Ünal Aysal Divanda Konuştu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Divanda Konuştu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor Canlı

vefa Galatasaray için 1 semtten ibaret değil her maç öncesi anma yapıyoruz diyor. Arenada Müze açılıyor, Hall of fame ünlüler galerisi ve kapalı spor salonu üzerinde çalışıyor.

Eğer pazarlamayı iyi yaparsak sadece en prestijli değil, zengin kulüblerinden biri oluruz.

2000000 GS lin cebinde normal bonus var GS bonusa geçmiyoruz diyor. Haklı bendede var gsbonus kullanmıyorum hemen geçicem lan. Hedef 1 milyon olmalı yılda 50 milyon kazanabiliriz diyor.

Aslında bu gelir kalemine çok kolay ulaşabiliriz hiç bir masrafı yok.Başkanın dediği gibi pazarlama lazım.

Kulübü UEFA kriterlerine yetiştirerek süratle kara geçireceğiz diyor. Herkese mutlu yıllar diledi. Acayip alkış aldı.

2000000 GS lin cebinde normal bonus var GS bonusa geçmiyoruz diyor. Haklı bendede var gsbonus kullanmıyorum hemen geçicem lan. Hedef 1 milyon olmalı yılda 50 milyon kazanabiliriz diyor.

Aynen bunu herkesin yapması lazım klübe artık daha çok sahip çıkmalıyız.

'' Galatasaray için GSBONUS '' :D

Ulan adamlar çalışıyor 33 yaşındayım böyle çalışan yönetim görmedim söylediklerinin % 60 ını yazamadık.

GS Bonus için bir önerim var, Denizbank Garanti'den çok daha iyi çalışıyor.

Benim anlamadığım 28000 küsür kombineli var maçlara gelen seyirci 36000 civarı bunların çoğu biletli. Kombineler madem gelmiyorsunuz gelecek birine verin kombinenizide stad dolsun. Önemli maçlarda kendiniz gelirsiniz.

İşte Aysal'ın açıklamalarından satır başları;

-Banko borçlarımız 110 milyon dolara düştü.

-Riva arazimize henüz bir talep yok.

-Ağustos - Aralık döneminde % 25 oranında hisse sattık. Hisselerimizi küçük yatırımcılar satın aldı.

-Yaşanan kriz dönemi mali açıdan kulübümüzü etkilemeyecektir.

-Türk Telekom Arena'nın çevresinde yeni mağazalar açacağız.

-25.815 kombine koltuk satışı gerçekleşti.

-Yurt dışında aleyhimize açılmış 5 milyon dolarlık iki dava çok düşük rakamlarla mutabakata varılmıştır.

Türk Telekom Arena'nın eksiklerini Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne bildirdik.

-Altyapının meyvelerini ileride alacağız. Henüz meyvelerini almadık ama doğru yoldayız. Galaatsaray'ın geleceği altyapıya yapacağımız başarıya bağlı. Kısa sürede altyapıyı da elden geçireceğiz.

- Futbol takımımız geçen senelere göre oldukça başarılı. Şu anda 31 puanla lider durumda bulunuyoruz.

-Maç öncesinde bazı futbolcularımızı anıyoruz. Vefa'nın Galatasaray için bir semtten ibaret olmadığını da herkese göstermiş oluyoruz.

Altyapı için ne dedi? - Futbol

29 milyon dolara 11 transfer yaptık"

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Aralık Ayı Divan Toplantısı'nda 7 aylık dönemde yaptıklarını aktardı.

mahir eline sağlık güzel özetlemişsin

özetle başka iyi yoldayız yawaş yawaş başarıda sağlıyoruz ancak taraftarın maddı manevi desteği ile çok daha kısa sürede daha iyi konuma geleceğiz.

Valla ben başkanımıza güveniyorum ve 2012 aralık ayında bu toplantıda neler söylecek beni çok heyecanlandırıyor şimdiden.

Herkes elinden geldiği kadarıyla destek olsun bende gsbonus var ama kullanmıyordum hatuna verecem elındekı kartları alacağım. Bunun tek kötü tarafı fazla harcamada kızamayacağım.

İnanılmaz ilerlemişiz misal 123 milyon $ açığı 79 milyona indirmişler. 6 aydır herhangi bir ek bütçeye ihtiyaç duymadan tüm ödemelerimizi aksatmadan yapmışız. Borçlar çok hızlı eriyor. 6 ay önce battı bitiyor denilen kulübü + hiç bir kredi almadan bukadar hızlı ayağa kaldırmak üstelik borçlarıda azaltmak büyük iş hemde çok büyük iş.

Mükemmel.

Ahmet özellikle alt yapıyla ve kulübün yeniden yapılandırılmasıyla ilgili söyledikleri heyecanlandırdı beni. Adam ne söylediğini okadar iyi biliyorduki, anlamayan kimse kalmadı. Anlattıkları muhtemel gelebilecek tüm sorulara peşinen cevaptı insanlara sadece alkışlamak kaldı.

mahir eline sağlık güzel özetlemişsin

özetle başka iyi yoldayız yawaş yawaş başarıda sağlıyoruz ancak taraftarın maddı manevi desteği ile çok daha kısa sürede daha iyi konuma geleceğiz.

Valla ben başkanımıza güveniyorum ve 2012 aralık ayında bu toplantıda neler söylecek beni çok heyecanlandırıyor şimdiden.

Herkes elinden geldiği kadarıyla destek olsun bende gsbonus var ama kullanmıyordum hatuna verecem elındekı kartları alacağım. Bunun tek kötü tarafı fazla harcamada kızamayacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt