Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bi kart zamparadan da para dilenmeyelim zaten

357232.jpg

unal_aysalin_jet_ski_keyfi_3017.jpg
Gençlik şuurlandı çok şükür bir nebze katkımız olduysa ne mutlu...

Ben de çok eleştirdim, eleştiririm Ünal Aysal'ı. Tabi eleştirilerim ilk dönemi kapsamaz giderayak yaptığı saçmalıklarla problemim var. Dursun Özbek'i savunan bir insanın Aysal'ı eleştirme hakkı olduğunu düşünmüyorum.

En komiği de, kulüpte çalışan birini eleştirenlere laf çakanlar, misal Fatih hocayı eleştirenlere veya ne bileyim Albayrağı eleştirenlere olsun, böyle ufak ufak Mustafa başkana karşı söylenip durmaları. Böyle giderse Mustafa başkanın da arkasından söylemediklerini birakmazlar.

Sen mi belirliyorsun Galatasaray başkanlarını ayrıca Galatasaray başkanıyken evliydi adam.Dursun Özbek gibi eşi bjkli biri değil en azından.
Galatasaray başkanıyken eş değiştirmişti yunan eşini alıyordu hatırlamıyorsunuz spikeri başkanlığın sonunda aldı gerek kalmamıştı çünkü başkanlıktan kaçıyordu...Ünal Aysal galatasaray başkanı olan tek uçkur düşkünü tabii ki her normal galatasaraylı gibi kazığa oturtacağız...Sokakta bulmadık bu camiayı...550 seneliğiz çok şükür...Ünal Aysal galatasaray üyesi olmaya hak kazandıktan 40 sene sonra ancak uefa kupasını kazanınca üye olmuş bir playboydur artık kabul edin...Senin galatasaray üyesi olma imkanın varsa 40 sene bekler misin???

Üst Alt