Ünal Aysal Divanda Konuştu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Divanda Konuştu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor Canlı

Hatırlayan hatırlar ben spor branşı yönetmeyi bilmem ama yönetmeyi bilen adamları yönetmeyi iyi bilirim demişti. Adam doğru söylemiş. Tüm branşlarda % 100 hakim konuya.

Cevap: Ünal Aysal Divanda Konuştu

Helal olsun Ünal Başkan bu kısa zamanda yaptıkların taktire şayan..

Mahir seni de tebrik ederim yanımda tv acık olmasına ragmen daha cok senden takip ettim Ünal Başkan'ın söylediklerini.. :D

Ünal Aysal'ın açıklamalarından Ajansspor.com'un derlediğı satırbaşları şöyle:

"Yaşadığımız sorunlar varlıksız olmaktan değil eldeki varlıkların iyi ve zamanında yönetilememesinden kaynaklanıyor. Kulüpler, nakit akışlarını iyi yönetemezlerse sağlıklı bir yapıya kavuşamıyorlar. Maalesef kulübümüzün bu sorunu uzun süredir yaşadığı bir gerçektir. Tüm gelirlerimiz temlik altına girmiş, yeni kredi alamıyorduk ve kredi borcu yükü vardı. Toplam borcumuz 327 milyon dolardı. Teminatlar vermiştik, görülmemiş düzeydeydi. Türk Telekom Arena'ya az ilgi vardı. Transfer hamlesiyle futbol takımını yenileme, basketbol ve voleybol takımlarına takviye lazımdı. Sportif A.Ş'nin birikmiş borçları ve teknik iflas problemi çözülmeliydi. Akıllı bir transfer politikasının yanı sıra; aylık 16 milyon dolarlık sabit masraflarını karşılamak ve devamlılığını sağlamamız gerekiyordu. Bir şike soruşturması sürecinde yönetmek zorunda kaldık bu durumu. 87 milyon dolarlık acil ihtiyacımız vardı. Banka borçlarımız 110 milyon dolara düştü. Toplam borcumuzda 32 milyonluk iyileşme var. Verilmiş teminatta iyileştirme var. Toplam teminatlarımız 850 milyon dolardan 552'ye inmiştir. 112 milyon dolarlık sabit masraflar yeni bir borç yüküne girilmeden karşılanmıştır. Sorunlar kontrol altına alınmıştır ama çözüm için önümüzde daha çok yol var"

"Riva Arazisi'ne henüz bir talep yok. Riva'yı, en iyi teklif gelene kadar elimizde tutacağız. Ağustos-Aralık döneminde yüzde 25 hisse senedi satışı yaptık. Hisselerimizi küçük yatırımcılar satın aldı. Yaşanan kriz dönemi mali açıdan kulübümüzü etkilemeyecektir."

"Türk Telekom Arena kombine bilet satışını, bize yüzde 10-12 maliyet yaratan şirketten alarak, kendi bünyemize geçirdik. 25.815 kombine satışı gerçekleştirdik ve TT Arena'nın eksiklerini GSGM'ye bildirdik. Arena'nın etrafına yeni mağazalar açmak istiyoruz. Hedefimiz başarı skalasıyla doğru orantılı olarak tüm stadı doldurmak. Bunun için de başarılı olmalıyız"

"Ali Sami Yen Stadı için açılan 7 milyon dolarlık dava sulh yoluyla çözüme kavuşmuş, yurt dışından bize karşı açılan ve 5 milyon dolar değerindeki 2 dava da cüzi rakamlara kapatılmıştır. Omzumuzdan iki büyük yük kalkmıştır."

"11 yeni futbolcuyu 29 milyon dolara transfer ettik. Giden oyuncuları da düşündüğümüzde bize maliyeti 7 milyon dolar oldu."

"Futbolda geçen sezon 15. haftada 9. sırada yer alan futbol takımımız bu sezon aynı hafta itibariyle lider durumdadır. Erkek basketbol takımımız geçen sene 4. sırada yer alırken, vu sezon tek mağlubiyetle 2. sırada yer alıyor ve şampiyonluğun ciddi adayıdır. Erkek basketbol takımımız bu gece galibiyet alırsa THY Avrupa Ligi'nde son 16'da yer alacaktır. Kendilerine başarılar diliyorum ve taraftarlarımızı salona davet ediyorum. Kadın basketbol takımımız ligde ikinci sırada yer alırken, kendilerinden Avrupa'da büyük zaferler ve şampiyonluk beklemekteyiz. Erkek voleybol takımımız, geçen sene olduğu gibi yine 6. sıradadır. Kadın voleybol takımımız ise geçen sene 6. sırada yer alırken, bu sene ise 2. sıradadır. Kadın voleybolcularımızın Limassol'deki maçımızda yaşadıkları sıkıntıları takip ettiniz. Kendilerine yeniden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yüzmede geleneksel hale gelen başarılar devam ediyor, kürekte de aynı şekilde.. Polonya'da yapılan Avrupa 25. Kısa Kulvar Şampiyonası'nda 4 sporcumuz 7 Türkiye rekoru kırmıştır ve sporcularımız 2 final ve 4 yarı final gördüler."

"Kalamış'ta yapmakta olduğumuz binanın inşaatı bitmiş ve 3 kat çıkılmıştır. Daha sonra Kadıköy Belediyesi, inşaatı durdurmuş ve 3. katın yıkılmasını istemiştir. 3. kat yıkılmış ve belediyeden inşaat için gerekli izinlerin çıkması için çalışmalar sürmektedir"

"Sorunlar kontrol altında.." - Futbol - Ajansspor.com

1 Sene sonra eski gücüne kavusmus bir Galatasaray olacak gibi. Tüm Borclar en aza indirilmis olacak branslarda iyi olacagiz falan filan.

Cevap: Ünal Aysal Konuşuyor l Ntvspor Canlı

Ahmet özellikle alt yapıyla ve kulübün yeniden yapılandırılmasıyla ilgili söyledikleri heyecanlandırdı beni. Adam ne söylediğini okadar iyi biliyorduki, anlamayan kimse kalmadı. Anlattıkları muhtemel gelebilecek tüm sorulara peşinen cevaptı insanlara sadece alkışlamak kaldı.

aynen öyle herşeyi açık net ve doğru söylüyor artık devir değişiyor. Galatasaray Ünal başkanla bundan sornaki başkanlık profilini değiştirerek tarihe geçecektir.

Bana çok güven veriyor.Teşekkürler başkan peşindeyiz.

Görürsünüz bu adam şikeciler dışında tüm Türkiyenin takdirini ve sevgisini kazanarak Türk sporuna çok farklı bir duruş getirecek.

gsbonus ilk çıktığında aradım çağrı merkezini hemen mevcut bonusun borcunu,kılını,yününü gsbonusa aktardılar. 10 gün bile sürmemişti kartın gelmesi. Normal bonus kullanmayın beyler.

Polat => Aysal. Nereden nereye arkadas ustelik bu kadar kisa bir sure icerisinde ...

Helal baskan!

baştan sona kadar dinledim. gayet açık net ve kısa konuştu.

borçları ödeyin birşey istemiyoruz. zaten gerisi kendiliğinden gelir.

sagolasiniz renkdaslar hepiniz ozetlediginiz icin, sanada ayriyetten tesekkurler Mahir aga..

[h=6]Ünal Aysal:

''Artık biletleri GALATASARAY SK satacak. Firmalar değil (Biletix).[/h]

Önemli panpalar

beyler baskan haklı gs bonus olayına el atmak lazım taraftar olarak hattım gs mobile de calısmadıgım için gs bonus olayına gecemiyorum.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt