Ünal Aysal: "Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz"

Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz

Avrupa'da var olmayan Galatasaray'a bu isimler gelebilirse, var olan Galatasaray'ı düşünemiyorum.

Bende bunu söylemeye çalışıyorum.

Dün Maraton'da :"Bekleme-sabır yapmayacağız. Gereken isimler ve yıldızlar alınacak. Seneye 2 kulvardayız bu oyuncular kaynaşmalı"

Kısacası seneye yeterli oyuncular alınacaktır. C.L'ye falan gidersekte daha üst düzey oyuncular gelecektirki doğrusuda budur.

Baros Euro 2004'te turnuvanın en iyi oyuncusu seçildi.Yine Liverpool'la Uefa Kupası'nı ve Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırdı.Kalitesini uluslararsı seviyede kanıtlamıştı zaten.Ama Elmander'de öyle birşey yok.Çok büyük bir soru işareti olacak.

Baros Euro 2004'te turnuvanın en iyi oyuncusu seçildi.Yine Liverpool'la Uefa Kupası'nı ve Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırdı.Kalitesini uluslararsı seviyede kanıtlamıştı zaten.Ama Elmander'de öyle birşey yok.Çok büyük bir soru işareti olacak.

Alex ?

êlmander i su durumda almamak aptallik olur 3 sene once 18 milyon avroya giden bi oyuncuyu simdi bedavaya alacaz :)

Elmanderi çok izlemiş değilim ama bana tuaf gelen şu forumu iyi takip ederim sezonunun ilkyarı tatilindede bu oyuncunun ismi geçmişti ve herkez heycanlanmıştı şimdi ne olduda herkes bu oyuncuya burun kıvırıyor anlamadım.:SS:

Kezman´da uluslararası seviyede kendini kanıtlamıştı,gördük.

Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.

Drogba'cı veya Elmander'ci diye bir grup mu var. Bende Necati Ateş'çileri kurayım bari. Drogba'yı hala isteyebilirsin. Adam Elmander dedi. Onun için bu isim konuşuluyor. Milleti böyle Elmander'ci, bilmemneci diye ayırmasan daha iyi olur

Ben Drogba'yı ıstedıgımı nerden cıkardın her zman hayal oldugunu soyledım ama beklentılerım tecrubelı oyuncudu soyledıklerı gıbı Elmander'ın ne tecrubesı olmus ?

Elmanderi çok izlemiş değilim ama bana tuaf gelen şu forumu iyi takip ederim sezonunun ilkyarı tatilindede bu oyuncunun ismi geçmişti ve herkez heycanlanmıştı şimdi ne olduda herkes bu oyuncuya burun kıvırıyor anlamadım.:SS:

herkes drogba ismini odaklaninca elmander tabiki light geldi ve kimseyi kesmedi :eek:

Çünkü basın ortaya Drogba'yı attı, sanki olacakmış gibi,

Şimdi Elmander transfer edilince Ünal Aysal'a karşı bir grup yaratacaklar.

Ünal Aysal gelince Drogba ve Eto´o gelir sandı beylerimiz.

taktınız istatistiğe ha. stancu çok gol atıyordu da ne oldu eskiden elmander primier ligde atıyor onu stancu romanya da. istatistiğe takılmayın gençler baros bize gelmeden önce ki sene gol atamamıştı.

Bana Adnan Sezgini hatirlattin, sende "oyuncuyu alalim belki iyi oynamaya baslar" mantigi var. Istatistiğe bakmican da neya bakacan? Fizige mi? baldir kalinligina mi? Stancu'nun videolarini izledigim gun demistim "bu oyuncu "poacher" caza sahasinda bekliyor, bedava gol atiyor diye. Baros kotu cikabilirdi, ama cikmadi, ismi var diye aldik. Elmander sakat bir oyuncu, Bolton da 100+ macta 20 felan golu var, ve bunun yarisini bu sezon atti.

Cok macini izledim, kafadan atmiyorum.

Bu uluslararası geyiğini bir kenara bırakın artık. Açıkca söyleyeyim ben Drogbalar, Simaolar falan istemiyorum. X takımın Arda'sını, Selçuk İnan'ını ve oturaklı asker oyuncularını istiyorum. Seneye 2 kulvardayız. Gerek yok bunlara. Önce temizlik yapılsın ve yeni oyuncular (Aysal başkan tabiri ile Elemanlar) gelsin. C.L olur, UEFA olur gider 1-2 yıldız alırlar. Önce içimizdeki "tipler" gitsin. Bknz : Bam, Servet vs ...

Üst Alt