Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası!

Cevap: Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası!

O şekilde anılmamak için mahkemeye gider diyorum zaten. İbra etmemek demek Adnan Polat 1 yıl daha kesin başımızda demek.

Uğur bence Adnan Polat herşeye rağmen asla mahkeme v.s. gibi son derece yakışıksız yollara asla girmeyecektir. 105 yıllık bir camianın başkanı, seçim kararı alması gerektiği noktasında "ibra edilmeme kararını veya 2.000 üyenin imzasını" görmezden gelip birde mahkeme yoluna gitme cesaretini gösteremez. Bu onu kişisel olarakda büyük bir uçuruma sürükler, bu riski alamaz. Burada ibra etmeycek olan veya imza toplayan insanların tek endişesi G.Saray menfaatleridir. Adnan Polat G.Saray menfaatlerini kişisel inadı uğruna zedeleyemez.

O şekilde anılmamak için mahkemeye gider diyorum zaten. İbra etmemek demek Adnan Polat 1 yıl daha kesin başımızda demek.

Uğur hocam burayı anlamadım.Kimi mahkemeye verecek ki ? Galatasaray kulübünümü? Yoksa O'nu ibra etmeyecek kurul üyelerinimi? Veya ibra etmeğe mecburlarmı?

Uğur bence Adnan Polat herşeye rağmen asla mahkeme v.s. gibi son derece yakışıksız yollara asla girmeyecektir. 105 yıllık bir camianın başkanı, seçim kararı alması gerektiği noktasında "ibra edilmeme kararını veya 2.000 üyenin imzasını" görmezden gelip birde mahkeme yoluna gitme cesaretini gösteremez. Bu onu kişisel olarakda büyük bir uçuruma sürükler, bu riski alamaz. Burada ibra etmeycek olan veya imza toplayan insanların tek endişesi G.Saray menfaatleridir. Adnan Polat G.Saray menfaatlerini kişisel inadı uğruna zedeleyemez.

Yasin sonuna kadar senin düşüncelerini destekliyorum buna emin ol. Normal olanı da bu zaten. Ama bu iş biraz inada bindi Adna Polat açısından. Kendisini camianın yalnız bıraktığına, hatta arkadan vurduğuna takmış durumda ve kendince bu durumun GS ye ilerde daha büyük zarar vereceği kozunu kullanıyor ve kullanmaya devam edecek. Bence çekilse bile camia da derin izler bırakacak bir konuşma yapacaktır. 1 yıl için bunca patırtıya değer mi diye sorarsan benim görüşüm evet değer. Öfkemiz Adnan Polat'ın tahmin ettiğinden daha güçlü. En azından benim artık dayanacak gücüm kalmadı bu rezalet ortamın 1 yıl daha devamına.

Uğur hocam burayı anlamadım.Kimi mahkemeye verecek ki ? Galatasaray kulübünümü? Yoksa O'nu ibra etmeyecek kurul üyelerinimi? Veya ibra etmeğe mecburlarmı?

Alınan kararın iptali için mahkemeye gidecek. Mali açıdan belgeleri ortaya koyacak ve yolsuzluk nerede burada diye soracak. Her celse 3 ay, bilirkişi raporları, itirazlar falan filan en az 1 yıl de sen ona.

Alınan kararın iptali için mahkemeye gidecek. Mali açıdan belgeleri ortaya koyacak ve yolsuzluk nerede burada diye soracak. Her celse 3 ay, bilirkişi raporları, itirazlar falan filan en az 1 yıl de sen ona.

Her yönü ile kaos içindeyiz desene be abi.Çıkış yolu cart curt etmeden istifa etmesi.Adnan Polat'ın bu kadar direnmesinin bir nedeni olmalı.Ya kendinden çok emin mali açıdan herhangi bir açık yok yada ne yapacağını bilmiyor,gizli saklı işler çeviriyor.Yoksa bu kadar geniş meşrep kimsede yok.O kadar tepkiye kimse dayanamaz gider.

başlarda bende terime karşıydım ama görüldü ki floryada fazlasıyla başıboşluk oluşmaya başlamış,huzur ve disiplin kalmamış.yapılması düşünülen büyük revizyon ve gelecek birsürü oyuncunun seçilmesi tecrübesiz ve galatasarayı,türkiyeyi,türk futbolcusunu bilmeyen bir teknik direktöre bunların bırakılması altından kalkılmayacak kadar büyük sorunlar oluşturur.terimin egolarından hoşnut olmasam da terim gelmeli diye düşünüyorum.ünal aysal ve terim benim başkan ve teknik direktör adayımdır.

Bizim mantığımızla bakarsan çoktan gitmesi gerekiyordu zaten ama hep bir isim bulup geciktirdi. Bülent Korkmaz, Rijkaard, Hagi bunlar hep taraftara ağrı kesici olarak verildi. Eminim şu anda da taraftarı acaba mı dedirtecek bir isim arıyordur.

Şirketi berbat yönettin başka bir şey, yönetirken yolsuzluk yaptın başka. İdari ibra konusunu bilemiyorum. İçgüdlerim o kunuda da zorluklar var diyor. İmzalar iş yapar. Noter konusunda da hazırlıklar var sanıyorum. Kısa zamanda noter konusu da halledilirse 3-4 ayda seçim olur. Adana Polat'ın istifa edeceine fazla bel bağlamadan her yola hazırlıklı olmakta fayda var.

Ben Polat'ın mali olarak da kulübü iyi yönetmediğini düşünüyorum. Futbolu küçültüp amatörleştirdikçe maddi sıkıntılarımız arttı, gelirlerimiz azaldı.

terim1-2.jpg

:bid:

Adnan Polat´in Galatasaray´i filan düsündügü yok. Kendisi cok kücüldü ve bunu kendisine yediremiyor, inat yapiyor. Kendisini aklamak icin 1 sene daha istiyor ama bu kadar hata yapan bir insan sadece kendini aklamak icin daha büyük hatalar yapacaktir. Adnan Polat´in kalmasi Galatasaray´a inanilmaz derecede zarar verecektir. Adnan Polat bundan sonra basarili olamaz. O havayi coktan kaybetti. Bundan sonra Adnan Polat ile pozitif bir hava yakalayamaz bu camia. Güvenmiyoruz adama cünkü

adnan polat ne reisler bosverin tartisilacak tarafi yok

oyle veya boyle gidecek

bizde o gidene kadar takilacagiz iste

Bizim mantığımızla bakarsan çoktan gitmesi gerekiyordu zaten ama hep bir isim bulup geciktirdi. Bülent Korkmaz, Rijkaard, Hagi bunlar hep taraftara ağrı kesici olarak verildi. Eminim şu anda da taraftarı acaba mı dedirtecek bir isim arıyordur.

Şirketi berbat yönettin başka bir şey, yönetirken yolsuzluk yaptın başka. İdari ibra konusunu bilemiyorum. İçgüdlerim o kunuda da zorluklar var diyor. İmzalar iş yapar. Noter konusunda da hazırlıklar var sanıyorum. Kısa zamanda noter konusu da halledilirse 3-4 ayda seçim olur. Adana Polat'ın istifa edeceine fazla bel bağlamadan her yola hazırlıklı olmakta fayda var.

Uğur kardeşim ben söyle düşünüyorum. Adnan Polat' ın son seçimlerde sadece 600 oy fark ile kazandığını hesap edersek, bu demek oluyor ki kongre üyeleri üzerinde ciddi bir gücü yok. Geçen sene ortada sportif dibe vurmuşluk yokken, hatta çoğu taraftar bile "Adnan Öztürk" ü tanımıyorken sadece 600 oy farkla seçilmiş olması ciddi bir mesajdır. Ben bu yüzden pazar günü tablonun % 70-80 Polat aleyhine olacağını tahmin ediyorum. Neticede kongre üyeleride bir taraftardır ve şu tabloda Adnan Polat'a 1 sene daha bu yönetimler devam etmesine müsade etmezler..İster toplanan imzalarla iş biter de, ister ibra etmeme...Ama gerçek olan şu ki; İnan Kıraç, Ünal Aysal, Faruk Süren, Adnan Öztürk ve Ali Dürüst oluşumunun camia içersindeki gücü ve lobisi Polat' ı ezer geçer..

Hedefinin Galatasaray SK başkanlığı olduğunu basına açıklamış ve kariyerinin bu aşamasına gelmiş, muadilleri olarak gösterilen Abdullah Avcı, Tolunay Kafkas, Ertuğrul Sağlam, Aykut Kocaman gibi isimlerin sayın hocam deyip önünde el pençe hazır ol duruma geçitiği birinden TD lük yapmasını değil Sportif Direktör olmasını istememiz lazım.

Fatih Terim 2. dönemde gittigi gün; bir gün dönecek demistim ama baskan olarak. Tabiki ozaman daha 14 felandik, baskanlik yapacak kapasite'de mi, degil mi bilmezdik.

Florya'nın içine Fatih Terim gerek,herkes 2.döneminden bahsediyor,beni geçmişi ilgilendirmiyor ama kimse Fatih Terim'e şunu söyleyemez,karizmatik değil diyemez,başarısız diyemez,oyuncu üstünde motivasyon eksikliği yarattığını söyleyemez,taktiksel olarak hücum futbolunu sevmesi bir artı,riski sever,mücadeleyi sever...

Bizim ihtiyacımız olan Fatih Terim'dir biz çırakları başa getiriyoruz,Hagiler,Bülentler kim bunlar Galatasaray'a hoca olacak kadar büyümediler daha...

Onlar efsane oyuncuydu ama hoca olmaları için 5 sene düşük seviye takımı çalıştırmaları gerek...

Zaten kaçıncı olacağımız belli değilken Fatih Terim'i yarın takımın başına getirilmesini ve hemen gidecek kalacak listesinin belirlenip,transfer çalışmalarının başlaması taraftarıyım fakat yönetim koltuğunda sağlam olmadığı için bunu radikal karar olarak gerçekleştiremezler diye düşünüyorum,köklü bir değişim şart takımda,çünkü bazı oyuncuların yüzünü görmekten sıkıldım artık!

Hedefinin Galatasaray SK başkanlığı olduğunu basına açıklamış ve kariyerinin bu aşamasına gelmiş, muadilleri olarak gösterilen Abdullah Avcı, Tolunay Kafkas, Ertuğrul Sağlam, Aykut Kocaman gibi isimlerin sayın hocam deyip önünde el pençe hazır ol duruma geçitiği birinden TD lük yapmasını değil Sportif Direktör olmasını istememiz lazım.

Ünal Aysal gelirse zaten Terim sadece A takimla degil bütün takimla ilgilenecektir. Florya'nin anahtari Terim'e teslim edilecektir yani. Ben öyle birsey bekliyorum.

Florya'nın içine Fatih Terim gerek,herkes 2.döneminden bahsediyor,beni geçmişi ilgilendirmiyor ama kimse Fatih Terim'e şunu söyleyemez,karizmatik değil diyemez,başarısız diyemez,oyuncu üstünde motivasyon eksikliği yarattığını söyleyemez,taktiksel olarak hücum futbolunu sevmesi bir artı,riski sever,mücadeleyi sever...

Bizim ihtiyacımız olan Fatih Terim'dir biz çırakları başa getiriyoruz,Hagiler,Bülentler kim bunlar Galatasaray'a hoca olacak kadar büyümediler daha...

Onlar efsane oyuncuydu ama hoca olmaları için 5 sene düşük seviye takımı çalıştırmaları gerek...

Zaten kaçıncı olacağımız belli değilken Fatih Terim'i yarın takımın başına getirilmesini ve hemen gidecek kalacak listesinin belirlenip,transfer çalışmalarının başlaması taraftarıyım fakat yönetim koltuğunda sağlam olmadığı için bunu radikal karar olarak gerçekleştiremezler diye düşünüyorum,köklü bir değişim şart takımda,çünkü bazı oyuncuların yüzünü görmekten sıkıldım artık!

Sinan kardeşim eğer mevcut yönetim Fatih Terim'i getirmeği başarırsa onlar için pozitif bir etki olur.Yeni yapılanma filan derken bir daha ki seçime kadar Adnan Polat gider.Bunun örneklerini gördük.Hagi ile Bülent Kaptan ile.

hiç sevmiyorum ama şuan kurtulmamız için tek çare gibi görünüyor..

Sevmemekte özgür herkes fakat bir Galatasaraylının Fatih Terim'i sevmemesi çok tuhaf geliyor bana...

Madem geçmişinle yaşayan bir milletiz,her başarısızlığın üstünü 2000'de aldığımız kupalarla örtüyorsak,Fatih Terim'i istememiz gerek,altını çizmek istiyorum Fatih Terim'i istememin tek sebebi futbolcu egemenliğini yok etmek içindir ve Florya'da ki sevgi bağını tekrardan temellendirmek içindir...

O Florya'yı avcunun içi gibi bilen bir hoca ve Türkiye'nin yetiştirdiği en başarılı hoca ama tutturmuşlar bir masal yok 30 adam aldı hepsi fos çıktı,o zaman Fatih Terim 3 oyuncu istiyor,Rui Costa,Chiesa,Serginho bana bunları alın işlem tamam diyor ama yönetim veto edip,bu parayı 3 oyuncuya veremeyiz deyince Fatih Terim'e böyle bir yol sunuyorlar ve onun neticesinde oluşturamıyor kafasında ki takımı...

İnşallah teklif götürülür ve kabul eder Fatih Terim'i tekrar saha kenarında görmeyi çok özledim...

Üst Alt