A.Ş yi kuracağını vaat etmişti kuramayınca Ünal Aysal'dan para talep ediyor.

Ali Koç dostu varken Mustafa Cengizi niye yardım etsin. Adam mal mi?
Şükrü evet mesela ben de Ünal Aysal'ın yaptığı bu açıklamaları tasvip etmiyorum ama senin bu mesajı buraya esasen neden yazdığını tüm çıplaklığı ile ortaya koyan bir bilgi vermek isterim.

Mustafa Cengiz özellikle FFP serüveni boyunca, Türk Futbolu ve bütün Türk kulüpleri için de mücadele ettiğini bir çok kez dile getirdi.

Biraz daha dikkatli olmalısın bence. Ortalığı karıştırıcam diye mevcut başkanımıza da laf çakmış oluyorsun.

bi kart zamparadan da para dilenmeyelim zaten

357232.jpg

unal_aysalin_jet_ski_keyfi_3017.jpg

Üst Alt