Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hala yalan söylüyorsun Dursun'u övmedim diyorsun.

Dursun mali acidan basariliydi demek övmek olmuyor mu. Senin iyice gözün dönmüs ne diyeyim ki.

Banane camiadan duyumlar konusunda yazdigindan, insan uzun uzun yazinca yazinin icerigi dogru olmuyor. Ki bu ilk de degil, hep yalan bilgileri süsleyerek dogruymus gibi empoze etmeye calisiyorsun burada.

Aha yukarida da yine yalan söyledigin ortaya cikti. Adama iftira at, bunu birisi yüzüne vurunca da kivir babam kivir. Yok öyle yagma.
Dursun mali açıdan başarılı demek övmek değil tespittir tabii ki gözünü kin bürüyenlere anlatmamız mümkün değil sezarın hakkı sezara demiş hazreti isa...objektif olun objektif misal ben aysaldan nefret ederim ama sportif açıdan başarılı olduğunu kabul ederim niye? zira bu övgü değil tespittir hürmetler...

Gelip burda 4 kere Şampiyonlar Liginde gruplara kalmış 2 kere şampiyon olmuş son şampiyonluğunun üstüne yatılmış adama yunanlı karı aldı diye eleştiri yapmak( onda da ortaya koyduğu bilgilerin yalan olması) bunları anca bir Dursun Özbek fanı yapabilirdi gerçekten.

Dursun mali acidan iyiydi demek bir tespit degil, net bir sekilde yalandir.

Kulübün agzina sicti herif. Su adami övmek icin bayagi bayagi genis bir migdeye sahip olmak gerek.

Asil objektif olan bunu söyler.

Gelip burda 4 kere Şampiyonlar Liginde gruplara kalmış 2 kere şampiyon olmuş son şampiyonluğunun üstüne yatılmış adama yunanlı karı aldı diye eleştiri yapmak( onda da ortaya koyduğu bilgilerin yalan olması) bunları anca bir Dursun Özbek fanı yapabilirdi gerçekten.
Hayır galatasaray'ı batırıp, yöneticilerini sattığı üstüne hocalarını kovduğu için eleştiriyorum

Ve yine mali açıdan başarısız olduğu mevcut başkan tarafından açıklanan birini övüyor. Mali açıdan o kadar başarılıydı ki Dursun, oyuncu ve çalışanların maaşlarını aylarca ödememezlik etmedi aslında, sadece yatırmayı unuttu.

Hayır galatasaray'ı batırıp, yöneticilerini sattığı üstüne hocalarını kovduğu için eleştiriyorum
Sizi kendi postunuzla başbaşa bırakıyorum ve de size bir tavsiyem var bu kininizi bir kenara bırakıp aklı selim olmanız
Galatasaray başkanıyken eş değiştirmişti yunan eşini alıyordu hatırlamıyorsunuz spikeri başkanlığın sonunda aldı gerek kalmamıştı çünkü başkanlıktan kaçıyordu...Ünal Aysal galatasaray başkanı olan tek uçkur düşkünü tabii ki her normal galatasaraylı gibi kazığa oturtacağız...Sokakta bulmadık bu camiayı...550 seneliğiz çok şükür...Ünal Aysal galatasaray üyesi olmaya hak kazandıktan 40 sene sonra ancak uefa kupasını kazanınca üye olmuş bir playboydur artık kabul edin...Senin galatasaray üyesi olma imkanın varsa 40 sene bekler misin???

Evet bugün yazmışım sehven rezil demişim kötünün iyisiydi çünkü dün de yazdığım gibi eurocup alındı, süper ve türkiye kupaları alındı, sutopu, tekerlekli basketbol şampiyonlukları kazanıldı 2.5 senede sonuçta aynen dün yazdığım gibi içimdeki samimi düşünce bu beşiktaş 10 seneye yakın bu başarıların yarısını kazanamadı demirören zamanında o yüzden göreceli olarak kötü, rezil sehven de olsa yanlış olmuş...Rezil olarak gördüğüm tek alan dursun özbek'in idari ki orada en kötü idari yönetimi sergilediler özellikle 2017'de...

Üst Alt