Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray başkanıyken eş değiştirmişti yunan eşini alıyordu hatırlamıyorsunuz spikeri başkanlığın sonunda aldı gerek kalmamıştı çünkü başkanlıktan kaçıyordu...Ünal Aysal galatasaray başkanı olan tek uçkur düşkünü tabii ki her normal galatasaraylı gibi kazığa oturtacağız...Sokakta bulmadık bu camiayı...550 seneliğiz çok şükür...Ünal Aysal galatasaray üyesi olmaya hak kazandıktan 40 sene sonra ancak uefa kupasını kazanınca üye olmuş bir playboydur artık kabul edin...Senin galatasaray üyesi olma imkanın varsa 40 sene bekler misin???
14 Mayıs 2011 ve 25 Ekim 2014 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığını yapmıştır.
Evlilikler;
Ahu Kerimoğlu (1970-2008)
Fani Aysal (2009-2015)
Görüldüğü gibi verdiğiniz bilgiler yanlış.Yine kendi dediğinize göre Galatasaray başkanı değilken de istediğini yapabilir.Kininiz aklınızın önüne geçmiş gibi duruyor.

galatasaray başkanlık makamı 70 nden sonra azanı kaldırmıcak kadar şerefli haysiyetli bi makamdır beyleeer kendimize geleeeelliiim

14 Mayıs 2011 ve 25 Ekim 2014 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığını yapmıştır.
Evlilikler;
Ahu Kerimoğlu (1970-2008)
Fani Aysal (2009-2015)
Görüldüğü gibi verdiğiniz bilgiler yanlış.Yine kendi dediğinize göre Galatasaray başkanı değilken de istediğini yapabilir.Kininiz aklınızın önüne geçmiş gibi duruyor.

Yani galatasaray üyeliği 40 sene bekletilebilecek kadar değersizdir ne var bunda diyorsun??? Hmm anladım başka sorum yok...Son olarak Galatasaray Kin'dir!!!

Ilginç, adamın yalan yanlış verdiği bilgi ortaya çıkınca o noktaya tek kelam etmiyor. Oysa bilgi sahibi olmadan herhangi bir iddia'da bulunmam diyordu. Dini kelimeleri dilden düşürmeyip, yalan yanlış şeyler konuşmak bu kadar kolay olmamalı.

Aysal ve dursun icin tartisilacak bir konu yok beyler yanlis yapiyorsunuz

Ikiside kulube Zarar verdi ve UEFA'dan men edilmemizi sagladilar bu kadar basit

Kara bir leke olarak hatirlanacaklar

:cautious: konu nedir anlamadim dogrusu..:cautious:

Neyse bir yerden dalayim..

@Uğur Güzel yine neyin ahkamini kesiyorsun bee..

Hakli yada haksiz cikinca ne olacak? Tamam sen kazandin diyerek, ver elini opeyim çagri mi diyeceksin..

Ki hala benim elimi opmemisken..!!

yoo karı kızlarının çeteresini tutmuyorum ama biliyorum mühim değil ki sana magazinde iyi ihtisaslar
Çeteresini tutmadığın şeylerle ilgili çok rahat konuşuyorsun dediğim gibi kinin aklının önüne geçmiş bilmediğin şeyler hakkında ithamda bulunup iftira atıyorsun sonra da bana karşı iyi ihtisaslar diyorsun ki bu magazin işlerini sen karıştırıyorsun en çok.

Üst Alt